Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Fergus
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 czerwca 2021, 16:55
Ja który po prostu je chińskie żarcie
Odpisz
10 lutego 2017, 23:47
Ale że co
Odpisz
3 sierpnia 2016, 11:47
u mnie wiercą od 5 :(
Odpisz
30 sierpnia 2016, 08:17
@duncle_sans: U mnie całą dobę wiercą sąsiedzi tłumacząc się,że to remont trwający 10 dni a tak naprawdę wiercą już kilka lat.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 02:22
W niedzielę.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 16:39
u mnie nie, a jestem polakiem z dziada i pradziada.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 16:38
Nie w każdym... jedynie u tej sąsiadki z góry.
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2016, 19:09
Uwielbiam Rocky'ego ❤
Odpisz
1 sierpnia 2016, 20:08
@DarthKrooge: *przybija piątke*
Odpisz
3 sierpnia 2016, 10:55
@WebsTer230: Fani Rocky'ego, łączmy się
Odpisz
3 sierpnia 2016, 11:07
@werian: *łączy się*
Odpisz
3 sierpnia 2016, 11:21
@Tony_Montana: Jaka jest twoja ulubiona część ?
Odpisz
3 sierpnia 2016, 11:27
@DarthKrooge: Mi się chyba najbardziej podobała 2, co nie zmienia faktu że wszystkie części są zajebiste.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 11:28
@DarthKrooge: Mi się podobała trzecia część
Odpisz
3 sierpnia 2016, 12:05
@werian: *łącze się*
ps. moja ulubiona część to 2
Odpisz
3 sierpnia 2016, 12:27
@DarthKrooge: Moja też 2
Odpisz
3 sierpnia 2016, 13:24
@DarthKrooge:
Prawilna jedynka, od zwykłego człowieka do prawdziwego boksera
Odpisz
3 sierpnia 2016, 13:31
@Tony_Montana: to fajnie
Odpisz
3 sierpnia 2016, 14:18
@Tony_Montana: Najgorsza była śmierć Apolla i trenera Rocky'ego :'(
Odpisz
3 sierpnia 2016, 13:28
Mietczyński robi to podobnie do Rockiego.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 12:23
Posłuchaj pieśni mego ludu.
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2016, 12:20
U mnie o 6 rano sąsiad chyba tylko dlatego żeby mnie wku*wić zaczyna rżnąć (hehe) drewno tuż pod moim oknem. No bo dlaczego nie?
Odpisz
3 sierpnia 2016, 11:23
U mnie tak nie ma, tylko sąsiad ostatnio od rana do nocy codziennie napi**dala wiertarką czy czymś ;_; Nawet jak mam słuchawki na full, to i tak słychać to gówno ;/
Odpisz
3 sierpnia 2016, 11:17
nie u mnie
Odpisz
3 sierpnia 2016, 11:10
Broń obuchowa działa.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 00:13
A u Admina banhamerem.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 00:00
Gdzie można nabyć tłuczek w kształcie kastetu z drugiego obrazka?
Odpisz
3 sierpnia 2016, 11:51
@Krolowa_Elzbieta_II: W psycholandii
Odpisz