Kuchnia pełna niespodzianek
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
To musiało być męczące
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Chłodno to na pewno nie jest
Należy się za piękne oczy
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2016, 18:15
brakuje mi opcji "brick game 99999in1"
pewnie nikt nie wie o co chodzi
brick game'y umarły 35 lat temu
Odpisz
10 sierpnia 2016, 18:24
@jaccku321: Gdzieś jeszcze mam brick game'a :D
Odpisz
10 sierpnia 2016, 18:29
@Czarny777: Dzisiaj przymusowo robiłem porządek w mojej szafie żeby mieć miejsce na książki i przybory do szkoły, znalazłem dwa białe i jednego czarnego. Najlepsze jest to że każdy z brick gameów (w zależności od koloru i naklejki na froncie) ma inny zbiór minigier. Właśnie dlatego kocham brick game, jak jadę samochodem w jakiejś długiej podróży to sobie na nich gram, to super wyjście bo jak masz kilka to trybów jest naprawdę wiele.
Odpisz
21 stycznia 2017, 22:45
@jaccku321: Wcale nie umarły, ja mam w domu jednego, a dostałem dość niedawno
Odpisz
21 stycznia 2017, 22:44
iPad! Wszyscy wiedzą, jakie to gówno!
Odpisz
9 sierpnia 2016, 23:09
Składniki:
-tablet
-gra
-upał
-ciasto na naleśniki
Graj na tablecie w upale i czekaj aż rozgrzeje się tablet po czym wylej na nuego ciasto smaż w upale przez 20 min
Odpisz
10 sierpnia 2016, 10:38
@Matino2: albo graj w wiedźmina 3 na tablecie z Windows ... darmowy piekarnik
Odpisz
31 grudnia 2016, 19:21
@Matino2: + ładowarka.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 17:27
Samsung AllInOne
Odpisz
9 sierpnia 2016, 22:10
LUMNIA BICZYS!
/s
Odpisz
9 sierpnia 2016, 22:12
@the_endrju: dokładnie lumia 535
Odpisz
9 sierpnia 2016, 22:14
@BudowniczyMakaronu: Miałem, ale mi spadła xD
Odpisz
9 sierpnia 2016, 22:22
@the_endrju: czyli teraz na podłoga? /s
moja Mama ma Lumie 640 DS z której schodzi wyświetlacz. Polecam
Odpisz
9 sierpnia 2016, 22:25
@BudowniczyMakaronu: A mój tata L650 i twierdzi, że jest lepsza od mojego, bo ma Windowsa. No i przy nim Android to dno...
W sumie dle niego iOS to inny Android...
Odpisz
9 sierpnia 2016, 23:02
@the_endrju: zależy co masz.... chociaż 650 za 50zł bym nie wziął
Odpisz
10 sierpnia 2016, 11:53
@the_endrju: Nokia Lumia 520 z włączonym Internetem w telefonie podpięta do ładowania .-.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 12:47
przynajmniej masz niezniszczalny telefon
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2016, 12:58
@BudowniczyMakaronu: To prawda. Kiedyś spadł mi z młota w wesołym miasteczku i żyje. Ale nie da się go trzymać aż tak nagrzanego ;-;
Odpisz
10 sierpnia 2016, 14:25
to daj mu się spokojnie naładować. każde urządzenie grzeje się podczas ładowania i używania innych aplikacji. niektóre smartphony grzeją się jak diabli nawet podczas używania aparatu (patrz Sony Xperia Z3+ i inne urządzenia ze Snapdragonem 810)
Odpisz
10 sierpnia 2016, 17:56
@BudowniczyMakaronu: On jest piękący nawet bez ładowania ;-;
Odpisz
10 sierpnia 2016, 18:03
WHAT!? Trzy-trzy-dziesiątka mojego wujka nie była taka mocna. 0.0
Odpisz
10 sierpnia 2016, 18:14
@smokeu: Haha. Dodam że nie miał żadnego etui ani ochrony :D
Odpisz
10 sierpnia 2016, 18:34
WOW
Odpisz
10 sierpnia 2016, 18:37
Odpisz
10 sierpnia 2016, 20:50
@the_endrju: #Lumia930MasterRace
Odpisz
11 sierpnia 2016, 07:34
@the_endrju: Ja mam Lumie 435 XD
Odpisz
10 sierpnia 2016, 22:48
jabym rozmyślał nad nokią 3310 XD
Odpisz
10 sierpnia 2016, 18:12
Wiem, że nie na temat, ale kiedy przed chwilą uczyłem się hebrajskiego z aplikacji, pierwsze słowo jakiego chcieli mnie nauczyć to "studiuję prawo".
Odpisz
10 sierpnia 2016, 18:15
Pewnie iPad albo iPhone, tam to nic dziwnego.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 18:21
"studiuję prawo" to nie słowo
Odpisz
10 sierpnia 2016, 21:22
@Abbei_The_Toy_Maker: LG
Odpisz
10 sierpnia 2016, 21:24
To nie wiem, sama mam LG. Pewnie apka specjalnie dla prawników.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 21:28
@Abbei_The_Toy_Maker: Heheh. Nie mam pojęcia ;_;
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2016, 19:35
Jakby kogoś interesowało, jest to najbardziej irytujący quiz jaki rozwiążecie w życiu, z ASZdziennika.
Odpisz
10 sierpnia 2016, 18:06
iPad Pro
Odpisz
9 sierpnia 2016, 21:33
Napewno na tablecie można robić naleśniki, szczególnie jak korzystasz z niego na słońcu w 40 stopniowym upale
Odpisz
9 sierpnia 2016, 21:51
@Kideu: Szczególnie jak masz grę: "Gotowanie z Sarą: naleśniki" xd
Odpisz