Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niezniszczalne
Lekko nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2016, 20:19
chick? Podejrane
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2016, 02:26
Pewnie murzyn ukradł te 4
Odpisz
7 sierpnia 2016, 02:49
@TenDebilZInternetuf: 5*
Odpisz
7 sierpnia 2016, 02:56
@RussiaBall: 4
Odpisz
7 sierpnia 2016, 11:23
@RussiaBall: 4
Odpisz
7 sierpnia 2016, 15:53
@Big_Boss: proszę o nauczenie się liczyć
Odpisz
7 sierpnia 2016, 15:54
@RussiaBall: ja też tam widzę 5, chyba, że za tym okrągłym po prawej jest jeden, a ten nad nim to inny, a nie jeden długi
Odpisz
7 sierpnia 2016, 15:56
@RussiaBall: Ale tam jest cztery i zobacz na ich kształt.
Odpisz
7 sierpnia 2016, 15:59
@RussiaBall: No właśnie...
Odpisz
7 sierpnia 2016, 16:11
@Big_Boss: tam jest 6
Odpisz
7 sierpnia 2016, 16:20
@Big_Boss:
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2016, 16:33
@RussiaBall: Policzyłeś 6 z innym po prawej.
Odpisz
7 sierpnia 2016, 16:53
@RussiaBall: jesteś ślepy?
Odpisz
7 sierpnia 2016, 17:29
@PanSowa12: ja nie ty tak
Odpisz
7 sierpnia 2016, 17:43
@RussiaBall: Co za turbogłupkizm.
Odpisz
7 sierpnia 2016, 17:45
@RussiaBall: Ale wszystkie muszą mieć ten sam kształt.
Odpisz
7 sierpnia 2016, 16:11
aha
Odpisz
7 sierpnia 2016, 17:50
@Szamal23: aha.
Odpisz
19 kwietnia 2019, 11:58
@Szamal23: aha
Odpisz
7 sierpnia 2016, 15:24
minęło z 11 godzin od dodania obrazka i już na głównej
to mój osobisty rekord!
Odpisz
7 sierpnia 2016, 15:56
@PanSowa12: Mój to 4 godziny. Co z tego, że dodały się tylko 2 ;-;
Odpisz
7 sierpnia 2016, 15:44
jak resztę zjadļ
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2016, 14:20
Nie dziw się, bo wiesz... Jeżeli zjesz 4 a masz 10 to zostaje ci 6...
Odpisz
7 sierpnia 2016, 15:41
naprawde? myslalem ze ku*wa 1
Odpisz
7 sierpnia 2016, 10:45
Ooh! Nobody believes me
LIAR!
Odpisz
7 sierpnia 2016, 07:06
Chick to po angielsku ci*ka xd
Odpisz
7 sierpnia 2016, 08:14
No chyba nie.
Odpisz
7 sierpnia 2016, 08:33
poddaję się
Odpisz
7 sierpnia 2016, 09:11
Chick po angielsku to laska np: taka, jaką masz na profilowym ;)
Odpisz
7 sierpnia 2016, 10:04
@Malki25337: na laski mówi się dupy to czemu nie można mówić cipki?
Odpisz
7 sierpnia 2016, 10:19
Żeby nie wyjść na niewyżytego gimbusa.
Odpisz
7 sierpnia 2016, 10:24
Bo to jest chamskie i prostackie
Odpisz
7 sierpnia 2016, 10:24
@Slenderowiec2012: ale ja jestem niewyzyty
Odpisz
7 sierpnia 2016, 10:24
jestem hamski i prostacki
Odpisz
7 sierpnia 2016, 10:32
No trudno
Odpisz