Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar XaVery

29 czerwca 2021, 16:55

Ja który po prostu je chińskie żarcie

Avatar Bonnieendchica

10 lutego 2017, 23:47

Ale że co

Avatar duncle_sans

3 sierpnia 2016, 11:47

u mnie wiercą od 5 :(

Avatar Fluttershy66

30 sierpnia 2016, 08:17

@duncle_sans: U mnie całą dobę wiercą sąsiedzi tłumacząc się,że to remont trwający 10 dni a tak naprawdę wiercą już kilka lat.

Avatar kamykPL

4 sierpnia 2016, 02:22

W niedzielę.

Avatar kasiakiku

3 sierpnia 2016, 16:39

u mnie nie, a jestem polakiem z dziada i pradziada.

Avatar Ymerrr

3 sierpnia 2016, 16:38

Nie w każdym... jedynie u tej sąsiadki z góry.

Avatar DarthKrooge

Edytowano - 1 sierpnia 2016, 19:09

Uwielbiam Rocky'ego ❤

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar SpectraPhantom

3 sierpnia 2016, 13:31

@Tony_Montana: to fajnie

Avatar DarthKrooge

3 sierpnia 2016, 14:18

@Tony_Montana: Najgorsza była śmierć Apolla i trenera Rocky'ego :'(

Avatar wojtekrozrabiaka

3 sierpnia 2016, 13:28

Mietczyński robi to podobnie do Rockiego.

Avatar DAVJD

3 sierpnia 2016, 12:23

Posłuchaj pieśni mego ludu.

Avatar Liechtensteinball

Edytowano - 3 sierpnia 2016, 12:20

U mnie o 6 rano sąsiad chyba tylko dlatego żeby mnie wku*wić zaczyna rżnąć (hehe) drewno tuż pod moim oknem. No bo dlaczego nie?

Avatar yukiyukiyuki

3 sierpnia 2016, 11:23

U mnie tak nie ma, tylko sąsiad ostatnio od rana do nocy codziennie napi**dala wiertarką czy czymś ;_; Nawet jak mam słuchawki na full, to i tak słychać to gówno ;/

Avatar Windows_10

3 sierpnia 2016, 11:17

nie u mnie

Avatar Archeologwinternetach

3 sierpnia 2016, 11:10

Broń obuchowa działa.

Avatar Fina258

2 sierpnia 2016, 00:13

A u Admina banhamerem.

Avatar Krolowa_Elzbieta_II

2 sierpnia 2016, 00:00

Gdzie można nabyć tłuczek w kształcie kastetu z drugiego obrazka?

Avatar NATAZIEM1

3 sierpnia 2016, 11:51

@Krolowa_Elzbieta_II: W psycholandii

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Fergus

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Mało znany szczegół

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jeszcze jak

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka