Kiedy masz 1% baterii w telefonie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Przyszłość jest piękna
Niezniszczalne
Mało znany szczegół
Cel namierzony
Zapraszamy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 września 2017, 12:28
parę razy udało mi się podłączyć na 0
Odpisz
3 sierpnia 2016, 20:46
Moja beznadziejna bareria wyłącza mi telefon przy 25% ;-;
Odpisz
3 sierpnia 2016, 21:31
@Milord404: Jak wcześniej podłączałeś do ładowania, kiedy nie w pełni się rozładowuje to się nie dziw ;P Ludzie bateria ma się rozładować do końca, telefon/laptop ma się wyłączyć, a potem można ładować do pełna, nie do połowy czy coś ;P W ten sposób bateria nie traci żywotności tak szybko ;P
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2016, 17:10
@iger3: Ze tak zapytam. Co ty ku*wa pie**olisz?! Tak było przy starych bateriach ale od 10 lat są baterie litowo-jonowe (li-on) i one NIE MOGĄ BYC ROZŁADOWYWANE! Bardzo często ludzie formatują baterie (gdy kupią nowy telefon to go trzy razy do końca rozładowują) przez co niszczą ogniwo. Baterie typu li-on nie mają efektu pamięci. Następnym razem gdy będziesz chcial napisać głupi komentarzach to trzy razy pomyśl i poczytaj o tym.
Odpisz
6 sierpnia 2016, 21:40
@Windows10mobile: Masz rację, nie miałem na ten temat pojęcia i robiłem to źle przez cały czas ;P
Odpisz
7 sierpnia 2016, 23:45
@iger3: Jedna świadoma osoba więcej :). Kiedyś było inaczej i osoby nie interesujące sie na nierżąco technologią mogą mieć stare nawyki.
Odpisz
20 sierpnia 2017, 08:40
@Windows10mobile: Wiem, data. Mi się w laptopie popsuła bateria gdy niechcący dałam się jej rozładować do zera i komputer się wyłączył :/
Odpisz
31 lipca 2016, 11:51
U mnie 1% trwa jakąś godzinę.
Odpisz
31 lipca 2016, 16:41
@MrCharmander: Nokia 3310 zawsze na propsie.
Odpisz
31 lipca 2016, 17:43
@the_endrju: Nie, nie mam Nokii.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 21:22
@MrCharmander: Kruger&Matz z baterią jak niektóre laptopy? ; p
Odpisz
4 sierpnia 2016, 12:43
@chupacabra001: Nope.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 14:15
@MrCharmander: No jednakże jest to albo dość stary telefon, albo w istocie ma baterię litowo-jonową o pojemności zbliżonej do niektórych laptopów, coś trochę ponad 4000 mAh.
Po prostu nie ma innej opcji :p
Odpisz
3 sierpnia 2016, 20:13
Lub udaje ci się na czas złapać pokemona
Odpisz
3 sierpnia 2016, 20:14
@kronim: P.S. POWERBAAAANK
Odpisz
4 sierpnia 2016, 12:04
@kronim: następny grqcz pokemon go -_-
Odpisz
4 sierpnia 2016, 12:03
1°/. to 5 min -_-
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2016, 08:59
Ja miałem raz 0% :P Nie wiem jakim cudem
Odpisz
30 lipca 2016, 23:34
Mi się wyłącza przy 2%
Odpisz
31 lipca 2016, 00:12
*pjona*
Odpisz
31 lipca 2016, 00:13
@baarts: *przybycie pjony*
Odpisz
31 lipca 2016, 00:38
Ooo, jaka ładna pjona przybyła do naszej wioski!
Odpisz
31 lipca 2016, 03:01
Mi się wyłącza przy 14-13%, zależy co akurat robię. Np. jak robię coś na Internecie, oglądam YouTube, to potrafi mi sid wyłączyć przy 14% (przegryw), ale jeżeli robię coś takiego, jak pisanie SMS'a, to do 9% dociągnie. Natomiast, jak nic nie robię, mam zablokowany telefon, to spokojnie może działać do 1%.
Odpisz
31 lipca 2016, 04:17
@sliwka20v: Bardzo możliwe że masz zepsutą baterię.
Odpisz
31 lipca 2016, 14:39
Nie. Po prostu mój telefon jest zje**ny, miałam już dużo telefonów z zepsutą baterią, ale ta poza wczesnym wyłączaniem funkcjonuje prawidłowo.
Odpisz
31 lipca 2016, 14:46
@sliwka20v: Ja tam bym wymienił baterię na wszelki wypadek.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 23:38
Huawei P8 Lite?
Odpisz
4 sierpnia 2016, 00:02
Nope
Odpisz
3 sierpnia 2016, 21:37
To pewnie takie samo uczucie jak wyłączenie bomby sekundę przed wybuchem w filmie akcji.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 20:58
Pewnie biegniesz wtedy szybciej niż Usain Bolt.
Odpisz
31 lipca 2016, 13:01
Podje**ne z memytutaj
Odpisz
1 sierpnia 2016, 09:51
@kektus: memy tutaj to generator...
Odpisz
31 lipca 2016, 16:40
Mój się wyłącza przy 2...
Odpisz
31 lipca 2016, 10:25
I nagle się okazuje że nie włączyłeś przedłużacza albo nie docisnąłeś kabla w ładowarce
Odpisz
31 lipca 2016, 08:47
ja jak mam 5% baterii to musze się spieszyć bo za 10 sekund się rozladuje
Odpisz
31 lipca 2016, 08:17
Nie mam telefonu, mam smartfon
Odpisz
5 sierpnia 2016, 17:11
@Yukito: Kolejna ofiara propagandy reklamowej... [*]
Odpisz
31 lipca 2016, 05:01
mi na tym 1% pochodzi jeszcze pół dnia :)
Odpisz