Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Metal_Head

14 sierpnia 2016, 17:16

Nawet na avatarze wygląda jak pijana.

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2016, 19:19

Szkoda, że wiadomości zostały automatycznie po sobie napisane. Podwózka do domu zajebłaby jakieś 20-30 minut, zważając, że sama nie przyjdzie i ktoś musi pojechać. A po takim czasie byłby dwie wiadomości oddzielne.

Avatar sylwon1234

12 sierpnia 2016, 22:59

Może ona jest w domu i nie ogarnia i dopiero po paru sekundach ogarnęła, że wróciła.

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2016, 23:01

@sylwon1234: Pisałem z wieloma osobami które były pijane. Naprawdę, żaden nie pisał w taki sposób jak ten.
Poza tym, większość takich rozmów to albo generator albo ustawienie.

Avatar sylwon1234

12 sierpnia 2016, 23:31

Zdaję sobie z tego sprawę i masz stuprocentową rację. Po prostu chciałem zwrócić uwagę, że istnieje taka możliwość.

Avatar pokemon223

14 sierpnia 2016, 12:11

kogo masz na avku?

Avatar Marcin14

14 sierpnia 2016, 12:14

@pokemon223: Król Foltest, były król temerii

Avatar pokemon223

14 sierpnia 2016, 12:15

@Marcin14: a z jakiego universun?

Avatar Marcin14

14 sierpnia 2016, 12:16

@pokemon223: Wiedźmin 2

Avatar lisoskuba

14 sierpnia 2016, 12:43

@Marcin14: Po prostu "wiedźmin" :v

Avatar Mystery26

14 sierpnia 2016, 13:24

Nie chce się przypieprzyć czy coś, ale naprawde uważasz, że podwózka do domu zajmuje 20-30 minut? Przecież mogła mieszkać 2 przecznice dalej.

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2016, 13:26

@Mystery26: Wnioskuje tak, bo nie poszła na piechotę.

Avatar Mystery26

14 sierpnia 2016, 13:28

Eh, czytałem Twoje wcześniejsze komentarze i widze nie ma sensu dyskutować bo masz większe doświadczenie z takimi ludźmi niż ja.

Avatar Marcin14

14 sierpnia 2016, 13:30

@lisoskuba: Ale wyobrażenie tego foltesta pochodzi tylko i wyłącznie z 2

Avatar Marcin14

14 sierpnia 2016, 13:30

@Marcin14: Był niby w jedynce, ale krótko, i pod koniec

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2016, 13:36

@Mystery26: Jak chcesz.

Avatar pokemon223

14 sierpnia 2016, 13:53

@Marcin14: a coto?

Avatar Lumaq

14 sierpnia 2016, 13:19

Może trochę nie na temat, ale ładna ta dziewoja.

Avatar matiExtreme

14 sierpnia 2016, 12:33

A zasłonię sobie twarz ręką

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Typowy NPC

Zdeklasowani znowu

Fajnie że odpowiedzieli

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Brawo za czujność!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka