Jak ewoluują bohaterki Disneya
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Lekko nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
No to skrzynia biegów do wymiany
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 maja 2018, 21:18
2016 (wtedy była VII część GW, nie?):
księżniczki w pełni samodzielne, mega buntownicze, nienawidzą swojego ojca - zwolennika tradycji, wściekają się o byle co I szpanują czerwonymi światełkami :v
Odpisz
21 sierpnia 2016, 11:58
Kobieta ma siedzieć w kuchni i posiadać głowę na której można położyć piwo.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 12:00
@ojciecpolecial: s/
Odpisz
21 sierpnia 2016, 16:54
@ojciecpolecial: 9/11 czyli to co śmieszki lubią najbardziej
Odpisz
17 lutego 2018, 21:53
@ojciecpolecial: słusznie zgadzam się z tobą że baba ma być w kuchni
Odpisz
18 sierpnia 2016, 19:31
to aż takie stare jest O_O
kto by pomyślał...
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:00
@bylejakbylegdzie: Kiedyś ich filmy wyprzedzały swoje czasy. Nawet teraz można je z przyjemnością oglądać :D
Odpisz
21 sierpnia 2016, 11:07
@bylejakbylegdzie: Są tak stare, że nie ma problemu by mogły być babciami.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 11:44
akurat animacje się ładnie starzeją, o grach tego nie powiesz
Odpisz
18 sierpnia 2016, 20:54
1995-2016*
Judy Hopps to też Disney
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:00
@Kideu: KOBIETY u disneya. Idąc twoim tokiem myślenia króla lwa też mogłeś wspomnieć (tylko nie pamiętam które części)
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:06
O co ci chodzi? Judy jest KOBIETĄ.
W przeciwieństwie do ciebie
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:09
@Kideu: Judy jest samicą królika, to, że ma cycki nic nie zmienia xD
Czekaj, co?
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:12
nazywaj to sobie jak chcesz, rola żeńska pozostanie rolą żeńską.
A to, że zachowujesz się jak dziecko, które obraziło się za spam w internecie
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:13
@Kideu: Zią, to samica królika a nie kobieta xD
Jak masz w domu suczkę psa to też od teraz nazywaj ją kobietą xD
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:15
a teraz niech wszyscy podadzą mi ten argument bo nie umiem czytać ze zrozumieniem...
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:17
@Kideu: Okej, to napiszę jeszcze raz: SAMICA KRÓLIKA. NIE KOBIETA. (tak, wiem że to był srakazm </3 )
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:18
@Kideu: Prawda. Ale kobieta jest człowiekiem. Co do arielki to przynajmniej górę ciała ma kobiety (a później nogi) więc z góry mówię, że on też się liczy.
Co ma moje obrażanie się do płci?
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:22
w sumie to nwm, po prostu bardzo chciałem jakoś pocisnąć, tobie tego jeszcze nie robiłem heh >:)
(Daj minuska nielocie, plz)
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:23
@Kideu: I kto tu się zachowuje jak dziecko :v
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:40
@Kideu: Musisz się bardziej postarać żeby mi dopiec <3
(nie tym razem, furasku)
Odpisz
18 sierpnia 2016, 22:00
nom, to akurat słabe było, takie na szybko :(
Odpisz
19 sierpnia 2016, 00:21
Jest jeszcze Elsa! xD
Odpisz
19 sierpnia 2016, 00:56
@the_endrju: Anna w sumie też :D
Odpisz
21 sierpnia 2016, 11:27
@Kideu: Przepis na dyskusję:
*Wyraź swoje zdanie
*Ktoś się z tobą nie zgadza
*Hejtujesz tego kogoś
*Więcej osób twierdzi, że jednak nie masz racji
*Twierdzisz, że piszesz to jednak dla tego, żeby komuś dopiec bo jeszcze tego nie robiłeś
*Ten ktoś mówi, że ci nie wyszło
*Piszesz, że o tym wiesz o to wszystko wina tego, że pisałeś to na szybko.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 12:30
Nie kradnij mi fuchy! >:[
Odpisz
21 sierpnia 2016, 12:31
moje zdanie to jedno, słaby pocisk to drugie, dopiec komuś, kto cię szczerze nienawidzi to trzecie.
Zero związku między tymi 3 punktami
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2016, 12:39
@Kideu: Hmmm... Jakby pokombinować, to jest związek.
