Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
No to posłuchane
Powodzenia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2016, 04:34
Japonia........
Odpisz
3 sierpnia 2016, 20:05
Żałosne...
Odpisz
3 sierpnia 2016, 20:45
@XDemon666: Tak jak twoja twarz.
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2016, 20:49
@Kolofgen21: To co powiedziałeś było jeszcze bardziej żałosne niż komentarz Xdemon666.
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2016, 20:57
@ShadowNorman: Twój avatar przedstawia ciebie? Lepiej nie wychodź z domu bo niewinni ludzie raka oczu dostaną.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 21:02
@Kolofgen21: Słaby troll.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 21:03
@ShadowNorman: Cala ta ' rozmowa' jest żałosna
Odpisz
3 sierpnia 2016, 21:03
@ShadowNorman: Cala ta ' rozmowa' jest żałosna
Odpisz
3 sierpnia 2016, 21:04
@ShadowNorman: No i dublet.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 21:37
@XDemon666: śliczna nazwa użytkownika /s
Odpisz
3 sierpnia 2016, 21:38
Ależ dziękuję.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 22:01
@XDemon666: nie wyczułeś sarkazmu nawet, gdy on napisał /s
Odpisz
3 sierpnia 2016, 22:09
Tak przy okazji. Co to znaczy to '/s'?
Odpisz
3 sierpnia 2016, 22:09
Tak przy okazji. Co to znaczy to '/s'?
Odpisz
3 sierpnia 2016, 22:10
@ShadowNorman: Ja pie**ole ...
Odpisz
3 sierpnia 2016, 22:24
@ShadowNorman: sarlazm
Odpisz
3 sierpnia 2016, 22:26
@ShadowNorman: Znaczy to sarkazm.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 22:39
@Arronin: Dzięki
Odpisz
4 sierpnia 2016, 08:24
@Kolofgen21: OHHHHHHHHHHHH!
Odpisz
4 sierpnia 2016, 10:40
@Kolofgen21: Takie ,,Pociski" są beznadziejne, jeżeli chcesz tak komuś ,,docisnąć" to lepiej się wyrażaj mądrzej, no bo ja chyba nie jestem jakąś bestią z łbem byka bo mam taki avatar.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 21:01
Były podobne, ale to jes w miarę oryginalne, więc się nie czepiam
Odpisz