Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BeRiot

17 sierpnia 2016, 11:28

Bycie członkiem Zmiany to jeszcze większy obciach jak bycie narodowcem xd

Avatar TheVixo

17 sierpnia 2016, 12:15

@BeRiot:
Bycie narodowcem - spoko
Bycie sebko-pseudo-narodowcem - nie spoko

Avatar BeRiot

17 sierpnia 2016, 18:23

@TheVixo: A ile masz tych pierwszych? Jaki % stanowią? 2%?

Avatar TheVixo

18 sierpnia 2016, 11:40

@BeRiot: Zwykłych narodowców jest może nawet więcej niż sebków, tylko nie eksponują się tak bardzo jak oni.

Avatar BeRiot

19 sierpnia 2016, 08:20

@TheVixo: Znaczy się znam może jednego dwóch, reszta zwykła bandyterka.

Avatar panther500

Edytowano - 14 sierpnia 2016, 05:49

Wierzę ci przypadkowy obrazku z POlskiej gazety....

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2016, 15:46

@panther500: Chyba z PiSma

Avatar panther500

17 sierpnia 2016, 22:26

No właśnie nie.

Avatar Broski

17 sierpnia 2016, 21:49

Zaczyna się w Polsce państwo policyjne.

Avatar MrsPonczek

17 sierpnia 2016, 08:45

Avatar JapanBall

17 sierpnia 2016, 11:53

@MrsPonczek: przez ciebie zachciało mi się zjeść pączka ;-; musze lecieć 2 kilometry do najbliższego spożywczaka. ;_;

Avatar NitroNinja

17 sierpnia 2016, 12:25

@JapanBall: ja mam gorzej bo aż 4

Avatar Fina258

17 sierpnia 2016, 14:07

@JapanBall: Hehe sklep zaraz obok mnie

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2016, 09:03

Avatar MartellusV14

Edytowano - 17 sierpnia 2016, 08:44

W Niemczech zaczeli zgarniać za to, że źle wypowiadano się o imigrantachna facebooku, ponieważ to mowa nienawiści. Jedna para musiała zapłacić wysoką grzywnę.

Avatar NorthKoreaBall

17 sierpnia 2016, 08:34

Wolniść słowa? Nie słyszałem.

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2016, 03:10

No i bardzo dobrze.

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2016, 01:23

Avatar Hiiro

14 sierpnia 2016, 00:08

O chui, to mój sąsiad. ;_;

Avatar Catmen

14 sierpnia 2016, 00:36

@Hiiro: A ja mu odpiszywałem na komentarze

Avatar Hoggehr

14 sierpnia 2016, 00:03

Za niedługo zaczną zgarniać za śmieszki o papaju

Avatar NorthKoreaBall

14 sierpnia 2016, 00:17

@Hoggehr: Albo tych co śmieszkują z Dudusia xD... Zaraz... No tak...

Avatar Hoggehr

14 sierpnia 2016, 00:20

@NorthKoreaBall: Śmieszki z dudeła -40 lat w więzieniu
Śmieszki z papaja - 45 lat w więzieniu i utrata całego rozumu i godności człowieka

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Pozdrawiam świetliki

Jakby trochę nie fair

Najbardziej realistyczny spośród modów

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka