Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niezniszczalne
Ładne rzeczy
Tymi się chodzi
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 sierpnia 2016, 15:43
"Moda na patriotyzm".
Gimb nosi patriotyczne koszulki po czym kibluje bo nie zdał z historii XD.Mistrzostwo
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:03
@Sayne33: Nie trzeba znać historii by być patriotą.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:06
@niewiemcotuwpisaci: Ale, żeby być dobrym patriotą to trzeba.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:07
@dustin2001: idąc w tym kierunku, czy jest zły patriota?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:13
@dustin2001: Odkąd znanie historii daje ci buffa do bycia "dobrym patriotą" cokolwiek to oznacza.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:17
@ojciecpolecial: 'Jestem patriotą!
Ja też!
za Piłsudskiego!
kogo? to ten ksiądz..co nie?'
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:20
Spoko przykład.Lecz to dalej nic nie znaczy.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:23
@niewiemcotuwpisaci: Zły patriota = Dresik który skończył tylko podstawówkę
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:25
Nie ma podziału na dobrego lub złego patriotę.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:37
@niewiemcotuwpisaci: To dobry patriota który nie zna historii i okrada swoich?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:39
Nie ma podziału na dobrego patriotę lub na złego.Jesteś albo patriota albo nie.
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2016, 17:40
@niewiemcotuwpisaci: moze nie ale sa zj*by z bluzami polski walczacej ktorzy nawet nie wiedza kim jest Piłsudski
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:42
@ZerefDragneel: Ale co z tego że nie wiedzą kim jest piłsudzki ?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:42
@niewiemcotuwpisaci: Powiedz to dresom w biało czerwonych barwach :v
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:43
@niewiemcotuwpisaci: nie rozumiesz mowia o historii jakby żyli w tamtych czasach a nawet nie wiedza o czym mowia
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:45
@ZerefDragneel: To niech mówią wolność słowa przecież.A jak mówią bzdety to poprawić ich trzeba.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:46
Że nie ma podziału na złego i dobrego patriotę ?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:47
@niewiemcotuwpisaci: poprawisz ich to nie bedziesz mial zebow bo to oni sa tymi patriotami ktorzy znaja cala historie polski ale oje*ia z telefonu dzieciaka przechodzącego obok
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:48
@ZerefDragneel: No to nie poprawisz.chuligani i złodzieje którzy powinni siedzieć ale jednak patrioci.
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2016, 17:49
@niewiemcotuwpisaci: dobra ja sie wyłaczam z tego chatu bo tak szczerze szanuje Polske ale jakby byla jakas okazja spi*rdalam z tego kraju patrzac co tu sie akutalnie odbywa
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:51
@niewiemcotuwpisaci: za takich patriotow to sie trzeba wstydzic
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:52
@niewiemcotuwpisaci: wolność słowa? a co to?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:55
Chyba coś takiego że można się wypowiadać ale nie wiem.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:56
@niewiemcotuwpisaci: aktualnie wolnosc slowa czyli mozna powiedziec andrzej dupa na kolege ktory sie nazywa andrzej a zgarna cie bagiety za obraze prezydenta
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:57
@ZerefDragneel: Możliwe.Ale czy to nie jest już przypadkiem obraza ?
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2016, 18:07
@niewiemcotuwpisaci: Znanie historii dołącza się do zakresu okazywania szacunku.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 18:09
@ojciecpolecial: Tak.
Nacjonalizm, czyli radykalny.
Oraz fałszywy patriota.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 18:25
@dustin2001: Niekoniecznie.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 19:43
@niewiemcotuwpisaci: Właśnie tak...
Odpisz
4 sierpnia 2016, 19:46
@dustin2001: Czemu ?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 19:52
@niewiemcotuwpisaci: Szacunek do kraju to główny punkt, nie?
No i go dzielimy na podpunkty.
Jednym z podpunktów jest znanie historii tego kraju.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 19:56
@dustin2001: Nie trzeba znać historii by okazywać szacunek.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 20:56
@niewiemcotuwpisaci: A jak można okazywać szacunek komuś kogo się nie zna?...
Odpisz
4 sierpnia 2016, 20:58
@Sayne33: Normalnie ?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 21:52
@niewiemcotuwpisaci: To tak jakbyś powiedział "lubię np. schaba" a nigdy schaba nie jadł. -.-
Odpisz
4 sierpnia 2016, 22:03
@Sayne33: A co jak bym ci powiedział że to tak nie działa ? Np. Nie znam Dudy lecz okazuje mu szacunek.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 22:23
@niewiemcotuwpisaci: A czy Duda umarł ileś lat temu jak Piłsudski?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 22:47
@Sayne33: Ale jaki to ma związek ? XD
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:20
@niewiemcotuwpisaci: Porównujesz Dudę do Piłsudskiego, więc sam mi powiedz czy mają jakiś związek -.-
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:25
@Sayne33: Gdzie porównuje ? XD
Odpisz
5 sierpnia 2016, 01:04
@niewiemcotuwpisaci: Twoje porównanie do Dudy jest bez sensu, ponieważ go znasz (wiesz kim jest, co zrobił etc.). W przypadku pseudo patriotów (coś takiego jak źli patrioci nie istneje są pseudo patrioci i patrioci) nie wiedzą tak naprawdę kogo dażą szancunkiem.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 15:12
@niewiemcotuwpisaci: Nie trzeba, ale to jeden ze sposobów...
Odpisz
5 sierpnia 2016, 21:31
@derex202: Znam go ? Wiem tylko że jest prezydentem.Jako człowieka go nie znam.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 21:36
@dustin2001: No i ?
Odpisz
5 sierpnia 2016, 23:05
@niewiemcotuwpisaci: Wiesz kim jest, nie musisz znać go osobiście, a oni nie wiedzą nawet kim była postać którą darzą takim szacunkiem.
Odpisz
6 sierpnia 2016, 11:27
@niewiemcotuwpisaci: No i to, że mam racje!
Jednym ze sposobów okazywania szacunku krajowi jest znanie historii tego kraju.
Odpisz
6 sierpnia 2016, 20:35
@dustin2001: Ale nie trzeba znać historii by okazywać szacunek.
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2016, 23:58
@niewiemcotuwpisaci: Nie trzeba, ale my nie o tym mówimy.
Chociaż znanie historii kraju jest daje dosyć dużo szacunku...
Odpisz
4 stycznia 2018, 18:43
@niewiemcotuwpisaci: Nie całej ale wypada wiedzieć kiedy np rozpoczęła się 2WŚ kiedy były rozbiory albo kiedy odzyskanie niepodległości
Odpisz
5 września 2016, 16:33
Hej wiaro w ludzkość! Czemu się nie odzywasz? A no tak... Zapomniałam. Straciłam cię już dawno. A mówiłaś żebym nie wchodziła tak głęboko do internetu...
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:22
Czemu ?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:24
@niewiemcotuwpisaci: bo pis tyra ten smoleńsk do tego stopnia że chcą z niego zrobić drugie powstanie warszawskie
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:26
@AquoZ32: Smutne jest to że tyle osób tam umarło.Lecz rozumiem to że tak to tyrają.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:27
@niewiemcotuwpisaci: no spoko umarli se, szkoda
ale ku*wa wydawanie hajsu na organizację JE**NYCH MIESIĘCZNIC TEGO WYDARZENIA to gruba przesada
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:29
@AquoZ32: Napisałem przecież że to rozumiem.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:30
@niewiemcotuwpisaci: to trochę ujową składnię zdań masz, bo to brzmi jakbyś popierał (nie mam innego określenia) to tyranie
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:39
@AquoZ32: Ale po co tak agresywnie Kacperku :^)
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:50
ale czy ja agresywny jestem
Odpisz
4 sierpnia 2016, 18:56
@AquoZ32: Jesteś roarowy.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 18:58
@AquoZ32: Fan bad relligion, czy przeciwnik chrześcijaństwa? :v
Odpisz
4 sierpnia 2016, 19:05
@Shakrit: Cytując jego opis:
Punk, lewacka szmata, prawicowiec, hipokryta, antypolskie ścierwo, SS-Obersturmbannführer, twórca najlepszego raka w Polsce, najmądrzejsza osoba na całej tej stronie, najskromniejsza osoba we Wszechświecie, fanatyk religijny, White Power, kapitalista, socjalista, socjopata, zwolennik systemu autorytarnego, Korwinowiec
Fanatyk religijny, nie widać?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 19:19
@AquoZ32: Widzę mamy tu wojującego antysystemowca z gimnazjum. Jak już z czym walczysz albo się nie zgadzasz to chociaż pisz konstruktywnie, a nie ślesz "jobami" na prawo i lewo.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 20:12
@Crido: hej, czemu mam tego nie robić? to tak trochę część mojego "wizerunku"
Odpisz
4 sierpnia 2016, 20:12
@Shakrit: to pierwsze :v
Odpisz
4 sierpnia 2016, 20:16
@Crido: Wiesz, że to prowo nie? :v
A osoba do której się zwracasz studiuje XD
Odpisz
4 sierpnia 2016, 20:18
@niewiemcotuwpisaci: Nieno fajnie, tak na serio chodzi o masową egzekucje oficerów Polskich w Katyniu w 1944, co działo się w okolicach Smoleńska. Czytaj Kaczka z nieba o brzoze spadła lecąc na uroczystośc w Katyniu rozbijając się na lotnisku w Smoleńsku, co poprostu pokazuje że jedna katastrowa przyćmiła drugą.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 20:21
@mozaj: zbrodnia katyńska była w 1940
Odpisz
5 sierpnia 2016, 04:05
@AquoZ32: Chmy, to wydawało mi się tak oczywistym błędem, że ani nie sprawdziłem ,ani nie pomyślałem. przecież nikt nie trzymałby ich 5 lat dla egzekucji...
Wychodzi na to, że nic tylko płakać...
Odpisz
4 sierpnia 2016, 23:37
A moze to koszulka to troll i pułapka na pseudo-patriotów?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:04
Czekaj, czekaj... Nawet jeśli chcą uczcić zbrodnie katyńską, to czy ona nie rozpoczęła się w 1940? (Już nawet nie odnosząc się do polityki)
Tak pytam, bo "patrioci" powinni znać daty :]
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:34
@Jumii: Odkąd patrioci powinni znać daty ?
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2016, 17:52
@niewiemcotuwpisaci: Od zawsze. Prawdziwy patriota powinien znać historię własnego kraju.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:54
@kenio60: To ma sens przecież.Czyli każdy polak walczący podczas drugiej wojny światowej za ojczyznę nie znający żadnych dat ani historii kraju to nie jest już przecież PRAWDZIWYM PATRIOTOM. TO MA SENS.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:58
@niewiemcotuwpisaci: Ale teraz nie jest druga wojna. Teraz nie oddaje się życia za ojczyznę. W czasach obecnych patriota powinien znać historię swojego kraju.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:59
@kenio60: Patriotyzm (łac. patria,-ae = ojczyzna, gr. patriotes) – postawa szacunku, umiłowania i oddania własnej ojczyźnie oraz chęć ponoszenia za nią ofiar; pełna gotowość do jej obrony, w każdej chwili. Charakteryzuje się też przedkładaniem celów ważnych dla ojczyzny nad osobiste, a także gotowością do pracy dla jej dobra i w razie potrzeby poświęcenia dla niej własnego zdrowia lub życia. Patriotyzm to również umiłowanie i pielęgnowanie narodowej tradycji, kultury czy języka. Patriotyzm oparty jest na poczuciu więzi społecznej, wspólnoty kulturowej oraz solidarności z własnym narodem i społecznością.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 18:09
@niewiemcotuwpisaci: Wow. Kopiujesz wikipedie. Przyznaj się. Sam jesteś takim gimbo-patriotą który nic nie wie o swoim kraju?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 18:15
@niewiemcotuwpisaci: Ej człowieku pomyśl jaki patriota jest z człowieka w NASZYCH czasach, który ma dostęp do wszystkiego, nosi różne znaki typu: polska walcząca lub nazwy pułków i batalionów z drugiej wojny, a właśnie nie wie kto to jest Piłsudzki lub nie wie co am napisane na koszulce, ale wie, że jest to koszulka patriotyczna. Taki z niego patriota jak z koziej rzyci trąba
Odpisz
4 sierpnia 2016, 18:22
@kenio60: WoW kopiuje wikipedie. Aż tak cię to dziwi ? Powiedz mi skąd miałbym wziąć znaczenie tego słowa ? Możliwe że skorzystał bym ze słownika w którym nie jest to tak opisane.Odpowiedz mi co znaczy gimbo-patriota ?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 18:24
@Dovahkiin: Patriota w naszych czasach to jest to osoba która szanuje i kocha swoją ojczyznę.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 18:27
@niewiemcotuwpisaci: Ktoś kto twierdzi że jest patriotą ale nim nie jest. Np. nosi koszulki na których jest napisane "żołnierze wyklęci zawsze w naszej pamięci" a nie wie nawet kim owi żołnierze byli...
Odpisz
4 sierpnia 2016, 18:27
@kenio60: To fajnie.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 18:29
@niewiemcotuwpisaci: I według ciebie takie zachowanie jest ok?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 18:30
@kenio60: A czemu ma nie być ?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 18:39
@Dovahkiin: albo literówka albo myślimy o kimś innym albo jesteś debilem...Piłsudzki?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 18:41
@Polaczek1_2_3: Co.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 18:42
@niewiemcotuwpisaci: Piszę się Piłsudski!
Odpisz
4 sierpnia 2016, 18:42
@Polaczek1_2_3: Już rozumiem.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 18:58
@niewiemcotuwpisaci: Kiedyś patryjotą był ktoś, kto oddawał za ojczyzne życie. Dziś nie ma w Polsce wojny, jest niepodległym państwem. Nie możesz oddać za nią życia, bo po prostu nie ma jak. W dzisiejszych czasach ojczyźnie można służyć pracą, a także szacunkiem. Szacunek nie znaczy nosić koszulki z napisem, którego znaczenia się nie rozumie. Aby okazywać szacunek trzeba znać historie. Oczywiście nie każdy najdrobniejszy szczegół, ale najważniejsze wydażenia i postacie.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 19:03
@Anielka999: Nie trzeba znać historii by okazywać szacunek.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 20:07
@niewiemcotuwpisaci: Od twoich komentaży mam ochotę coś rozwalić. (Tak sobie radzę z negatywnymi emicjami.)
Odpisz
4 sierpnia 2016, 20:08
@smokeu: To dobrze.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 21:26
@Polaczek1_2_3: Dzięki, nie zauważyłem literówki :)
Odpisz
1 sierpnia 2016, 15:49
Lel
Odpisz
4 sierpnia 2016, 20:20
Ten komentarz zmienił moje życie.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 04:54
Lel.
Odpisz
19 kwietnia 2017, 11:40
lol
Odpisz
4 sierpnia 2016, 19:01
Z serii "dobra zmiana"
Teraz tylko czekać na:
Powstanie smoleńskie
Chołd smoleński
Zjazd smoleński
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:57
na własne życzenie
Odpisz
4 sierpnia 2016, 17:44
moze odrazu wytatuowac apel smolenski na plecach?
Odpisz
1 sierpnia 2016, 22:37
Prezes poleca
Odpisz
1 sierpnia 2016, 16:29
Kiedyś w Malborku, kupiłem Patriotyczną koszulkę, patrząc na ten dzisiejszy ,,patriotyzm" wstydzę się w niej chodzić.
Odpisz
1 sierpnia 2016, 17:18
Mam podobnie. Dostałam od kuzynów piękną patriotyczną koszulkę, teraz już nie jest na mnie za dużą jak wtedy, lecz wstydzę się w niej chodzić aby nie wyjść na typowego "gimbusa" i "dresa"
Odpisz
1 sierpnia 2016, 16:09
*facepalm x39 combo*
Odpisz
1 sierpnia 2016, 15:57
Chodzi o to że w myśl nowej ustawy naszego kochanego rządu, przy każdym święcie wojskowym należy odczytywać imiona ofiar smoleńskich i ludzi protestują przeciw temu bo rocznica powstania nie ma z tym nic wspólnego.
Odpisz