Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar UkrytyNinja

11 sierpnia 2016, 15:37

raczej cholernie zimna

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2016, 15:39

@UkrytyNinja: Ja tam zawsze odsuwam się od strumienia wody i sprawdzam ręką temperaturę ¯\_(ツ)_/¯

Avatar UkrytyNinja

11 sierpnia 2016, 15:43

@UkrytyNinja: mój mistrzu ja nie jestem godzien takiej wiedzy

Avatar Jasnowidz

11 sierpnia 2016, 15:58

Ja też tak robie

Avatar miki322

11 sierpnia 2016, 17:51

mnie mama uczyła żeby tak robić

Avatar Archeologwinternetach

12 sierpnia 2016, 15:11

Ja się myje w zimnej, bo mnie nie stać na ciepłą.

Avatar This_Is_Sparta

12 sierpnia 2016, 15:12

@Archeologwinternetach: Ja też zazwyczaj myje się w średnio-zimnej, bo trochę człowieka orzeźwi i odświeży :V

Avatar ghost_rider

13 sierpnia 2016, 10:50

A jak chcesz sie umyc w deszczownicy a z pod prysznica nie ma gdzie uciec

Avatar ghost_rider

13 sierpnia 2016, 10:48

Mi zawsze leciała cholernie zimna

Avatar NOAVEK

12 sierpnia 2016, 22:04

kiedy przekrecasz kurek ileci johny walker

Avatar FanNinjaKiwi222

12 sierpnia 2016, 17:53

mam wannę. rozwaliłem system :)

Avatar Metal_Head

Edytowano - 12 sierpnia 2016, 18:40

@FanNinjaKiwi222: podwójna destrukcja systemu :)

Avatar kilofik

12 sierpnia 2016, 15:46

True!

Avatar drzefko

12 sierpnia 2016, 15:10

wyczuwam nowy mem

Avatar bart161

12 sierpnia 2016, 15:03

#wannamasterrace

Avatar lorax12

12 sierpnia 2016, 15:09

@bart161: #teamwannazprysznicem

Avatar lorax12

12 sierpnia 2016, 15:08

Po ch*j najpierw moczysz dupę?

Avatar agaciaf

12 sierpnia 2016, 14:18

moje życie

Avatar Patryk_Rozgwiazda

11 sierpnia 2016, 17:49

;_;

Avatar MLG2015

11 sierpnia 2016, 16:25

Jak masz ciepłą i ktoś z twojej rodziny odkręca kran w innym pomieszczeniu też jest gorzej.

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2016, 15:53

Właśnie gorąca jest fajna

Avatar Buras

11 sierpnia 2016, 15:42

Najpierw Spongebob, teraz Patryk

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Ch-chesz wyparować...?

Niezniszczalne

Niegrzeczny Oskarek

Rel

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka