Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jakby trochę nie fair
Szybki jak błyskawica
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 sierpnia 2017, 16:46
jak już do pier**lone dice robi wojnę o 1WŚ to niech robi to dobrze gracze w multi jak popier88leni biegają po całej mapie GDZIE JEST TA WOJNA OKOPOWA?? (wiem że nie wszystkie bitwy były w okopach)
Odpisz
27 lutego 2018, 21:25
@Filipsss: A chciałbyś grę gdzie przez pół godziny siedzisz ma dupie w okopie a jak się wychylasz to dostajesz kulkę?
Odpisz
27 lutego 2018, 21:27
@Andrzeju: kto powiedział że ma się siedzieć pół godziny już większy byłby sens zrobienia trybu gdzie jedna drużyna jest w okopie a druga go atakuje
Odpisz
27 lutego 2018, 21:28
@Filipsss: I dokładnie taka sytuacja miała by miejsce. Broniący się mieli by przewagę i gra była by niezbalansowana
Odpisz
27 lutego 2018, 21:30
@Andrzeju: well nie mogli by to zbalansować przy pomocy np artylerii albo czołgów dla przeciwników a broniący też by mieli jakieś bazooki czy coś
wciąż lepsze to niż latanie po całej mapie jak poje**ny
Odpisz
27 lutego 2018, 21:35
@Andrzeju: albo po prostu dwie okopane drużyny i atak na siebie ;p
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2018, 23:41
@Filipsss: To już jest, bodajże linia frontu. Całkiem fajne aczkolwiek wolę podbój
Odpisz
19 listopada 2021, 08:24
@Filipsss: przełamanie, mówi ci to coś?
Odpisz
14 sierpnia 2016, 15:47
Battlefield 1 jest nierealistyczny.
Chcę grę w której przez dwa tygodnie będę siedzieć w okopie a nie jakąś gówno strzelankę gdzie biegam i morduję!
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2016, 20:48
@DanateDMC: no właśnie. ja tego nie rozumiem, bo przecież 1 wś była wojną pozycyjną. tutaj Dice źle ją odzwierciedla jak żołnierze zamiast siedzieć w okopach to latają po mapie, skaczą sobie do gardeł i strzelają z odległości metra a czołgi zasuwają 50 na godzinę... WTF
Odpisz
15 sierpnia 2016, 10:54
@AurelionSol: A wszyscy się tak zachwycają.
Odpisz
12 listopada 2016, 11:30
@DanateDMC: chciałbym przypomnieć że 1 wojna nie była tak do końca wojną pozycyjną...były także normalne bitwy rodem z drugie wojny...więc się nie wypowiadaj na tematy na które się nie znasz
Odpisz
12 listopada 2016, 13:35
@triad23: Polecam nauczyć się w sarkazm koleżko.
Odpisz
12 listopada 2016, 13:39
@DanateDMC: no fakt...sorry
Odpisz
1 września 2017, 22:46
@triad23: nie do końca ale to nie zmienia faktu że jednak była pozycyjna :/
Odpisz
2 września 2017, 12:51
@Filipsss: po co odkopywać kom sprzed roku?
Odpisz
2 września 2017, 15:49
@triad23: bo można ;p
Odpisz
2 września 2017, 17:10
@Filipsss: ....
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2017, 10:30
Wszyscy mówią CALL OF DUTY JEST NIEREALISTYCZNY SA KUR8A STATKI KOSMICZNE JEB*AĆ CALL OF DUTY! zawsze możecie wrócić do starych codów z 2 WŚ albo do zajebistego też dobrego MW a jak już o tym co jest realistyczne a co nie to CO JEST W BF 1 REALISTYCZNE? KUR*A WY CHYBA NIE WIECIE JAK WYGLĄDAŁA 1WŚ PRZEZ PARĘ TYGODNI FRONT NAWET O PARĘ METRÓW MÓGŁ SIĘ NIE PRZESUNĄĆ BO W OKOPACH BYLI! (wiem cze czasami bitwy były normalne ale większość to i tak okopy
Odpisz
9 kwietnia 2017, 18:39
@Predator_PL: Zluzuj majty.
Odpisz
19 listopada 2016, 11:05
nie wiem co by było fajnego w siedzeniu w okopach i czekaniu na wroga ._. wniosek : battlefied 1 nie może być super realistyczny
Odpisz
14 sierpnia 2016, 17:15
To się zgadza
Odpisz
14 sierpnia 2016, 13:40
a teraz spróbuj odróżnić
Odpisz
14 sierpnia 2016, 13:14
#teammetinijegopieknagrafika
Odpisz
14 sierpnia 2016, 12:26
Jak by tego screena w Pervolu wyprali to jak by wyglądał? :v
Odpisz
14 sierpnia 2016, 12:34
@Lacoste: jak nowy
Odpisz