Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Phi!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Trzeba brać osobną torbę
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 czerwca 2021, 17:13
Aged like milk TBH.
Odpisz
11 września 2017, 22:03
ch** ku*wa pc master race
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2021, 10:33
@Lordpotato: GLORIOUS SUPER MEGA ULTRA PREMIUM DELUXE GOTY EDITION PC GAMING MASTER RACE
Odpisz
12 grudnia 2012, 19:35
Ja mam wii i nie mam takich problemów.
Odpisz
26 listopada 2012, 17:33
a gdzie Pegasus i Komodore ? :D
Odpisz
27 listopada 2012, 15:21
@REX2000: Ja bardzo tęsknię za grami na GameCube :/
Odpisz
27 listopada 2012, 17:59
@REX2000: *Commodore, jak już.
Odpisz
27 listopada 2012, 21:32
@chupacabra001: widzę że też miałeś tą klawiaturkę :D
Odpisz
28 listopada 2012, 15:18
@REX2000: Pierwsze co robiłem po powrocie ze szkoły to było siedzenie do wieczora przy Commodore. :P
Odpisz
23 września 2013, 17:02
@REX2000: Pegazus to to samo co NES tyle że podrobiony.
Odpisz
26 listopada 2012, 11:48
O co tu chodzi?
proszę nie minusować tylko tłumaczyć
Odpisz
26 listopada 2012, 11:56
@bobofrut: Chodzi o to, że ten gościu kupił sobie nową konsolę, i odłącza tą którą teraz miał. (Nintendo Wii) Tak trudno popatrzeć np. Na tagi albo na podobne obrazki?... Nie wiem jaką sobie kupił trudno stwierdzić.
Odpisz
26 listopada 2012, 13:26
@JTay_: kupił Nintendo wii u
Odpisz
26 listopada 2012, 16:31
@JTay_: aha dzięki
Odpisz
26 listopada 2012, 16:47
@bobofrut: Zawsze minusują gdy spytasz o co chodzi. Po prostu: "w imię zasad"
Odpisz
26 listopada 2012, 16:50
@elipson: ta, zauważyłem no ale cóż to się nazywa siła wyższa
Odpisz