Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dwa oblicza
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2022, 18:40
O co chodzi?
Odpisz
3 marca 2017, 17:24
mi się z czegoś takiego ditto zrobił, więc raczej warto xd
Odpisz
28 lipca 2016, 17:33
łap dużo Rattat, jak będziesz miał mnóstwo xp i cukierków ewoluuj w Raticate i ulepszaj tak jak się da.
Odpisz
28 lipca 2016, 17:39
Znalazł prosty sposób by być zajebistym trenerem
pokemony: nie możemy nic poradzić
dowiedz się jak!
Odpisz
28 lipca 2016, 18:34
@kilofik: 5 pozytywnych ocen moge zdychać :-)
Odpisz
28 lipca 2016, 18:40
ale raticate jest słaby ,_,
Odpisz
28 lipca 2016, 18:43
O tym wiedza nawet najbardziej poczatkujacy i nieogarnieci gracze.
Odpisz
28 lipca 2016, 19:18
ja se rozwinąłem go na 450 cp nawet się nie starając ;P
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2016, 19:19
Tylko ma niski maksymalny poziom CP i słabawe ataki :f Bardziej się opłaca takiego Beedrilla którego też ciężko nie jest wyewoluować
Edit: Raticate ma maks 1444CP a Beedrill 1439 xD
Odpisz
28 lipca 2016, 19:25
kazdy pokemin ma INNE maxymalne CP
Odpisz
28 lipca 2016, 19:28
@Sebzer: Jeśli masz 2 Bellsprouty w ekwipunku to oba mają takie samo maksimum ._.
Odpisz
28 lipca 2016, 19:34
im wyzszy lvl tym wyzsze maximum cp
Odpisz
28 lipca 2016, 19:38
@Sebzer: k masz rację
ale ratticate może mieć wyższe maks CP niz beedrill :f
Odpisz
28 lipca 2016, 23:40
Ja mam pecha co do CP zawsze mi sie trafiaja pokemony z niskim maxymalnym cp noe wyzej niż 1k a ostatnie 300cp zawsze musze wbijać po 2/3 cukierki i 1k/1,6k starburst co jest nieoplacalne. W tym samym czasie kolega znajfuje pokemona z max 2k cp -,-
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:07
Mój Raticate ma Quick atack(10) i hyper beam (120) :v
Odpisz
4 sierpnia 2016, 22:35
Mój raticate ma maksymalne 3 k cp :v
Odpisz
11 sierpnia 2016, 09:42
@kilofik: 24 pozytywne oceny zdycham!
Odpisz
16 sierpnia 2016, 21:02
@kilofik: 24 pozytywne oceny! wow! :-)
Odpisz
6 sierpnia 2016, 21:33
Powinni zrobić w Polsce derarraryzację. Wszędzie ich pełno ;-;
Odpisz
4 sierpnia 2016, 19:33
Zbieram, bo żarcie...
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:59
ale po przemianie razi prądem, tak jak przemiana miau
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:50
kiedy zawibruje ci telefon i okazuje sie ze to jakis charmeleon cp 301
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2016, 17:39
Rattata a nie Ratatta -_-
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:12
Thug life
Odpisz
28 lipca 2016, 18:49
Ja łapię i przerabiam na cukierki.
Odpisz
28 lipca 2016, 17:51
Ja tam łapię wszystkie poki. Jak mam dużo Rattat, to ewoluuję je w Raticaty.
Odpisz