Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Lekko nie będzie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Powodzenia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2016, 10:45
*czeka na komentarze gimboateistycznych raków*
Odpisz
6 sierpnia 2016, 11:41
O mój Borze Boga nie ma!!1Pżebudźcie się lemingi!!1 one! Opium dla mas !!1 jeden!
Odpisz
8 sierpnia 2016, 19:43
z twoim opisem nie masz prawa nazywać ludzi rakami XDDD
Odpisz
8 sierpnia 2016, 20:11
Przepraszam, ale masz coś do ateistów? :)
Odpisz
8 sierpnia 2016, 20:17
@gulpin: ?
Odpisz
8 sierpnia 2016, 20:19
On się czegoś pyta tak? Masz. Coś. Do. Ateistów??
Odpisz
8 sierpnia 2016, 20:20
@Kolofgen21: No. Właśnie.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 20:23
@Hermit: Bo wiesz, to trochę zabrzmiało jakbyś hejtował ateistów... a poza tym nie każdy ateista w młodym wieku to "rak" jak to ująłeś.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 20:25
Gdybyśmy teraz obrażali chrześcijanów tak jak ty w komentarzu, to byłbyś obrażony :/
Odpisz
8 sierpnia 2016, 20:26
@Hermit: Nic nie mam do ateistów, do ateistów w młodym wieku tak samo, ale denerwują mnie ludzie " nie wiesze w boka 1111!!oneone i bete o mówil wszencie bo tak isk de ".
Odpisz
8 sierpnia 2016, 20:28
Aha ok, to spoko :D
Odpisz
8 sierpnia 2016, 20:28
Okej. spoks
Odpisz
8 sierpnia 2016, 20:29
@Kolofgen21: Jest mały procent ateistów ( bardzo mały ), którzy wszystko związane z religią krytykują, tak samo z chrześcijanami, ( chociaż ten procent jest większy ) też hejtują wszystko co jest związane z ateizmem. ( Tak to się pisze ? XD )
Odpisz
8 sierpnia 2016, 20:38
Tak. :) Ja jako ateista szanuję wyznawców religii i nic do nich nie mam, nie obrażam ich ani nie krytykuję.
Odpisz
14 sierpnia 2016, 18:43
@Hermit: Co jak co ale ty to akurat jesteś "rakiem"
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2016, 16:59
Dla ciekawostki: były też japońskie krążowniki ciężkie klasy Tone. Generalnie, nie ma to jak nazwać okręt "Tone".
.
.
.
.
Tak wiem, że w Japonii "Tone" nie ma takiego znaczenia jak w Polsce
Odpisz
9 sierpnia 2016, 15:34
@Lumaq: -Tonę!
Otaku: A, faktycznie, tam cumuje.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 23:03
Takie obrazki przypominają mi że bóg ma poczucie humoru...inaczej nie stworzyłby dziobaków.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 19:51
Btw. czy jest na tej stronie prócz mnie jakaś osoba wiary chrześcijańskiej, ale wyznania innego niż katolickie?
Odpisz
8 sierpnia 2016, 21:31
Ja jestem ewangelikiem.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 21:39
@Pitop: Fajnie. Nie wiedziałem, że znajdzie się taka osoba :D
Odpisz
8 sierpnia 2016, 21:30
Z któregoś tam Władcy Pierścieni.
- Hi daddy, I'm dying.
- Hi Dying, I'm daddy.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 20:58
Kiedyś otworzą wam się oczy na prawdę. Ale będzie już wtedy za późno.
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2016, 12:39
*czeka na komentarze katoli i fanatyków kłócących się z Ateistami i gimboateistami i vice versa*
Odpisz
8 sierpnia 2016, 19:06
@lorax12: *komentarz katola i fanatyka kłócącego się z Ateistami i gimboateistami i vice versa*
Odpisz
8 sierpnia 2016, 19:42
@lorax12: *drugi komentarz katola i fanatyka kłócącego się z Ateistami i gimboateistami i vice versa*
Odpisz
8 sierpnia 2016, 19:39
Śmiechłem
Odpisz
8 sierpnia 2016, 19:14
Ja jestem ateistom i muszę przyznać, że śmiechłem
Odpisz
8 sierpnia 2016, 19:46
@Hermit: nikogo to nie interesuje kim jesteś dzieciaku
Odpisz
8 sierpnia 2016, 19:56
@MistrzJedi: Ojoj... i kto to mówi... założę się, że znaczenie słowa Ateista musiałeś wyszukać w Wikipedii...
Odpisz
14 sierpnia 2016, 18:43
@Hermit: żal mi ciebie
Odpisz
6 stycznia 2019, 00:22
@MistrzJedi: żal mi was
Odpisz
6 sierpnia 2016, 12:16
Ja dwie!
Odpisz
6 sierpnia 2016, 09:34
Heh... Nie.
Odpisz
6 sierpnia 2016, 10:01
@Routi: oo patrzcie śmieszny obrazek ale przecież jest tam jezus a z jezusa nie można sie śmiać aaa
Odpisz
6 sierpnia 2016, 10:18
Oo patrzcie mam ból dupy bo mój móżdżek jest niedorozwinięty. Chodzi o to że to nie jest śmieszne, przynajmniej dla mnie a to że nie rozumiesz sarkazmu to twój problem.
Odpisz