Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Lunia21

9 sierpnia 2016, 12:13

Mi raz komar wleciał do buzi. Popełnił samobójstwo.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 7 sierpnia 2016, 19:31

Ja raz po ćmoku żem złapał komara w rękę

Avatar chervony_cartophel

7 sierpnia 2016, 20:01

Ćmoku?

Avatar Ferikusu

7 sierpnia 2016, 21:28

Avatar chervony_cartophel

7 sierpnia 2016, 21:30

@Ferikusu: A, dobra. Ja kiedyś trafiłem muchę długopisem. Była w połowie zmiażdżona i patrzyłem jak ginie w męczarniach. >:)

Avatar Piket

9 sierpnia 2016, 01:35

@chervony_cartophel: Ja raz złapałem muchę w locie, Ale nikogo wtedy przymnie nie było by ocenić poziom mojej zręczności i za*sci.

Avatar Piket

9 sierpnia 2016, 01:29

One powinny krzyczeć jak się je zabija, Od tak, Aby się miało satysfakcje...

Avatar Buras

9 sierpnia 2016, 00:30

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty w ogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można w ogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy w ogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac w ogóle papieża naszego ?pomyślałes w ogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale w ogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .

Avatar Pendrag

13 maja 2018, 00:03

@Buras: idź pan

Avatar Henzej

Edytowano - 7 sierpnia 2016, 20:27

pyrpyrpyrpyrpyr

Avatar lorax12

7 sierpnia 2016, 19:28

I chlast!

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2016, 18:38

Coś duży ten komar

Avatar polandball1

7 sierpnia 2016, 18:41

Albo jest zbliżenie na komara

Avatar chervony_cartophel

7 sierpnia 2016, 20:01

Tak zwana perspektywa.

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2016, 20:04

@chervony_cartophel: Nieważne...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar TheBDQJP
Dodane przez: TheBDQJP

Przyganiał kocioł garnkowi

I żyli długo i szczęśliwie

Słodziak

Historia oparta na faktach

Może twój pieseł jest niespełnionym artystą?

Mityczne potwory

To zawsze działa

Prawie identyczne

Ten obrazek został usunięty przez moderatora

Zaczynam się obawiać

To była cenna lekcja

Co za brednie

Ten to by handlował cały dzień

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka