Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Quatum

30 lipca 2016, 14:49

Avatar Jeja4FunPL

31 lipca 2016, 10:51

@Quatum: Też mi się skojarzyło.

Avatar
Konto usunięte

25 października 2018, 13:55

@Quatum: Nice, mi też się tak skojarzyło

Avatar shturmowiec

29 sierpnia 2017, 09:55

DIE DIE CRUSIFIGHT HALLELUYAH!!!

Avatar Rafik005

5 maja 2017, 17:55

SPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACE

Avatar JaJestemZWami

2 października 2016, 16:30

Stahu stah- Jesteś moją kokainą

Avatar Stvssy

1 sierpnia 2016, 11:22

"Kiedy wpie**oliłeś 600mg DXM".

Avatar qBAKA

30 lipca 2016, 11:54

Ja jak słucham muzyki i włączam swoją "wyobraźnie" to bierze mnie adrenalina i nagle chce biegać i skakać...

Avatar TheTemplar

30 lipca 2016, 12:11

@qBAKA: Udaj się do neurologa.

Avatar KiaMao

30 lipca 2016, 13:05

@TheTemplar: Polecam się 69 696 969

Avatar qBAKA

31 lipca 2016, 17:50

@TheTemplar: Ale ja to lubię kiedy nie włączam swojej wyobraźni to normalnie się zachowuje...Jak normalny człowiek słuchający muzyki xd (Tworzę swą ulubioną postać może dlatego)

Avatar AriaBlaze606

30 lipca 2016, 20:32

Ja tak mam (^-^)

Avatar nata127

30 lipca 2016, 20:09

skoro wszyscy wokół gadają że żyjesz we własnym świecie ;D . . .

Avatar ZielonyDywanik

28 lipca 2016, 19:43

Spejs.

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2016, 11:42

@ZielonyDywanik: SZPEEEEEEEEJS (ja tak to zawsze słyszę ._.)

Avatar ZielonyDywanik

30 lipca 2016, 13:38

No bo tak masz slyszec.

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2016, 19:21

Avatar pawel4134

30 lipca 2016, 13:41

Ja jestem IN SPEEEEEEJS, przeciągam się jak by mnie gw**cili, zdejmuję spodnię pózniej uczucie jak by mnie gw**cili. Piosenka się kończy i zakładam spodnie.

Avatar UngrammarSoviet

28 lipca 2016, 17:30

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2016, 11:13

@UngrammarSoviet: paint master

Avatar miki864

30 lipca 2016, 13:20

@UngrammarSoviet: Miałem taką mp3

Avatar pawel4134

30 lipca 2016, 13:39

@miki864: A ja wciąż mam :D

Avatar pawel4134

30 lipca 2016, 13:39

@miki864: A ja wciąż mam :D

Avatar Fox__

28 lipca 2016, 19:06

No chyba że to Creeping Death. Wtedy wrzeszczysz "Die, motherfucker!" jak się da.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 lipca 2016, 11:13

@Fox__: albo hearth of a coward:
Suffer BITCH!!!

Avatar Pitrekkk

30 lipca 2016, 13:39

@Fox__: Albo Dope - Burn. "KILL THE FAKING ENEMIES, KILL THE FAKING ENIEMIES! BURN! BURN! BURN THOSE MOTHERFAKERS TO tHE GROUND!!!"

Avatar Key_Amet

30 lipca 2016, 11:52

Ja kiedy słyszę muzę w radiu, taką która mi się podoba to tworzę sobie teledysk w głowie.

Avatar MasterShatan

30 lipca 2016, 11:29

Niestety nie mam fazy jak słucham muzyki :/

Avatar Prooamix

28 lipca 2016, 16:31

Czuje się wtedy jak śmieć...

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2016, 16:35

@Prooamix: Bo nie lubisz muzyki

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2016, 11:04

@Prooamix: Zrozumiałem nawiązanie :]

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2016, 11:27

@Prooamix: Blooky !

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Co za przypadek

Dobrze czasem się oderwać

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka