Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar qaz123

18 sierpnia 2016, 21:48

Gry-online?

Avatar Krzyniu

18 sierpnia 2016, 22:00

@qaz123: Artysta to Otis, który czasem rysuje dla tego portalu.

Avatar qaz123

18 sierpnia 2016, 22:03

@Krzyniu: Wiem, jestem stałym bywalcem.

Avatar Krzyniu

18 sierpnia 2016, 22:04

@qaz123: To co się pytasz?

Avatar qaz123

19 sierpnia 2016, 09:12

@Krzyniu: Bo jest dużo podobnych stylów rysowania i chciałem się upewnić.

Avatar oskar213

21 sierpnia 2016, 20:06

@qaz123: Ciągle widzę Ottisa za to w cd-action.

Avatar qaz123

21 sierpnia 2016, 20:33

@oskar213: O tym nie wiedziałem. Może współpracują?

Avatar oskar213

21 sierpnia 2016, 20:42

@qaz123: Jego komiksy są w każdym numerze.

Avatar qaz123

21 sierpnia 2016, 20:57

@oskar213: Po jednym komiksie na numer?

Avatar oskar213

22 sierpnia 2016, 09:40

@qaz123: Jeden na start, potem pare usianych po numerze i na końcu w action-redaction robi często satyryczne komiksy w tematach otrzymanych przez redakcję listów, które są w tamtym dziale przedstawiane i na które-często satyrycznie-redakcja odpowiada.

Avatar Akairchan

21 sierpnia 2016, 22:07

Dobrze mieć młot pod ręką co Thor?

Avatar kamykPL

Edytowano - 19 sierpnia 2016, 08:24

Ten Sebek na drugim kadrze powinien być przed tym kawałkiem ściany a nie za nim chyba :v

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2016, 11:09

@kamykPL: Też tak myślę.

Avatar Wilaa

21 sierpnia 2016, 11:16

@kamykPL: On nie jest za nim tylko obok niego.Kawałek ściany przeleciał przed nim.

Avatar Hermit

18 sierpnia 2016, 21:51

ta wściekłość Iron-mena

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Północne Węgry

Nieuczciwa ocena

Nie są aż takie pyszne

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka