Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Piotr99

23 listopada 2012, 12:08

Co to ostatniego, to są cztery poziomy bólu. Przed nadepnięciem na klocek jest jeszcze uderzenie palcem o kant mebla.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Grzechoooo

27 października 2018, 12:47

@Grzechoooo: zupełnie nie.

Avatar Litereallysheep1

4 maja 2022, 16:20

@Piotr99: Jeszcze upuszczenie szafy na palec z wrastającym paznokciem

Avatar MatkaBoskaSowiecka

19 listopada 2021, 18:05

A propos tego przedostatniego, to zastanawiam się czy aseksy też rozpoznają seks jako pierwszy

Avatar Revant42

17 kwietnia 2018, 09:14

a tak btw. klovek lego wytrzymuje nacisk pół tony

Avatar Cyanide

1 grudnia 2012, 21:04

A 4 poziom bólu to rąbnięcie małym palcem w noge stołu?

Avatar pataraka

1 grudnia 2012, 12:48

***a! właśnie piłem wodę

Avatar Vixa_

23 listopada 2012, 16:46

dziewczyny ceniom tez urode ;) ale nie poszlyby na randke z capem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Vixa_

28 listopada 2012, 16:57

@Magnus: sorki przecież mowie ze nie miszkam w polsce jasny gwint!

Avatar rafl10

28 listopada 2012, 22:40

@Vixa_: ale mieszkanie w obcym kraju nie upoważnia Cię do pisania "ceniom"

Avatar Mnich1

27 listopada 2012, 17:46

Prawdziwe, nasz mózg jest prosty do rozpracowania. Jedzenie pierwsze zauważy skubany potem przyjemności a na koniec niebezpieczeństwa :D

Avatar REX2000

26 listopada 2012, 17:28

bólu nadepnięcia na lego sam doświadczyłem.

Avatar Stasiek121

26 listopada 2012, 22:44

@REX2000: Każdy kto ma lego tego doświadczył ^^

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2012, 16:00

@Stasiek121: nawet więcej niż raz hehe

Avatar jacek1s

26 listopada 2012, 18:04

5/5

Avatar daniel98xd

26 listopada 2012, 17:41

fajne, 5/5

Avatar GuardOfDestruction

26 listopada 2012, 16:10

Rano będe jeść tylko jabłka , ponieważ wiecznie jestem śpiący ;/

Avatar Takita6

26 listopada 2012, 15:39

ostatnie najlepsze

Avatar Baca_online

26 listopada 2012, 12:57

fajne, fajne, 5/5. Nie wiem, na ile prawdziwe, ale przedstawione genialnie

Avatar szymon52510

26 listopada 2012, 12:56

Kto gra w ghost recon?Zaproscie mnie szymonpolak

Avatar Lennyk

26 listopada 2012, 11:28

Dobłe, dobłe ^^

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar gregoryMAC
Dodane przez: gregoryMAC

Nieuczciwa ocena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Znak czasów

Nie po oczach

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka