Jedna dziewczyna na FB cały czas robiła takie samo zdjęcie z tym zje**nym psem tylko w innym krajobrazie.
jeśli mówimy już o dziewczynach na FB
jedna miała związek przez miesiąc
na tle profilu jest ona z swoim synem
a niedawno wstawiła zdjęcie jaki piękny jest seks
wiem jak ma na imie jej syn
ma facebooka i własny komputer
świetny przykład
@urkiso123: Za to słowo na S ?
heh wiem że to niby takie...
ale gdybym powiedział rozmnażanie się to nie pasuje zbytnio a innego słowa zbytnio znaleźć nie mogłem
@urkiso123: >Jedź autem
>Dziecko schodzi z tego żeby przejść przez krawężnik
>Musisz czekać
>Debil wchodzi na nią na ulicy i jedzie na drugą stronę pod kątem 45 stopni
pawel4134 Starter Kit v. 2
Broń główna: Pusty słoik nutteli (atakując zyskujesz jego 1% pełności jak się cały zbierze masz power up + 50 many)
Broń poboczna: Patyk admina (raz na 20 ataków możesz kogoś zbanować)
Ekwipunek:
- pyszne lody z nutellą x 2 (+ 20 punktów najedzenia)
- tarcza na minecraftowych hejtów
Towarzysz: izak ( plaska cie gdy chcesz użyć cheatów, a po za tym + 20 dmg)
@Hermit: @Hermit: @Hermit: @Hermit: @Hermit: @Hermit: 2bad, powiem coś o sobie i utwórz lepsze. Robię gry na telefon, często gram w Elsworda Voida (na hackach lol), i w Majnkrafta (\_____/). Lubię bardzo jeść Fruittelle (?) i pizzę. Lubię Undertale, ale GORSZEJ strony fandomu Undertale nie lubię. Moją specjalną umiejętnością może być Wykrywanie baitów. Spec. Atakiem może być. Więc!
Broń (zapasowa): Długi, poręczny mało łamliwy patyk (+10 dmg)
Akcesoria: Mysz komputerowa (+5 do zręczności), laptop (+100 do inteligencji, -10 do szybkości)
Broń (główna): Nóż (+30 dmg)
Towarzysz: Duch Mei (postać moich historii które wymyślam) (Od czasu do czasu atakuje dodatkowo nożem)
Jedzenie: Fruittella (+15 do najedzenia)
Hyper (czyli ult): Hacki (Regeneruje w pełni manę, hp, mam +200% do wszystkich statystyk, cooldown skilli to 1~2, speedhack, jumphack(mogę jakby skakać WYSOKO lub rzucać swoim ciałem gdy mam K.O))
@Hermit: Lubie pomidory, podpi***alam nutelle serniczkowi (XD), jestem synem Venoma (Carnage to mój wój) mam brata Zynkfryda będoncego nordyckim wojownikiem szkolonym przez asassynów...jest czarny,moimi źomkami są jeźdzcy apokalipsy, przemo, jego mroczny brat, i ich dziadek, pracuję w czyścu (przemo mi prace tam załatwił).
Komentarze
Odśwież22 września 2020, 15:42
Ok boomer
Odpisz
11 kwietnia 2021, 20:17
@iewek: ok normik. Mem jest prawdziwy i fajny
Odpisz
11 września 2019, 13:12
Brakuje świecących butów.
Odpisz
2 stycznia 2017, 17:13
Każdy z mojej klasy (poza mną) ma coś z tej listy.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 13:57
Jak się nazywają okulary, które ma typuś na 4 obrazku.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 13:58
@Snowtrooper: przeciwsłoneczne
Odpisz
8 sierpnia 2016, 19:06
@Snowtrooper: awiatory
Odpisz
9 sierpnia 2016, 21:28
@TariXPL: Dzięki dobry człowieku
Odpisz
2 stycznia 2017, 07:02
@TariXPL: to brzmi jak jakaś marka wentylatorów
Odpisz
2 stycznia 2017, 07:29
no i ch*j
Odpisz
21 sierpnia 2016, 09:10
Co macie do hoverbordów?
Odpisz
8 sierpnia 2016, 20:20
Jedna dziewczyna na FB cały czas robiła takie samo zdjęcie z tym zje**nym psem tylko w innym krajobrazie.
jeśli mówimy już o dziewczynach na FB
jedna miała związek przez miesiąc
na tle profilu jest ona z swoim synem
a niedawno wstawiła zdjęcie jaki piękny jest seks
wiem jak ma na imie jej syn
ma facebooka i własny komputer
świetny przykład
Odpisz
8 sierpnia 2016, 20:24
@matiExtreme: będzie ban za słownictwo (dziwne że na to słowo nie ma cenzury...)
Odpisz
8 sierpnia 2016, 20:27
@urkiso123: Za to słowo na S ?
heh wiem że to niby takie...
ale gdybym powiedział rozmnażanie się to nie pasuje zbytnio a innego słowa zbytnio znaleźć nie mogłem
Odpisz
8 sierpnia 2016, 20:50
@matiExtreme: Sex nie jest wulgaryzmem. Oznacza płeć po angielsku. Myślę, ale nie mam pewności że to z łaciny.
Odpisz
15 sierpnia 2016, 12:02
@MRozu_ma_jeja: Dobrze myślisz.
Odpisz
9 sierpnia 2016, 00:51
Do tego: Zje**ne komentarze na FB pod profilowymi typu "jaka sliczna lovciam <3<3<3>3" i łańcuszki.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 13:26
ale co złego w howerbord ????
Odpisz
8 sierpnia 2016, 13:29
@urkiso123: >Jedź autem
>Dziecko schodzi z tego żeby przejść przez krawężnik
>Musisz czekać
>Debil wchodzi na nią na ulicy i jedzie na drugą stronę pod kątem 45 stopni
Odpisz
8 sierpnia 2016, 13:29
@marcin12321: >na środku skrzyżowania
Odpisz
8 sierpnia 2016, 14:25
@urkiso123: Ludzie nie umieją chodzić.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 14:26
@marcin12321: > potem znowu schodzi, bo krawężnik po drugiej stronie ulicy
> nosz ku...
Odpisz
8 sierpnia 2016, 14:29
>schodzi z hoverboarda
>zapomniał jak się chodzi i upada na glebe
Odpisz
8 sierpnia 2016, 15:08
@urkiso123: Ja też. Świetnie się na tym jeździ.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 15:31
@smokeu: no ale lepiej na segwey
Odpisz
8 sierpnia 2016, 15:42
@urkiso123: Na segway-u jeszcze nie jeździłam.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 17:09
@smokeu: segwey to to samo tylko z rączką dla większej równowagi
Odpisz
8 sierpnia 2016, 18:16
@urkiso123: Tak, wiem co to, ale jeszcze nie miałam okazji wypróbować.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 19:39
@urkiso123: -Co jest złego w howerbord?
-To samo co w iphone 6s
-Co kest złego w iphone 6s?
-To samo co w howerbord... (nie wiem jak się to pisze :P)
Odpisz
8 sierpnia 2016, 19:41
@marcel22205: ja też nie więc posłuchałem autokorekty. ..
Odpisz
8 sierpnia 2016, 19:48
@urkiso123: A ja posłuchałem ciebie... Nie zawiedź mnie /s
Odpisz
8 sierpnia 2016, 21:00
@marcel22205: hoverboard
Odpisz
8 sierpnia 2016, 21:31
@urkiso123:
"Ty dosłownie stoisz na wózku inwalidzkim."
- Filthy Frank
Odpisz
9 sierpnia 2016, 00:27
@urkiso123: A co jest złego w butach?
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:43
pawel4134 Starter Kit v. 2
Broń główna: Pusty słoik nutteli (atakując zyskujesz jego 1% pełności jak się cały zbierze masz power up + 50 many)
Broń poboczna: Patyk admina (raz na 20 ataków możesz kogoś zbanować)
Ekwipunek:
- pyszne lody z nutellą x 2 (+ 20 punktów najedzenia)
- tarcza na minecraftowych hejtów
Towarzysz: izak ( plaska cie gdy chcesz użyć cheatów, a po za tym + 20 dmg)
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:44
@Hermit: Ult: Czyszczenie
Z krwi twojego wroga zostaje zabrana cała nutella (999999999990 dmg)
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:45
@Hermit: Masz pawel
Odpisz
8 sierpnia 2016, 23:01
@Hermit: Wolę swoją wersję.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 23:00
Do jakiej kategorii zjebów się zaliczam?
Bo na pewno nie do tej...
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:59
Ejjj...
Od butów to się odczep, mam ten model ;_;
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:48
Tu powinni być superstary.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:41
Czy one nie mają dość tych psów na mordzie, zamiast normalnych zdjęć...
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:47
@PaDemonKa: nie
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:47
@PaDemonKa: Nie muszą zasłaniać twarzy ręką, taki life hack.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:08
pawel4134 Starter Kit:
- 5 shurikenów jeja (5 dmg)
- komputer (+ 200 inteligencji)
Ult: "Wywale cie z Internetów" 50999 dmg.
Broń główna: Miotła tęczy
- 1 buźka z logo jeja (towarzysz, atakuje z tobą przeciwnika dopóki dajesz śmieszne obrazki)
- 4 kawałki pizzy (+ 10 punktów najedzenia)
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:10
@Hermit: xd ten lepszy kto jeszcze?
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:36
@Hermit: @Hermit: @Hermit: @Hermit: @Hermit: @Hermit: 2bad, powiem coś o sobie i utwórz lepsze. Robię gry na telefon, często gram w Elsworda Voida (na hackach lol), i w Majnkrafta (\_____/). Lubię bardzo jeść Fruittelle (?) i pizzę. Lubię Undertale, ale GORSZEJ strony fandomu Undertale nie lubię. Moją specjalną umiejętnością może być Wykrywanie baitów. Spec. Atakiem może być. Więc!
Broń (zapasowa): Długi, poręczny mało łamliwy patyk (+10 dmg)
Akcesoria: Mysz komputerowa (+5 do zręczności), laptop (+100 do inteligencji, -10 do szybkości)
Broń (główna): Nóż (+30 dmg)
Towarzysz: Duch Mei (postać moich historii które wymyślam) (Od czasu do czasu atakuje dodatkowo nożem)
Jedzenie: Fruittella (+15 do najedzenia)
Hyper (czyli ult): Hacki (Regeneruje w pełni manę, hp, mam +200% do wszystkich statystyk, cooldown skilli to 1~2, speedhack, jumphack(mogę jakby skakać WYSOKO lub rzucać swoim ciałem gdy mam K.O))
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:37
@pawel4134: Chłopaku przystopuj trochę! Daj mi się wykazać! Zaraz wejdzie lepszy.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:39
@Hermit: LOL to @Hermit x6 na początku mojego komentarza.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:41
@Hermit: Zapomniałem dodać, tych % do statystyk (hyper) może być więcej, można to zmienić. 1 atak może zadać np. 6362938484727273949595927262 dmg
Odpisz
8 sierpnia 2016, 20:46
Farmer Starter Kit:
- Grabie (10 dmg)
- mikstura dobrych plonów (+60 hp)
- baśka (towarzysz który chroni Cię póki dajesz mu ziemniaki)
- słomiany kapelusz (+ 5 armora)
- 5 marchew (+ 6 punktów najedzenia)
Chcecie więcej?
Odpisz
8 sierpnia 2016, 21:34
@Hermit: Chcecie? hm?
Odpisz
8 sierpnia 2016, 21:36
@Hermit: Nie, nie chcemy więcej tych stereotypów o farmerach.
Odpisz
8 sierpnia 2016, 21:36
@matiExtreme: Chodzi o więcej starter kitów... *plask*
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:04
@Hermit: Starter o mnie!
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:05
@pawel4134: ok. poczekaj chwile
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:09
@pawel4134: masz
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:13
@Hermit: A ja?
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:13
@Hermit: A ja?
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:14
już już powiedz mi coś o sobie
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:31
@Hermit: Lubie pomidory, podpi***alam nutelle serniczkowi (XD), jestem synem Venoma (Carnage to mój wój) mam brata Zynkfryda będoncego nordyckim wojownikiem szkolonym przez asassynów...jest czarny,moimi źomkami są jeźdzcy apokalipsy, przemo, jego mroczny brat, i ich dziadek, pracuję w czyścu (przemo mi prace tam załatwił).
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:32
z a późno spójrz w dół
Odpisz