Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Lekko nie będzie
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Młodzi gniewni
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2016, 17:08
Boczek jest fajny, ale ja bym Arnolda nie zjadł
Odpisz
30 sierpnia 2016, 08:13
@lorax12: No wiesz. Kanibalizm moim zdaniem jest dziwny.
Odpisz
30 sierpnia 2016, 14:27
@Fluttershy66: Masz rację
Szczególnie kiedy ktoś robi babeczki
Odpisz
30 sierpnia 2016, 14:33
@lorax12: Też czytasz cupcakes?
Odpisz
30 sierpnia 2016, 14:35
@Fluttershy66: ;_;
Staram się unikać fanficów, ale to niestety znam
Odpisz
30 sierpnia 2016, 14:36
@lorax12: Najobrzydliwszy ale nie straszny fanfic mlp to ''Sweet Apple masacre''.
Odpisz
30 sierpnia 2016, 14:41
@Fluttershy66: Znam
Odpisz
30 sierpnia 2016, 14:44
@lorax12: To jest obrzydliwe a nie straszne.
Odpisz
30 sierpnia 2016, 14:48
@Fluttershy66: 5 razy zwróciłam swój obiad czytając to.
Odpisz
30 sierpnia 2016, 14:50
@Fluttershy66: Meh
Było okropne, ale słabe
Widziałem gorsze rzeczy
Odpisz
30 sierpnia 2016, 14:51
@lorax12: Obrzydliwe to było.
Odpisz
30 sierpnia 2016, 14:55
@Fluttershy66: wiem
Odpisz
30 sierpnia 2016, 15:33
@lorax12: Też to czytałaś?
Odpisz
30 sierpnia 2016, 15:34
@Fluttershy66: tak
Odpisz
30 sierpnia 2016, 15:42
@lorax12: Kończymy rozmowę?
Odpisz
30 sierpnia 2016, 15:42
@Fluttershy66: tak
Odpisz
30 sierpnia 2016, 15:44
@lorax12: No to bye.
Odpisz
30 sierpnia 2016, 15:46
@Fluttershy66: Paj
Odpisz
12 sierpnia 2016, 21:09
Za co minusujecie? Wyrażam własne zdanie -.-
Odpisz
12 sierpnia 2016, 21:20
@jem_unicorny: A oni się nie zgadzają z twoim zdaniem.
Jak można nie lubić boczku??
DZWONIĘ PO BAGIETY!
Odpisz
13 sierpnia 2016, 04:03
@jem_unicorny: Mało kto o tym wie, ale czerwona strzałka oznacza, że oceniający nie zgadza się z Twoją opinią.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 18:32
boczek is love, boczek is live
Odpisz
12 sierpnia 2016, 20:58
life*
Odpisz
13 sierpnia 2016, 01:40
@xxxPaterrix03xxx: no cóż poradzę, każdemu zdarzy się błąd
Odpisz
11 sierpnia 2016, 12:49
Jestem wege.
Odpisz
11 sierpnia 2016, 14:18
Patrz krowa *triggered*
Odpisz
11 sierpnia 2016, 15:17
A ja nie.
Odpisz
11 sierpnia 2016, 16:56
"Dzisiaj wege, jutro homo, a pojutrze...* Daddy, daddy cool*(muzyczka). " Cytat z bardzo inteligentnego kanału.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 17:04
Nanami Chan...?
Odpisz
12 sierpnia 2016, 17:06
@Hermit: Niee
Odpisz
12 sierpnia 2016, 17:06
to pewnie jakiś rezi...
Odpisz
12 sierpnia 2016, 17:07
Więcej dla mnie.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 17:16
Odpisz
12 sierpnia 2016, 17:23
bardzo odważnie
Odpisz
12 sierpnia 2016, 18:27
@Hermit: Bliżej mi do GorgonzolaTv
(obrazek jakbyś nie wiedział kto to)
Odpisz
12 sierpnia 2016, 18:51
@Hermit: Ech widać nie jesteś godzien wiedzieć cóż to za kanał. Szkoda.
Pyr pyr pyr...
Odpisz
12 sierpnia 2016, 19:46
Odpisz
12 sierpnia 2016, 18:57
Dla takich rzeczy warto przejść na ateizm.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 17:07
Dwie? Myślałem, że tylko musli go zabrania.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 18:24
@VanQuisch: judaizm jeszcze.
Odpisz
11 sierpnia 2016, 11:41
nowa gra "spożywania GO"
Odpisz
11 sierpnia 2016, 12:29
@lucky20: a nie boczuś GO ?
Odpisz
11 sierpnia 2016, 12:38
@nata127: chodzi oto ze w tekście jest "spożywania go"
Odpisz
12 sierpnia 2016, 17:52
@lucky20: Zabij się GO!!! HIT SKLEPU PLAY
Odpisz
11 sierpnia 2016, 11:55
Nie lubię boczku.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 18:33
@jem_unicorny: Heretyk!!!!
Odpisz
13 sierpnia 2016, 09:37
@jem_unicorny:
Odpisz
11 sierpnia 2016, 11:38
ja tam za boczkiem też nie przepadam, wolę schabowe :D
Odpisz
11 sierpnia 2016, 11:18
Nie lubię.
Odpisz
11 sierpnia 2016, 11:30
Ej, weź no nie wiem...
Może zastanów się co mówisz w internetach.
Odpisz