Stalin rzucił słaby pocisk Hitlerowi. Führer się nie obraził, ale chciał mu dopiec, bo go nienawidził. Ale moim zdaniem obaj byli popie**oleni.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 12:43
@Kideu: Dobra żartowałem. Jest związek.
Napisałeś niemądry komentarz, nagle ktoś cię poprawił. Znienawidziłeś go przez to, a twoim zdaniem to ty masz rację i chciałeś go przekonać, ale wyszły z tego wyzwiska. Potem zakryłeś to tym, że go nienawidzisz i celowo śłałeś wyzwiska, by się dowartościować, ale to pogorszyło twoją sytuację. Potem ,,przyznałeś" rację, że te wyzwiska były słabe.
Nie dziękuj.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 12:46
@sylwon1234: Teraz ja! Ja też chcę psychoanalizę!
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2016, 12:47
@TheCrusadeBro: Muszę śledzić twoje komentarze.
Ale koncepcja mi się podoba :)
Odpisz
21 sierpnia 2016, 13:01
@sylwon1234: niestety jesteś w błędzie, nienawiść nielota wzięła się z moich "baitowych obrazków z furry".
Zero związku z tym obrazkiem, oczywiście nie przeczę, nielot ma rację, Judy to samica królika, ale jest TAKŻE postacią żeńską tej animacji.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 13:15
@Kideu: Ale jest zwierzęciem.
Kobieta to człowiek.
,, Kobieta – żeński dojrzały płciowo osobnik zrodzaju Homo" ~ Wikipedia, pojęcie kobiety.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 13:22
@Kideu: Furry to nie ludzie.
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2016, 13:36
@Kideu: Powiem tak- to prawda, że cię nie znoszę.
To prawda, że nie umiesz mi pocisnąć.
I to nie prawda, że judy to kobieta. Nala też ma rolę kobiecą, ale jest lwicą. Judy jest królikiem grającym rolę kobiecą. Żadna z nich nie jest kobietą (patrz-> komentarz sylwona)
Odpisz
21 sierpnia 2016, 13:45
a możemy już skończyć niekończącą się rozmowę? Dzięki.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 13:58
@Kideu: Ch*** móje, dzikie węże.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 14:01
@Kideu: jakby nie patrzeć Judy jest uparta, więc trochę to podchodzi pod ten podpis.
(dobra już nic nie mówię)
Odpisz
21 sierpnia 2016, 14:17
@Kideu: Ale nie jest kobietą, do ch*ja!
Odpisz
21 sierpnia 2016, 14:22
@TheCrusadeBro: dobra, przyjmijmy że NIE jest kobietą.
Jednak pasuje do ostatniego podpisu
Odpisz
21 sierpnia 2016, 15:55
@Kideu: Nie pasuje, bo są tam kobiety, a nie jakieś zające czy inne gówna.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 16:11
@TheCrusadeBro: dobra, nie mam pytań
Odpisz
21 sierpnia 2016, 16:26
@Kideu: To tak jakbyś powiedział, że krowa jest kobietą, bo ma ku*wa wymiona.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 16:28
@TheCrusadeBro: koniec!
Odpisz
21 sierpnia 2016, 16:29
@Kideu: A niedźwiedzie polarne mają czarną skórę!
Odpisz
21 sierpnia 2016, 16:35
@TheCrusadeBro: koniec...
Plz ;-;
Odpisz
21 sierpnia 2016, 18:16
@Kideu: Grrrrr....
Odpisz
21 sierpnia 2016, 18:30
@Kideu: Grrrrrau.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 18:44
@TheCrusadeBro: mówią na mnie, że jestem nienormalny lel
Odpisz
21 sierpnia 2016, 18:47
@Kideu:
Odpisz
21 sierpnia 2016, 18:49
@TheCrusadeBro: sup
Odpisz
21 sierpnia 2016, 20:12
@Kideu: Prypeć szmato.
Odpisz
21 sierpnia 2016, 21:30
@TheCrusadeBro: .
Odpisz
21 sierpnia 2016, 21:38
@Kideu: Tańcz makarenę!
Odpisz
21 sierpnia 2016, 21:50
@TheCrusadeBro: nie
Odpisz
21 sierpnia 2016, 22:04
@Kideu: Hemoroidy!
Odpisz
27 kwietnia 2017, 00:33
@Kideu: co tu sie odpie**oliło to ja nawet nie wiem
Odpisz
12 lutego 2018, 19:30
@ciamciol: To jest czysta tajemnica. Co jest na jeja, zostaje na jeja.
Odpisz