Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Jakby trochę nie fair
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Frustrujące
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lutego 2021, 17:27
a w finlandii na kanale Fox jest blok o nazwie Fox Kids (już od prawie 10 lat)
Odpisz
16 kwietnia 2019, 10:57
Hurra :D
Odpisz
28 listopada 2017, 22:19
Czemu ja dalej w 2011 mogłam oglądać Fox Kids?
O jetixie nic wtedy nic nie słyszałam
Odpisz
22 sierpnia 2016, 14:52
1 września ma wystartować 2x2 TV gdzie będą dawać anime, stare bajki, (chyba) transmisję z gier.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 15:32
@Polaczka: na jakim programie i czy będzie działać na Polsacie (dekoderze)
Odpisz
22 sierpnia 2016, 15:35
@mrofpower: nie musisz odpisywać już wszystko wiem
Odpisz
22 sierpnia 2016, 22:17
@mrofpower: To powiedz, PROSZĘ ;-;
Odpisz
22 sierpnia 2016, 22:28
@Chyba_Rak: jeszcze nie wiadomo na czym będzie. Warto na fb obserwować ich konto.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 13:38
@Polaczka: właśnie tam wchodiłąm
Odpisz
22 sierpnia 2016, 14:51
Disney XD ssie. Najnowszy sezon Pokemonów jest na końcówce i ma już 38 odcinków, a w Polsce będzie dopiero w październiku...
szkoda strzępić ryja.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 14:57
@Skrzypo: pff. Jak w Polsce pojawił się 6 sezon pory na przygodę, w USA był już 8
Odpisz
22 sierpnia 2016, 15:06
Ale Pora na Przygodę leci na CN...
Odpisz
22 sierpnia 2016, 15:26
@Skrzypo: No to co? Też oglądałem pokémony. Ale gdy z ciekawości włączyłem najnowszy odcinek, uznałem że to jest już słabe. Lepsze są te starsze generacje.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 17:01
1.W obrazku nie ma mowy o CN.
2. Najbardziej podobają mi się 2 najnowsze sezony XY i XYZ (6 gen.), a jeśli chodzi o te starsze (1, 2 gen.) średnie były jak dla mnie. Jedyne co mi się nie podoba w najnowszych generacjach to Pokemony (choć 7 zapowiada się nieźle pod tym względem).
Odpisz
22 sierpnia 2016, 19:48
@Skrzypo: Wiesz...zawsze można poszukać w internecie odcinków Pokemon XY&Z i oglądać po angielsku. Ja dzisiaj skończyłem doganiać serie. Zapowiada się co najmniej ciekawie.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 09:30
@Kxxlv: Ja najbardziej czekam aż Serena i Ash no wiesz... ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
22 sierpnia 2016, 16:46
A ja zamiast języka Rosyjskiego będe miał Niemiecki...
Odpisz
22 sierpnia 2016, 15:06
Fajnie by było gdyby stworzono osobny program Jetixa. Nie musiałby on zastępować Disneya XD. Byłby po prostu osobnym programem.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 14:49
Cóż, pora pakować walizki :v
Odpisz
22 sierpnia 2016, 14:04
przeprowadzam się do rosji
Odpisz
22 sierpnia 2016, 14:19
Ja bym wolał do Hiszpanii, ale o gustach się nie dyskutuje
Odpisz
21 sierpnia 2016, 01:38
Proszę przywróćcie to w Polsce *zaczyna mocno płakać*, Disney XD ssie *mówi szlochając*
Odpisz
20 sierpnia 2016, 18:58
Disney XD ssie.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 17:22
3 miesiące grania w CSGO i potrafisz mówić biernie po Rosyjsku.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 17:49
@Zlodziej_Ziemniakow: Mówić biernie?
Autokorekta zastąpiła "biegle"?
Odpisz
20 sierpnia 2016, 18:11
Teraz to zauważyłem, w podpowiedziach wyrazów nie mam biegle
Odpisz
20 sierpnia 2016, 17:42
Wątpię, że to dokładnie to samo.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 17:09
aha....a co było kiedyś zamiast disney junior?bo zapomniałem....
Odpisz
20 sierpnia 2016, 17:23
@KacperUE: Przecież ty nawet na Disney Junior za młody jesteś
Odpisz
20 sierpnia 2016, 17:40
@KacperUE: Jetix play.
Heh, pamiętam nawet chwilę, kiedy oglądałem ostatnią bajkę, w jego historii.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 17:42
aha,dzięki....R.i.p jetix play.....i stary inspekor gadżet
Odpisz
20 sierpnia 2016, 17:45
@KacperUE: Ja pamiętam, taką bajkę o kocie i kruku i czarownikach, ktoś pamięta tytuł? ;__;
Odpisz
20 sierpnia 2016, 17:45
neh
Odpisz
20 sierpnia 2016, 22:08
Wunschpunsch?
Odpisz
20 sierpnia 2016, 22:10
@wiktor711: Tak.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 22:44
@Zlodziej_Ziemniakow: Uśmiałem się XD
Odpisz
22 sierpnia 2016, 15:49
@KacperUE: Przed Disney Junior był Playhouse Disney czy jakoś tak
Odpisz
22 sierpnia 2016, 16:27
nope
Odpisz
28 listopada 2017, 22:20
@KacperUE: Disney playhouse też było
Odpisz
20 sierpnia 2016, 16:34
kolejny powód by znać Ruski.
Odpisz