Gdy byłem z kuzynem w sklepie, kasjerka powiedziała
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To będzie bolało
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Północne Węgry
Tymi się chodzi
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2016, 19:50
"Gdy BYŁEM w sklepie z KUZYNEM" czy ktoś oprócz mnie to zauważył? [HA! GAY!]
Odpisz
20 sierpnia 2016, 07:21
Tak, każdy to zauważył.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 09:13
1. No i co z tego ze są gejami?
2. Może pani myślała ze kuzyn to dziewczyna lub ze autor obrazka to dziewczyna
Odpisz
20 sierpnia 2016, 10:00
@Nilciaxd: Spójrz na autora (autor to alicjaaf czyli jest dziewczyną (chyba)).
Odpisz
20 sierpnia 2016, 11:16
@Nilciaxd: 1.
Nie mam nic do gejów :v
2.Może i tak
Odpisz
20 sierpnia 2016, 17:14
no, jest hetero ta kasjerka
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2016, 17:16
jestem na apce drogi uzytkowniku
Odpisz
21 sierpnia 2016, 09:07
Admin zmienił ..
Odpisz
21 sierpnia 2016, 10:03
@alicjaaf: Oh...
Odpisz
13 stycznia 2022, 13:35
miałem tak z moim chłopakiem
Odpisz
27 marca 2017, 21:50
@KontoUsunięte: coku*wa
Odpisz
2 stycznia 2017, 08:59
Mój kuzyn bił mnie swoją piętą. On ma takie ostre pięty ;-;
Odpisz
21 sierpnia 2016, 09:10
Informuje że na początku było ,,Byłam" a teraz admin zmienił na ,,byłem". Admin pls zmień to.
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2016, 10:32
W tym roku na początku wakacji jak sobie siedzieliśmy z kuzynką w parku i czekaliśmy na znajomych to widziała nas sąsiadka, a ona nie wiedziała, że mam kuzynkę. Na drugi dzień rodzice się mnie pytają dlaczego nie przedstawiłem im mojej "dziewczyny".
Odpisz
19 sierpnia 2016, 22:44
Spędziłem koło 5 minut na ciągłym patrzeniu na obrazek i w komentarze, próbując rozkminić o co wam wszystkim chodzi... Szczerze mówiąc nadal nie wiem :'(
Odpisz
20 sierpnia 2016, 00:11
@Astronneu: powinno być "byłam"
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2016, 00:06
Dlaczego akurat lody?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 sierpnia 2016, 01:27
@the_endrju: Bo pewnie był gorruuuńc!
Odpisz
19 sierpnia 2016, 20:35
@the_endrju: Bo jest lato? Nieee, skąd.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 22:12
@jacek1s: U mnie za oknem jest listopad, więc...
Odpisz
19 sierpnia 2016, 21:32
Byłem ?
Odpisz
19 sierpnia 2016, 20:13
Gdy byłem z kuzynem.....Well....
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:46
Pierw przeczytałem, że to chłopak był z kuzynem i miałem rozkminę.
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2016, 21:48
Niestety ale chyba wszyscy tak przeczytali ...
Odpisz
19 sierpnia 2016, 00:00
@alicjaaf: Nie wszyscy :v
Odpisz
19 sierpnia 2016, 09:01
@alicjaaf: nie
Odpisz
19 sierpnia 2016, 19:03
@smokeu: Ale tam jest napisane BYŁEM
Odpisz
19 sierpnia 2016, 19:04
Ale tak jest napisane ;-;
Odpisz
19 sierpnia 2016, 19:12
@alicjaaf: Ale tam pisze "Gdy BYŁEM z kuzynem..."
Odpisz
19 sierpnia 2016, 19:19
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Jest napisane*
Odpisz
19 sierpnia 2016, 19:26
@KalkoPl: Admin zmienił. Wcześniej było: "byłam".
Odpisz
19 sierpnia 2016, 20:10
@Dead_Bload321: Admin śmieszek
Odpisz
19 sierpnia 2016, 19:47
Nie ma nic bardziej dobijającego niż chodzenie przez miasto z psiapsiułą i wszyscy uznają was za parę.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 20:33
dostał zniżkę i jeszcze ma pretensje
Odpisz
18 sierpnia 2016, 20:50
dostała*
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:09
@alicjaaf: kuzyn też
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:14
@Reichtangle: no to dostali*
Odpisz
19 sierpnia 2016, 19:04
@alicjaaf: Jeśli "dostała" to nie powinno być "byłem" a "byłam".
Odpisz
19 sierpnia 2016, 19:27
@Dark_Dante: Admin zmienił.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 19:18
Odpisz
19 sierpnia 2016, 00:00
Jak ja byłam z bratem w kwiaciarni po prezent dla mamy, to sprzedawczyni też myślała, że jesteśmy parą ;____;
Odpisz
18 sierpnia 2016, 20:53
Jaka była jego reakcja? Jestem ciekaw.
Odpisz
18 sierpnia 2016, 21:34
@kaczkazchleba: jeżeli to fan gry o tron to mniej więcej taka: (͡° ͜ʖ ͡°). ( tak wiem ze w grze o tron było rodzeństwo)
Odpisz
19 sierpnia 2016, 01:39
@Interfectrix: Właściwie to Cersei r*chała też chyba kuzyna, tego pięknisia, giermka Roberta
Odpisz