Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2016, 10:45

*czeka na komentarze gimboateistycznych raków*

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar Hermit

8 sierpnia 2016, 20:38

Tak. :) Ja jako ateista szanuję wyznawców religii i nic do nich nie mam, nie obrażam ich ani nie krytykuję.

Avatar MistrzJedi

14 sierpnia 2016, 18:43

@Hermit: Co jak co ale ty to akurat jesteś "rakiem"

Avatar Lumaq

Edytowano - 6 sierpnia 2016, 16:59

Dla ciekawostki: były też japońskie krążowniki ciężkie klasy Tone. Generalnie, nie ma to jak nazwać okręt "Tone".
.
.
.
.
Tak wiem, że w Japonii "Tone" nie ma takiego znaczenia jak w Polsce

Avatar Domijeja

9 sierpnia 2016, 15:34

@Lumaq: -Tonę!
Otaku: A, faktycznie, tam cumuje.

Avatar szymon115

8 sierpnia 2016, 23:03

Takie obrazki przypominają mi że bóg ma poczucie humoru...inaczej nie stworzyłby dziobaków.

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2016, 19:51

Btw. czy jest na tej stronie prócz mnie jakaś osoba wiary chrześcijańskiej, ale wyznania innego niż katolickie?

Avatar Pitop

8 sierpnia 2016, 21:31

Ja jestem ewangelikiem.

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2016, 21:39

@Pitop: Fajnie. Nie wiedziałem, że znajdzie się taka osoba :D

Avatar Krzyniu

8 sierpnia 2016, 21:30

Z któregoś tam Władcy Pierścieni.
- Hi daddy, I'm dying.
- Hi Dying, I'm daddy.

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2016, 20:58

Kiedyś otworzą wam się oczy na prawdę. Ale będzie już wtedy za późno.

Avatar lorax12

Edytowano - 6 sierpnia 2016, 12:39

*czeka na komentarze katoli i fanatyków kłócących się z Ateistami i gimboateistami i vice versa*

Avatar saper123

8 sierpnia 2016, 19:06

@lorax12: *komentarz katola i fanatyka kłócącego się z Ateistami i gimboateistami i vice versa*

Avatar marcel22205

8 sierpnia 2016, 19:42

@lorax12: *drugi komentarz katola i fanatyka kłócącego się z Ateistami i gimboateistami i vice versa*

Avatar Jasnowidz

8 sierpnia 2016, 19:39

Śmiechłem

Avatar Hermit

8 sierpnia 2016, 19:14

Ja jestem ateistom i muszę przyznać, że śmiechłem

Avatar MistrzJedi

8 sierpnia 2016, 19:46

@Hermit: nikogo to nie interesuje kim jesteś dzieciaku

Avatar Hermit

8 sierpnia 2016, 19:56

@MistrzJedi: Ojoj... i kto to mówi... założę się, że znaczenie słowa Ateista musiałeś wyszukać w Wikipedii...

Avatar MistrzJedi

14 sierpnia 2016, 18:43

@Hermit: żal mi ciebie

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2019, 00:22

@MistrzJedi: żal mi was

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2016, 12:16

Ja dwie!

Avatar Routi

6 sierpnia 2016, 09:34

Heh... Nie.

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2016, 10:01

@Routi: oo patrzcie śmieszny obrazek ale przecież jest tam jezus a z jezusa nie można sie śmiać aaa

Avatar Routi

6 sierpnia 2016, 10:18

Oo patrzcie mam ból dupy bo mój móżdżek jest niedorozwinięty. Chodzi o to że to nie jest śmieszne, przynajmniej dla mnie a to że nie rozumiesz sarkazmu to twój problem.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar figaro19
Dodane przez: figaro19

Totalnie

Lekko nie będzie

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Powodzenia

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka