Za dużo postojów na kebsy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Nie po oczach
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To będzie bolało
Trzeba brać osobną torbę
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2016, 14:19
nie znacie się
szli tyle lat bo jeednemu żydowi 2 zł wypadło
Odpisz
14 sierpnia 2016, 21:47
Bóg prowadził Mojżesza tak długo póki pokolenie pamiętające niewolę egipską nie wymrze. Sam Mojżesz przed dosłownie ziemią obiecaną zmarł bo podobnie jak reszta - pamiętał niewolę.
Odpisz
14 sierpnia 2016, 21:51
@misza99: Popieram ale Mojżesz zmarł z innego powodu.
Odpisz
14 sierpnia 2016, 21:53
A z jakiego ?
Odpisz
14 sierpnia 2016, 21:56
Mojżesz wstąpił ze stepów Moabu na górę Nebo... Pan rzekł do niego: „Oto kraj, który poprzysiągłem Abrahamowi, Izaakowi i Jakubowi tymi słowami: Dam go twemu potomstwu. Dałem ci go zobaczyć własnymi oczami, lecz tam nie wejdziesz”. Tam, w krainie Moabu, według postanowienia Pana, umarł Mojżesz, sługa Pański. (Pwt 34, 1. 4-5)
Odpisz
14 sierpnia 2016, 22:00
@DarthKrooge: Zacytuję: "Na górze, na którą wystąpisz, umrzesz i zostaniesz przyłączony do swojego ludu, jak umarł Aaron, twój brat, na górze Hor i został przyłączony do swojego ludu. Za to, że sprzeniewierzyliście mi się pośród synów izraelskich przy wodach Meriba w Kadesz, na pustyni Syn, za to, że nie uczciliście mnie jako świętego pośród synów izraelskich;".
V Moj. 32, 50-51
Odpisz
15 sierpnia 2016, 09:11
Tak naprawdę to je**ął go pociąg.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 08:43
Nie rozumiem za co te strzałki w dół - prawdę piszesz.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 08:45
@misza99: Były dwa wyjątki: Kaleb, syn Jefunnego, i Jozue, syn Nuna, weszli do Ziemi Obiecanej.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 09:44
@Profesor_Ender: Ludzie mnie tu nie lubią i tyle ;D
Odpisz
16 sierpnia 2016, 10:06
Ja cię lubię ;-;
Odpisz
16 sierpnia 2016, 10:07
@DarthKrooge: Świetny żart. Trzymaj tak dalej :)
Odpisz
16 sierpnia 2016, 10:08
Ale ja tak na serio
Odpisz
16 sierpnia 2016, 10:09
@DarthKrooge: Powodzenia w trollowaniu. Łap strzałkę za nie ściąganie od alkatraza.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 13:21
Ej no ale ja nie żartuje ;___;
Odpisz
16 sierpnia 2016, 11:43
Zaraz wam zrobię drugą apokalipsę je**ne śmieszki
Odpisz
16 sierpnia 2016, 10:47
No to spróbuj ktoś iść z wyćwiczoną, karną armią grecką, a potem z tłumem chłopstwa, bachorów co chwila się zresztą buntujących, przez pustynię, że ścigającą cię jedną z lepszych armii ówczesnego świata przez jakiś czas
Odpisz
15 sierpnia 2016, 10:51
5 bo historia
Odpisz
14 sierpnia 2016, 22:02
Polecam filmik "Mojżesz vs Bóg"
Odpisz
14 sierpnia 2016, 22:44
@JTKX2: Popieram
Odpisz
15 sierpnia 2016, 00:07
@JTKX2: I wiesz co tam jest za tą wydmą?
Odpisz
15 sierpnia 2016, 01:25
@Crobat: je*ana druga wydma jest.
Odpisz
14 sierpnia 2016, 22:50
Korków nie pominiesz
Odpisz
14 sierpnia 2016, 21:56
Odpisz
14 sierpnia 2016, 21:43
widocznie robili dłuższe postoje
Odpisz