Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2016, 20:54
No popatrz, ludzie w gimnazjach dzieci robią,
a ja nawet ku*wa dziewczyny nie mam.
Odpisz
28 lipca 2016, 21:05
@Kideu: Tru
Odpisz
28 lipca 2016, 21:15
@Kideu: łącze się w bulu i nadziei ;-;
Odpisz
28 lipca 2016, 21:41
@Kideu: Wolałbyś robić dzieci w gimnazjum, czy znaleźć jakąś (umiarkowanie) poważną dziewczynę?
Odpisz
28 lipca 2016, 21:52
@Fox__: to drugie
Odpisz
28 lipca 2016, 23:26
@Kideu: jo tyż
Odpisz
29 lipca 2016, 02:01
@Fox__: Przygotuj się na komentarze "umiarkowanie poważnych ludzi".
Odpisz
29 lipca 2016, 08:48
@Kideu: A ręka to co, pies?
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2016, 10:23
@ghostarcher: Różnica pomiędzy ręką a psem jest taka, że psa lepiej nie wykorzystywać.
Odpisz
29 lipca 2016, 10:24
@sylwon1234: ręka tak nie piszczy
Odpisz
29 lipca 2016, 15:08
@Kideu: Ło ku*wa, ile strzałek.
Odpisz
29 lipca 2016, 15:10
@Kideu: Dzieci rodzą dzieci...
Odpisz
29 lipca 2016, 15:32
@Kideu: Ja nawet życia nie mam.
Odpisz
29 lipca 2016, 15:37
to się nazywa przyrost naturalny!!!
Odpisz
29 lipca 2016, 15:53
@Kideu: Dałbym ci zieloną strzałkę, ale czułbym się podle psując taką okrągłą setkę.
Odpisz
29 lipca 2016, 16:07
@Kideu: Ja tam znam dwie fajne dziewczyny... obie mieszkają za daleko. ;-;
Odpisz
29 lipca 2016, 16:09
@Kideu: Chce zepsuć tą idealną liczbę 111 :<
Odpisz
29 lipca 2016, 16:59
@Kideu: Pamiętaj że są Plusy dodatnie i plusy ujemne, np. Własnie nie będziesz miał dziecka w wieku nastoletnim! Albo w dorosłości...! Albo nigdy....
Odpisz
29 lipca 2016, 17:36
@KingsMax: Najbliższa fajna laska w moim wieku mieszka jakieś 20km ode mnie, także tego :c
Odpisz
29 lipca 2016, 20:28
@Kideu: Fabryka strzałek w górę, o ku*wa... Ty pod jednym komentarzem masz połowę moich wszystkich strzałek na koncie ogółem o_O
Odpisz
30 lipca 2016, 05:19
Udowodnij! Napisz mi coś o 4:38
Odpisz
30 lipca 2016, 18:08
@Kideu: I dwusetna strzałka jest moja. Jestem strasznie dumny z sukcesu jaki osiągnąłem. Chciałbym pozdrowić mame i tate.
Odpisz
30 lipca 2016, 18:27
a ja bede oryginalny i dam ↓
Odpisz
5 sierpnia 2016, 21:54
@Kideu: (*) zapalmy znicze dla użytkowników jeja
Odpisz
6 sierpnia 2016, 23:15
@Kideu: Ku*wa, 220 za jeden komentarz ?
Odpisz
6 sierpnia 2016, 23:19
i nawet nie obrazkowy. Też się zdziwiłem
Odpisz
2 września 2016, 18:25
Dorośli rodzą dorosłych.
Odpisz
15 listopada 2016, 07:34
@Kideu:
Odpisz
19 stycznia 2017, 20:32
@Kideu: 237 strzałek w góre. Szalejesz.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 13:08
@Kideu: Zobacz ile strzałek dostałeś.
Odpisz
29 kwietnia 2017, 14:00
nie musisz przypominać, wiem
Odpisz
29 kwietnia 2017, 14:36
@Kideu: Teraz zauważyłm, że inni w tym roju już ci przypominali.
Odpisz
11 marca 2018, 12:51
@Kideu: i teraz mam przypał, bo znalazłem dziewczynę.
Mój najlepszy komentarz ever stracił sens.
Moje życie nie ma sensu...
Odpisz
11 marca 2018, 13:27
@Kideu: gratulacje pisemne
Odpisz
12 kwietnia 2019, 12:51
<3
Odpisz
12 kwietnia 2019, 13:07
@Eniek_zgredek: owo
Odpisz
12 kwietnia 2019, 17:57
uwu
Odpisz
20 lutego 2020, 07:05
@Kideu: ja tam mam
Odpisz
28 października 2022, 22:05
@Kideu: masz już dziewczynę?
Odpisz
29 lipca 2016, 16:56
minetomato123 przyzywam Cię
Odpisz
29 lipca 2016, 15:41
Nie ma to jak powiadamianie mamy o ciąży przez wiadomość...
Odpisz
29 lipca 2016, 16:11
@Sir_Snoge: Czemu nie? :p
Odpisz
28 lipca 2016, 20:51
Pszypał
Odpisz
28 lipca 2016, 20:52
Zacny avatar
Odpisz
28 lipca 2016, 20:53
@Jasnowidz: lel
Odpisz
28 lipca 2016, 22:00
@Jasnowidz: Wcale nie kupiłem go za 0 groszy u minetomato123.
Odpisz
28 lipca 2016, 22:04
Też bym chciał
Odpisz
28 lipca 2016, 22:13
@lorax12: Zgłoś się do minetomato123.
Odpisz
28 lipca 2016, 22:13
ok
Odpisz
29 lipca 2016, 09:04
@Jasnowidz: tfuj tysz
Odpisz
29 lipca 2016, 15:25
hyh
Odpisz
29 lipca 2016, 16:10
Rzeczywiście fajny
Odpisz