Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Drag_on

22 kwietnia 2022, 18:40

O co chodzi?

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2017, 17:24

mi się z czegoś takiego ditto zrobił, więc raczej warto xd

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2016, 17:33

łap dużo Rattat, jak będziesz miał mnóstwo xp i cukierków ewoluuj w Raticate i ulepszaj tak jak się da.

Avatar kilofik

28 lipca 2016, 17:39

Znalazł prosty sposób by być zajebistym trenerem
pokemony: nie możemy nic poradzić

dowiedz się jak!

Avatar kilofik

28 lipca 2016, 18:34

@kilofik: 5 pozytywnych ocen moge zdychać :-)

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2016, 18:40

ale raticate jest słaby ,_,

Avatar Sebzer

28 lipca 2016, 18:43

O tym wiedza nawet najbardziej poczatkujacy i nieogarnieci gracze.

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2016, 19:18

ja se rozwinąłem go na 450 cp nawet się nie starając ;P

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 lipca 2016, 19:19

Tylko ma niski maksymalny poziom CP i słabawe ataki :f Bardziej się opłaca takiego Beedrilla którego też ciężko nie jest wyewoluować

Edit: Raticate ma maks 1444CP a Beedrill 1439 xD

Avatar Sebzer

28 lipca 2016, 19:25

kazdy pokemin ma INNE maxymalne CP

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2016, 19:28

@Sebzer: Jeśli masz 2 Bellsprouty w ekwipunku to oba mają takie samo maksimum ._.

Avatar Sebzer

28 lipca 2016, 19:34

im wyzszy lvl tym wyzsze maximum cp

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2016, 19:38

@Sebzer: k masz rację
ale ratticate może mieć wyższe maks CP niz beedrill :f

Avatar Sebzer

28 lipca 2016, 23:40

Ja mam pecha co do CP zawsze mi sie trafiaja pokemony z niskim maxymalnym cp noe wyzej niż 1k a ostatnie 300cp zawsze musze wbijać po 2/3 cukierki i 1k/1,6k starburst co jest nieoplacalne. W tym samym czasie kolega znajfuje pokemona z max 2k cp -,-

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2016, 17:07

Mój Raticate ma Quick atack(10) i hyper beam (120) :v

Avatar Xerwis

4 sierpnia 2016, 22:35

Mój raticate ma maksymalne 3 k cp :v

Avatar kilofik

11 sierpnia 2016, 09:42

@kilofik: 24 pozytywne oceny zdycham!

Avatar kilofik

16 sierpnia 2016, 21:02

@kilofik: 24 pozytywne oceny! wow! :-)

Avatar psingwin

6 sierpnia 2016, 21:33

Powinni zrobić w Polsce derarraryzację. Wszędzie ich pełno ;-;

Avatar the_endrju

4 sierpnia 2016, 19:33

Zbieram, bo żarcie...

Avatar ALKATRAZ

4 sierpnia 2016, 17:59

ale po przemianie razi prądem, tak jak przemiana miau

Avatar Mr_Manster

4 sierpnia 2016, 17:50

kiedy zawibruje ci telefon i okazuje sie ze to jakis charmeleon cp 301

Avatar FanNinjaKiwi222

Edytowano - 4 sierpnia 2016, 17:39

Rattata a nie Ratatta -_-

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2016, 17:12

Thug life

Avatar DeTeO238

28 lipca 2016, 18:49

Ja łapię i przerabiam na cukierki.

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2016, 17:51

Ja tam łapię wszystkie poki. Jak mam dużo Rattat, to ewoluuję je w Raticaty.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Dwa oblicza

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka