Zostanę bohaterem lub obiadem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Żartownisie
Były nóżki, nie ma nóżek
Mało znany szczegół
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2016, 21:13
Nurgle to siusiak.Tylko Khorne.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 12:52
@Crobat: Khorn to siusiak. Tylko Slaanesh.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 13:06
@MartellusV14: Czyli chcesz być głupi jak but ale silny jak legion?
Odpisz
2 sierpnia 2016, 13:08
@Crobat: Je**ć resztę. Tylko i wyłącznie Tzeentcha.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 13:16
@Crobat: BLOOD, BLOOD, BLOOD!
Odpisz
2 sierpnia 2016, 15:15
@feniks100: Tak głównie to Khorne jest bogiem wojny,walki i honoru. Rzeź oczywiście też się znajdzie.
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2016, 16:18
@Crobat: Panie, a pan się patrzy komu zadałem to pytanie? XD
Odpisz
2 sierpnia 2016, 16:25
@feniks100: Na apce nawet nie wiedziałem które. ._.
Odpisz
11 marca 2020, 14:31
@feniks100: Popieram opinię choć wole
WIĘKSZE DOBRO
Odpisz
12 sierpnia 2016, 02:34
Poprawna wersja brzmi:
" Kiedy widzisz wroga w Dark Souls, którego nie umiesz pokonać i jeszcze nie widzisz co jest za nim"
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2016, 22:50
ja bym to podpasował do samouczka w Dark Souls
Odpisz
2 sierpnia 2016, 18:23
Pokemony.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 15:16
Nie wiem czy ktoś kojarzy te misje, pojechałem se w Wieśku 3 do Novigradu i na 4 lvlu postanowiłem zrobić misje "Miecze i Pierogi" (Sugerowany lvl: 24)
O dziwo zabilem jednego z 5. krasnoludów na 25 lvl ;_;
Odpisz
29 lipca 2016, 19:45
w wiedźminie 3 nawet questy z dużo za wysokim levelem szło przejść i na ciężkich do pokonania przeciwników wystarczy 1 atak + turlanie się czyli ten długi unik
powtórzyć 15829 razy i przeciwnikowi zostanie tylko pół hp
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:07
Albo cały czas używanie Quen. Inne znaki i tak nie miały sensu, bo tacy nakoksowani przeciwnicy mieli wpi**u hp.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:11
@okrutnik: Polecam Igni ulepszone do topnienia pancerza. Strażnicy w miastach padają jak muchy.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:13
@W_D_Gaster: Na strażników to turlanie i aksji, a zresztą walka z nimi nie ma sensu, bo i tak nic nie dają, ani nie trzeba ich zabijać.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:17
@okrutnik: Ja po przejściu gry się czasem z nimi biję bo zwykli przeciwnicy nie stanowią problemu.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:22
@W_D_Gaster: Jeśli szukasz wyzwania, włącz nową grę plus, drogę do zagłady, zawyżenie poziomu przeciwników i sprowokuj grupę żołnierzy w nilfgaardzkim garnizonie. Niezła zabawa, polecam.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:26
Nową Grę Plus już przeszłem. Mam zamiar zagrać trzeci raz na wyższym poziomie trudności.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:36
@W_D_Gaster: przeszedłem*
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:37
Dzięki za poprawę.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:04
Wiem, że pytanie z dupy, ale czy warto kupić Wiedźmina 3?
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:05
@jarek200211: Warto. I to bardzo, ale to BARDZO BARDZO warto kupić Wiedźmina 3.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:08
@jarek200211: Za to nie warto kupować Fallouta 4. BARDZO BARDZO nie warto
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:11
@Chemical: Ja z Fallouta 4 jestem zadowolony.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:11
@Chemical: No to jest coś ze mną nie tak, bo nie mam Wiedźmina, ale za to mam Fallouta :I
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:14
@Chemical: A według mnie warto. Mam i Wiedźmina 3 i Fallouta 4 i jestem bardzo zadowolony z tych gier.
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2016, 11:15
@jarek200211: Warto, o ile będziesz miał więcej niż 10FPS, mi gra z 5 niestety nie sprawiała przyjemnosci
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:17
@jarek200211: Najlepszy RPG 2015/16 roku. Po prostu kocham tą grę. 11/10.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:21
Może ma konsolę? I przecież pisał, że ma Fallouta 4, który też potrafi lagować.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:28
@jarek200211: No wiecie, są gusta i guściki
Odpisz
29 lipca 2016, 19:50
Ten uczuć gdy boss ma za wysoki poziom, ale nie ma regeneracji więc atakujesz go szybkimi atakami (bo i tak biją po 1hp) w nadziei że umrze ze starości
Odpisz
1 sierpnia 2016, 12:56
@Nietypowy: "Tylko niedaj się dotknąć, tylko niedaj się dotknąć..."
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:26
@Nietypowy: Raz w Borderlands walczyłem z bossem który niszczył moją tarczę oraz życie jednym ciosem ale po traumie analnej i wku*wieniu zacząłem biegać w kółko i rozpraszać wroga wieżyczką i się udało.
Ps. Dostałem amunicję dla postaci która ma regenerację amunicji
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:17
#JustWoWThings
Odpisz
2 sierpnia 2016, 11:07
Mam tak w The Division
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2016, 21:50
I wiesz że masz prze####ne bo to DS.
Odpisz
29 lipca 2016, 22:39
@PrimalGroudon: W DS nie ma questów.
Odpisz
30 lipca 2016, 09:33
Ciii, żodyn nie musi wiedzieć żodyn.
Odpisz
29 lipca 2016, 21:34
I am pro
Odpisz
29 lipca 2016, 21:11
Borderlands 2 w pigułce.
Odpisz
29 lipca 2016, 19:37
w wowie przez heirloomy i tak pewnie oneshotnie sie takiego questa
Odpisz
29 lipca 2016, 19:45
to jest warhammer gdzie to hordy demonów zdrajców mutantów i nadludzi z 10 000 letnim doświadczeniem wylewa się milionami jak nie bilionami w gigantycznych pół demonicznych pół metalowych statkach wielkości kontynentów by siać śmierć i zniszczenie wszędzie gdzie popadnie. a to tylko we wtorek
Odpisz
29 lipca 2016, 19:52
@WickedHeart: zapomniałeś o orkach
Odpisz
29 lipca 2016, 20:12
@Anihilator: orkowe waaagh przy naprawdę doprej krucjace to małe piwo już nie wspominając o tyranidach
Odpisz
29 lipca 2016, 20:22
@WickedHeart: a i necroni
Odpisz