To się nazywa poświęcenie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Deal życia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Młodzi gniewni
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2021, 01:09
O co chodzi?
Odpisz
5 sierpnia 2016, 13:49
Nie lubie pokemonów.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 16:54
who cares?
Odpisz
18 grudnia 2016, 12:35
Odpisz
18 grudnia 2016, 16:50
@jaccku321: odpowiedź po 4 miesiącach fajnie
Odpisz
15 grudnia 2017, 19:23
Bitch please
Odpisz
12 lipca 2018, 12:28
@Pikachu_fan_Subaru: Bitch please
Odpisz
12 lipca 2018, 14:17
@MrCC4: Widze podróżujesz po losowych
Odpisz
12 lipca 2018, 15:29
@Pikachu_fan_Subaru: Nie, po podobnych :V
Odpisz
12 lipca 2018, 15:53
@MrCC4: Aha
Odpisz
22 grudnia 2019, 11:06
@Pikachu_fan_Subaru: bitch please
Odpisz
25 marca 2020, 00:33
@rousered: prosze nie przeklinac !!!!
Odpisz
25 marca 2020, 08:18
@ResiaPL: przepraszam
Odpisz
25 marca 2020, 13:41
@rousered: dziekuje
Odpisz
25 marca 2020, 22:51
@ResiaPL: nie ma za co
Odpisz
23 grudnia 2016, 21:21
A tu nagle ktoś na fejku złapie
Odpisz
6 sierpnia 2016, 00:50
Za blastoisem też bym leciał
Odpisz
29 sierpnia 2016, 13:30
@Tinheart: Nie ma co, nawet na levelu 19 maksymalne CP Blastoise na ,,Dziko" to jest 508
Odpisz
5 sierpnia 2016, 14:24
Odkąd zabawa na plaży z jednoczesnym łapaniem pokemonów to poświęcenie?
Mi się zdaje że oni mieli tam niezłą beke
Odpisz
5 sierpnia 2016, 13:36
Jaka głupota, raczej fart.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 12:30
czt może mi ktoś powiedzieć koedy skończy się spam o pokach
Odpisz
5 sierpnia 2016, 12:55
@przemono: Kiedy zabraknie memów/ skończy się hype.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 11:24
byłem tam
Odpisz
5 sierpnia 2016, 10:59
To się nazywa głupota*
Rozumiem jakby sobie kajakiem przepływali i go zauważyli, no ale bez przesady xd
Odpisz
5 sierpnia 2016, 11:27
za przesadę uznajesz fakt że będą mieli...........mokre spodnie?
Odpisz
5 sierpnia 2016, 16:15
@ptasznik5: i blasttoysa
Odpisz
5 sierpnia 2016, 10:33
Poświęcenie pfffff... radość!
Odpisz
4 sierpnia 2016, 14:27
w gąskach był g(r)aydos tow ubraniach po klatę wchodzili
Odpisz
5 sierpnia 2016, 10:18
@DziwnyPan: w gąskach robią elektrownie. atomową?
Odpisz
5 sierpnia 2016, 10:26
@jannek123: nie bo protest był i jest
Odpisz
5 sierpnia 2016, 10:24
Ja złapałem gyaradosa na 8 lvlu :D 501 cp, po ulepszeniu 803
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2016, 10:16
Santa Monica, oglądałem wtedy akurat jakiegoś typka co cisnął na gps hacku. (nie szanuje)
P.S zlapałem blastoisa u mnie w mieście xD
Odpisz
4 sierpnia 2016, 16:22
Moim zdaniem to już raczej głupota, a nie poświęcenie.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 14:23
Trala la
Trala la
Nie chcę psuć lecz...
BY£O
Odpisz