Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Przerwa na herbatkę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najbardziej realistyczny spośród modów
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2016, 16:23
#teamrocket
Odpisz
5 marca 2017, 19:37
@Poczznek125: #teamskull
Odpisz
31 sierpnia 2016, 10:04
Jak ja wysoko skokam. XD
Odpisz
4 sierpnia 2016, 11:18
Bo Bodyżar zwołał podobno posiedzenie moderatorów
Odpisz
4 sierpnia 2016, 11:17
Przepraszam, jest Strażnik Memów O Pokemonach? ~Strażnik Memów Takie Rzeczy Tylko W Rosji
Odpisz
4 sierpnia 2016, 09:40
o co chodzi
Odpisz
3 sierpnia 2016, 23:00
#TeamValor
Odpisz
3 sierpnia 2016, 22:27
Ktoś wie gdzie złapać Eevee w Pokémon Alpha Sapphire?
Odpisz
30 lipca 2016, 11:09
Jestem w team instinct, mam joltreona, i jem właśnie hamburgera, lluminadi wszędzie!!!
Odpisz
30 lipca 2016, 11:25
To smacznego ;)
Odpisz
30 lipca 2016, 11:26
@drago19080: już zjadłem, ale dzięki
Odpisz
30 lipca 2016, 11:31
Co ku*wa?
Odpisz
3 sierpnia 2016, 11:28
Ja też jestem w instinct pjona!
Odpisz
3 sierpnia 2016, 13:01
@Big_Boss: Ja też
Odpisz
3 sierpnia 2016, 22:07
@Big_Boss: pjona
Odpisz
30 lipca 2016, 11:11
Czy tylko ja nie jaram się pokemon go?
Odpisz
30 lipca 2016, 11:30
@Jasnowidz: Nie. Jestem jeszcze ja, siedząca całymi dniami w swej jaskini, tzw ,,pokoju''.
Odpisz
30 lipca 2016, 11:31
@Jasnowidz: Ja też się tym nie jaram.
Odpisz
30 lipca 2016, 12:04
@Jasnowidz: Ja też nie.
Odpisz
30 lipca 2016, 12:22
@Jasnowidz: Ja się bardziej jaram tym, że niedługo będę miał Pokken Tournament.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 11:02
@Jasnowidz: żółwik 👊
Odpisz
3 sierpnia 2016, 11:10
@Jasnowidz: Ja troszkę sobie pograłem i mi się znudziło. Nie rozumiem co jest w tych pokemonach takiego niezwykłego.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 11:12
@Jasnowidz: Nie jaram się tym po newsie, że koleś spi**rzył się z mostu bo próbował złapać wodnego pokemona.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 17:44
@Jasnowidz: Zapewne nie jara się tym większość ludzkości, więc nie podążanie za tym trendem nie czyni nikogo wyjątkowym.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 19:51
@Jasnowidz: Nie, nie tylko Ty. Ja tam gram tylko w starego Emeralda.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 21:34
@Hermit: Ja też.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 21:39
@RumekFuria: Pjona.
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2016, 21:42
@Hermit: *daje pjone*
Odpisz
3 sierpnia 2016, 19:16
powinno być tak
niebiescy-articUNO
żółci-zapDOS
czerwoni-molTRES
taka mała ciekawostka
Odpisz
3 sierpnia 2016, 15:29
Ja jestem w team valor bo lubię czerwony kolor i ptak w tle był ognisty.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 13:36
Dziś zdobyłem jolteona i się boje z
Odpisz
30 lipca 2016, 13:15
TEAM MYSTIC 4EVER
Odpisz
3 sierpnia 2016, 12:21
TEAM VALOR 4 EVER
Odpisz
3 sierpnia 2016, 12:28
t-team blue?
Odpisz
3 sierpnia 2016, 12:21
najdziwniejsze że Eevee może ewolułować (tak wiem nie umiem tego pisac xD) w kilka pokemonów i to jeszcze każdy w inny żywioł xDD
Odpisz
3 sierpnia 2016, 12:19
Jestem w tem valor w właśnie mam tzw "Flaerona"
Odpisz