Kubuś dał się namówić prosiaczkowi na podejrzane prochy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Były nóżki, nie ma nóżek
Przerwa na herbatkę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Należy się za piękne oczy
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 sierpnia 2016, 02:33
doliczył się jednej...
Odpisz
12 sierpnia 2016, 20:40
ale slonce to gwiazda, wiec w czym problem?
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2016, 19:57
@mikigra8888: Przez kilka godzin liczyć do 1?
Odpisz
16 sierpnia 2016, 09:35
@DeTeO238: Po prochach wszystko jest możliwe.
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2016, 19:20
hera koka hasz? ... ;D
Odpisz
15 sierpnia 2016, 19:22
@ShadowPie: ...LSD ??
Odpisz
15 sierpnia 2016, 19:58
@natalia543211: ta zabawa
Odpisz
15 sierpnia 2016, 19:59
@ShadowPie: ale slonce to gwiazda, wiec w czym problem?
Odpisz
15 sierpnia 2016, 22:28
@baarts: ? xD
Odpisz
15 sierpnia 2016, 22:40
@baarts: zepsułeś, teraz jeja będzie cię dręczyć do końca życia, koszmary w których jejowicze zjadają cie żywcem, będziesz śledzony przez adminów jeja, itp
Odpisz
16 sierpnia 2016, 00:38
@ShadowPie: hera koka hasz bana masz :D
Odpisz
15 sierpnia 2016, 21:11
czytnąłem "gwałty" :V
Odpisz
15 sierpnia 2016, 21:48
@Dexterek: *lenny*
Odpisz
15 sierpnia 2016, 23:18
@Dexterek: "Głodnemu chleb na myśli"
Odpisz
15 sierpnia 2016, 22:58
Pomoge mu! Jeden... Jeden... Jeden... Je ku*wa moje oczy!
Odpisz
15 sierpnia 2016, 20:03
Odpisz
15 sierpnia 2016, 22:57
"dziś gw**ce ciebie"
Odpisz
12 sierpnia 2016, 19:48
Wiadro dobre, ale lepiej od lufki zaczynać, albo jointa.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 19:58
Wcześnie zaczynasz...
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2016, 20:15
Najlepiej zaczynać od bomb dwimerytowych nafaszerowanych weedem. Oczywiście Lambert (Lambert, ty ch*ju) zostawił je na środku Kaer Morhen i zakłócił działanie megaskopu, pajac.
Odpisz
12 sierpnia 2016, 20:42
Wiem od kolegów.
Odpisz
15 sierpnia 2016, 19:22
Czuję nic¡¿¡
Odpisz
15 sierpnia 2016, 20:03
masz kolegów jak... ja... Co prawda są starsi ode mnie i są nawet spoko, no ale wiesz ćpają, piją, palą(jeden pali, ale elektryka), bardzo dużo wiedzą o narkotykach i sporo mi powiedzieli na ten temat
ale w sumie nobody cares
Odpisz
15 sierpnia 2016, 20:05
@baarts: nie no ja tam akurat zielonego spróbowałem ale... nie ma czym się cieszyć ponoć za 3 razem uderza.
Odpisz
15 sierpnia 2016, 20:10
@pan_hejter: A wiesz, że gałką muszkatołową( normalna przyprawa) można się naćpać? Ale ćpać nie polecam
Odpisz
15 sierpnia 2016, 20:10
@pan_hejter: ale jakim zielonym? w sensie tym najpopularniejszym?
Odpisz
15 sierpnia 2016, 21:21
@baarts: marycha, nie wiem kumpel miał a uważam, że w życiu wszystkiego trza spróbować
Odpisz
15 sierpnia 2016, 21:23
@pan_hejter: YOLO jak to mówią.
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2016, 21:28
@baarts: nie YOLO, na pewno nie.
Odpisz
15 sierpnia 2016, 21:35
@pan_hejter: Też czasami o tym rozmyślam...Które to już moje życie? o co chodzi z tymi de ja wu?
Odpisz
15 sierpnia 2016, 20:23
Po jaką cholerę puszczają bajki na TVP1, jak jest w ch*j kanałów z bajkami?
Odpisz
15 sierpnia 2016, 21:08
@Buras: Po jaką cholerę piszesz takie głupoty?
Odpisz
15 sierpnia 2016, 21:11
@lulul: Jest znaczek TVP1 na obrazku, i leci bajka, a ja przedstawiam pytanie na temat stacji
Odpisz
15 sierpnia 2016, 21:37
@Buras: Chodzi mi o twój pomysł. Wieczorynki muszą lecieć w telewizji, i kropka. WIECZORYNKI. Gdyby oglądało się je na necie, można byłoby je obejrzeć wtedy, gdy nie ma wieczoru, a w ogóle wygodniej jest je emitować w telewizji :/
Odpisz
15 sierpnia 2016, 22:00
@lulul: Wieczorynki już nie ma, i ch*j.
Odpisz
15 sierpnia 2016, 22:08
@Buras: Jeszcze jest, ale na Silesii :P
Odpisz
15 sierpnia 2016, 19:51
Przeczytałem pornuchy i myślałem, że ma sperme w oczach :-)
Odpisz
15 sierpnia 2016, 20:04
@kilofik: Ić mje stont!
Odpisz
15 sierpnia 2016, 20:05
@kilofik: mów dalej
Odpisz
16 sierpnia 2016, 00:41
@kilofik:
Odpisz