Skończyło się śmieszkowanie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Pozdrawiam świetliki
Jakby trochę nie fair
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2016, 11:28
Bycie członkiem Zmiany to jeszcze większy obciach jak bycie narodowcem xd
Odpisz
17 sierpnia 2016, 12:15
@BeRiot:
Bycie narodowcem - spoko
Bycie sebko-pseudo-narodowcem - nie spoko
Odpisz
17 sierpnia 2016, 18:23
@TheVixo: A ile masz tych pierwszych? Jaki % stanowią? 2%?
Odpisz
18 sierpnia 2016, 11:40
@BeRiot: Zwykłych narodowców jest może nawet więcej niż sebków, tylko nie eksponują się tak bardzo jak oni.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 08:20
@TheVixo: Znaczy się znam może jednego dwóch, reszta zwykła bandyterka.
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2016, 05:49
Wierzę ci przypadkowy obrazku z POlskiej gazety....
Odpisz
17 sierpnia 2016, 15:46
@panther500: Chyba z PiSma
Odpisz
17 sierpnia 2016, 22:26
No właśnie nie.
Odpisz
17 sierpnia 2016, 21:49
Zaczyna się w Polsce państwo policyjne.
Odpisz
17 sierpnia 2016, 08:45
Odpisz
17 sierpnia 2016, 11:53
@MrsPonczek: przez ciebie zachciało mi się zjeść pączka ;-; musze lecieć 2 kilometry do najbliższego spożywczaka. ;_;
Odpisz
17 sierpnia 2016, 12:25
@JapanBall: ja mam gorzej bo aż 4
Odpisz
17 sierpnia 2016, 14:07
@JapanBall: Hehe sklep zaraz obok mnie
Odpisz
17 sierpnia 2016, 09:03
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2016, 08:44
W Niemczech zaczeli zgarniać za to, że źle wypowiadano się o imigrantachna facebooku, ponieważ to mowa nienawiści. Jedna para musiała zapłacić wysoką grzywnę.
Odpisz
17 sierpnia 2016, 08:34
Wolniść słowa? Nie słyszałem.
Odpisz
14 sierpnia 2016, 03:10
No i bardzo dobrze.
Odpisz
14 sierpnia 2016, 01:23
Odpisz
14 sierpnia 2016, 00:08
O chui, to mój sąsiad. ;_;
Odpisz
14 sierpnia 2016, 00:36
@Hiiro: A ja mu odpiszywałem na komentarze
Odpisz
14 sierpnia 2016, 00:03
Za niedługo zaczną zgarniać za śmieszki o papaju
Odpisz
14 sierpnia 2016, 00:17
@Hoggehr: Albo tych co śmieszkują z Dudusia xD... Zaraz... No tak...
Odpisz
14 sierpnia 2016, 00:20
@NorthKoreaBall: Śmieszki z dudeła -40 lat w więzieniu
Śmieszki z papaja - 45 lat w więzieniu i utrata całego rozumu i godności człowieka
Odpisz