Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2016, 18:56

Ta koszulka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Monster_

23 sierpnia 2016, 19:24

Ta d*pa (͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2016, 09:53

@Monster_: synchronizacja( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2016, 17:06

Może dlatego, że gdyby byłby mecze i udziałem nagich pań, to nikt by nie zwracał uwagi na wynik, zagrania lub taktykę tylko na dupę i cycki?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar bezimienny7

23 sierpnia 2016, 23:35

@jacek1s: "facet nie powinien odmawiać ładnej dziewczynie" najgorsze stwierdzenie jakie przeczytałem od kiedy pamiętam

Avatar jacek1s

23 sierpnia 2016, 23:42

@bezimienny7: Dlaczego?

Avatar marmure

23 sierpnia 2016, 23:34

Zauważyłam dziwną rzecz. Jest mnóstwo obrazków pokazujących i oświadczających, że kobiety muszą wręcz emanować swoim seksapilem nawet podczas uprawiania sportu. Ale nigdy nie spotkałam się z obrazkiem mówiącym, żeby mężczyźni uprawiali sport np. w samych spodenkach przypominających slipy. A kobiety też chcą na co popatrzeć. Tyłek tej pani jest majestatyczny, ale na męskie tyłki też by chciało się popatrzeć, meh.

Avatar czarnysmok2010

23 sierpnia 2016, 19:36

Avatar xXkuba22Xx

23 sierpnia 2016, 19:34

Tahiticora, google grafika ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2016, 18:37

Bo niektórzy oglądają ze względu na sport, a nie tyłki?

Avatar tylko_ja_jestem_po_zerze

23 sierpnia 2016, 16:37

Czy to nie są koszulki Paris Saint Germain, czyli francuskiej drużyny piłkarskiej ?

Avatar kazakol2000

23 sierpnia 2016, 18:02

@tylko_ja_jestem_po_zerze: paris sain germain ma nie tylko drużyny w piłce nożnej

Avatar
KacperowyMetalowy

21 sierpnia 2016, 01:42

Ja tam wolę baseball oraz koszykówkę.

Avatar DRparadox

20 sierpnia 2016, 21:38

Avatar BudowniczyMakaronu

20 sierpnia 2016, 20:25

też właśnie zacząłem się zastanawiać...

Avatar Jedenzwielu

20 sierpnia 2016, 19:01

Homo jest jedynym wyjsciem.

Avatar Chyba_Rak

20 sierpnia 2016, 17:44

Bo fajnie się patrzy, jak duże dzieci płaczą.

Avatar RussiaBall

20 sierpnia 2016, 16:27

heheheheheheh 69 heheheheheheheh666999 xdddddd

Avatar max1234

20 sierpnia 2016, 20:42

@RussiaBall: 69 XDDDDDD HŁE HŁE PRZYPADEK NIE SONDZE XDDD XDDDD JSKDJCJZKXSK NDZXFFXDDDDD/s

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Papierowa szkoła posting

Angielskie śmieszki

Lekko nie będzie

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka