memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
10 września 2016, 20:08
To teraz weź tu taką zostaw w plecaku na pół roku :v
Odpisz
17 stycznia 2021, 00:37
@OrangeCherry: czemu widzę pasek życia z 1000000000hp? (ps. Sorry za odkop)
20 sierpnia 2016, 14:51
Subway?
17 sierpnia 2016, 23:14
#Kanapka
17 sierpnia 2016, 14:27
Zacna kanapka, Zacna.
16 sierpnia 2016, 20:31
A ja tymczasem w Maku dostałem BigMaca za 10 zł, którego zjadłem na gryza. A mówiłem kolegałkom, chodźcie do Sphinxa, ale nie.
16 sierpnia 2016, 20:45
@Krzyniu: Teraz tylko pytanie. To źle świadczy o tobie czy o Maku?
16 sierpnia 2016, 21:01
@Krzyniu: Mam tak samo ;-; Tyle, że u mnie nie ma Sphinxa. A szkoda, bo mają zajebistą shoarmę.
16 sierpnia 2016, 21:07
@DanateDMC: O Maku. Nie wiem, co wszyscy w tym widzą.
16 sierpnia 2016, 23:20
@Krzyniu: Wole kfc.
17 sierpnia 2016, 08:14
Jedno gówno.
17 sierpnia 2016, 10:17
@Krzyniu: ja jak jestem głodny na mieście to kupuje ok. 6 chessburgerów, potem po godzinie i tak jestem głodny
17 sierpnia 2016, 10:56
@Krzyniu: Musisz mieć pojemne gardło
17 sierpnia 2016, 11:01
@Krzyniu: No wiesz, jeśli te kanapkę zjadłeś na gryza to całkiem prawdopodobne że nie powinieneś tam chodzić z innych powodów niż to że kanapka tam jest mała.
17 sierpnia 2016, 12:36
@Krzyniu: macie blisko sphinxa i mac'a?
17 sierpnia 2016, 10:54
Mi tyle starczyło by na kilka miesięcy...
17 sierpnia 2016, 10:49
wincyj szynki wincyj!
17 sierpnia 2016, 10:33
#Legiamusisz
17 sierpnia 2016, 10:47
@Skrzypo: #Legiamusisz
17 sierpnia 2016, 10:06
zemdli was, bo za mało pieczywa
17 sierpnia 2016, 10:02
16 sierpnia 2016, 21:24
Mniam (´。• ω •。`)
16 sierpnia 2016, 20:22
16 sierpnia 2016, 20:02
Prawdziwe kanapki a nie jakieś podrabiańce jacki placki.
16 sierpnia 2016, 19:57
najesz się od patrzenia
16 sierpnia 2016, 19:53
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież10 września 2016, 20:08
To teraz weź tu taką zostaw w plecaku na pół roku :v
Odpisz
17 stycznia 2021, 00:37
@OrangeCherry: czemu widzę pasek życia z 1000000000hp?
(ps. Sorry za odkop)
Odpisz
20 sierpnia 2016, 14:51
Subway?
Odpisz
17 sierpnia 2016, 23:14
#Kanapka
Odpisz
17 sierpnia 2016, 14:27
Zacna kanapka, Zacna.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 20:31
A ja tymczasem w Maku dostałem BigMaca za 10 zł, którego zjadłem na gryza. A mówiłem kolegałkom, chodźcie do Sphinxa, ale nie.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 20:45
@Krzyniu: Teraz tylko pytanie.
To źle świadczy o tobie czy o Maku?
Odpisz
16 sierpnia 2016, 21:01
@Krzyniu: Mam tak samo ;-; Tyle, że u mnie nie ma Sphinxa. A szkoda, bo mają zajebistą shoarmę.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 21:07
@DanateDMC: O Maku. Nie wiem, co wszyscy w tym widzą.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 23:20
@Krzyniu: Wole kfc.
Odpisz
17 sierpnia 2016, 08:14
Jedno gówno.
Odpisz
17 sierpnia 2016, 10:17
@Krzyniu: ja jak jestem głodny na mieście to kupuje ok. 6 chessburgerów, potem po godzinie i tak jestem głodny
Odpisz
17 sierpnia 2016, 10:56
@Krzyniu: Musisz mieć pojemne gardło
Odpisz
17 sierpnia 2016, 11:01
@Krzyniu: No wiesz, jeśli te kanapkę zjadłeś na gryza to całkiem prawdopodobne że nie powinieneś tam chodzić z innych powodów niż to że kanapka tam jest mała.
Odpisz
17 sierpnia 2016, 12:36
@Krzyniu: macie blisko sphinxa i mac'a?
Odpisz
17 sierpnia 2016, 10:54
Mi tyle starczyło by na kilka miesięcy...
Odpisz
17 sierpnia 2016, 10:49
wincyj szynki wincyj!
Odpisz
17 sierpnia 2016, 10:33
#Legiamusisz
Odpisz
17 sierpnia 2016, 10:47
@Skrzypo: #Legiamusisz
Odpisz
17 sierpnia 2016, 10:06
zemdli was, bo za mało pieczywa
Odpisz
17 sierpnia 2016, 10:02
Odpisz
16 sierpnia 2016, 21:24
Mniam (´。• ω •。`)
Odpisz
16 sierpnia 2016, 20:22
Odpisz
16 sierpnia 2016, 20:02
Prawdziwe kanapki a nie jakieś podrabiańce jacki placki.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 19:57
najesz się od patrzenia
Odpisz
16 sierpnia 2016, 19:53
Odpisz