Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Dobrze czasem się oderwać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 sierpnia 2016, 08:57
70x jest dobra dla bobra
Odpisz
9 sierpnia 2016, 02:23
3300 jest zaje*ista. Wszystkie inne z resztą też.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 02:16
mam nokie n-gage ^^
Odpisz
9 sierpnia 2016, 00:29
5510, mój pierwszy telefon :')
Te wspomnienia
Dostałem go, bo byłem w szpitalu.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 23:44
Niektóre Nokie nie są tak prawilne jak Jedyna Słuszna Nokia...
Odpisz
8 sierpnia 2016, 23:34
Nokia x70 - to fake?
Kupiłabym
Ale mojej 3310 (cegła) nie oddam :3
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:52
Nokia N - Gage.... Chyba ją komuś zabrano... Taki z pelerynką, zaje*isty gościu
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:05
Nr 3 chyba ukradziono z jaskini Batmana.
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2016, 21:35
5510 i 3300 to takie konsole xD
Odpisz
8 sierpnia 2016, 21:35
@Edward713: I N-Gage
Odpisz
8 sierpnia 2016, 21:11
Literówka
w miejscu nokia powinno pisać wkładka pancerna
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2016, 21:19
@Krepelgiusz: raczej pocisk nuklearny
Odpisz
8 sierpnia 2016, 21:19
@This_Is_Sparta: Albo od razu gwiazda śmierci
Odpisz
8 sierpnia 2016, 21:22
@Krepelgiusz: planetoida
Odpisz
8 sierpnia 2016, 21:24
@This_Is_Sparta: A prawda jest taka, że kilka miliqrdów lat temu zderzylły sie 2 nokie, nazywamy to wielkim wybuchem
Odpisz
8 sierpnia 2016, 21:25
@Krepelgiusz: nokie 3310 zniszczyc potrafi tylko chuck norris
Odpisz
8 sierpnia 2016, 21:25
Ta pierwsza nokia to z serii "Dla szlachty".
Odpisz
8 sierpnia 2016, 21:25
must have dzieciństwa
Odpisz
8 sierpnia 2016, 21:19
x70 nawet przydatna
Odpisz
8 sierpnia 2016, 21:03
Nokia 3310
Plusy postawiony na tory wykojeli pociąg
Odpisz
6 sierpnia 2016, 11:58
Ja jeszcze gdzieś mam Nokie 7600 :b
Odpisz
6 sierpnia 2016, 12:05
@Puchalke: Za ile sprzedasz
Odpisz
6 sierpnia 2016, 12:06
No nie wiem zaproponuj :D
Odpisz
6 sierpnia 2016, 12:09
@Puchalke: 20 zł
Odpisz
6 sierpnia 2016, 12:13
30
Odpisz
6 sierpnia 2016, 12:27
@Puchalke: 21,99 i grosik będę winny
Odpisz
6 sierpnia 2016, 13:46
O ty zwyrodnialcu nigdy!
Odpisz