Napisz, jak wytrzeźwiejesz
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Typowy NPC
Zdeklasowani znowu
Fajnie że odpowiedzieli
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2016, 17:16
Nawet na avatarze wygląda jak pijana.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 19:19
Szkoda, że wiadomości zostały automatycznie po sobie napisane. Podwózka do domu zajebłaby jakieś 20-30 minut, zważając, że sama nie przyjdzie i ktoś musi pojechać. A po takim czasie byłby dwie wiadomości oddzielne.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 22:59
Może ona jest w domu i nie ogarnia i dopiero po paru sekundach ogarnęła, że wróciła.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 23:01
@sylwon1234: Pisałem z wieloma osobami które były pijane. Naprawdę, żaden nie pisał w taki sposób jak ten.
Poza tym, większość takich rozmów to albo generator albo ustawienie.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 23:31
Zdaję sobie z tego sprawę i masz stuprocentową rację. Po prostu chciałem zwrócić uwagę, że istnieje taka możliwość.
Odpisz
14 sierpnia 2016, 12:11
kogo masz na avku?
Odpisz
14 sierpnia 2016, 12:14
@pokemon223: Król Foltest, były król temerii
Odpisz
14 sierpnia 2016, 12:15
@Marcin14: a z jakiego universun?
Odpisz
14 sierpnia 2016, 12:16
@pokemon223: Wiedźmin 2
Odpisz
14 sierpnia 2016, 12:43
@Marcin14: Po prostu "wiedźmin" :v
Odpisz
14 sierpnia 2016, 13:24
Nie chce się przypieprzyć czy coś, ale naprawde uważasz, że podwózka do domu zajmuje 20-30 minut? Przecież mogła mieszkać 2 przecznice dalej.
Odpisz
14 sierpnia 2016, 13:26
@Mystery26: Wnioskuje tak, bo nie poszła na piechotę.
Odpisz
14 sierpnia 2016, 13:28
Eh, czytałem Twoje wcześniejsze komentarze i widze nie ma sensu dyskutować bo masz większe doświadczenie z takimi ludźmi niż ja.
Odpisz
14 sierpnia 2016, 13:30
@lisoskuba: Ale wyobrażenie tego foltesta pochodzi tylko i wyłącznie z 2
Odpisz
14 sierpnia 2016, 13:30
@Marcin14: Był niby w jedynce, ale krótko, i pod koniec
Odpisz
14 sierpnia 2016, 13:36
@Mystery26: Jak chcesz.
Odpisz
14 sierpnia 2016, 13:53
@Marcin14: a coto?
Odpisz
14 sierpnia 2016, 13:19
Może trochę nie na temat, ale ładna ta dziewoja.
Odpisz
14 sierpnia 2016, 12:33
A zasłonię sobie twarz ręką
Odpisz