Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pozdrawiam świetliki
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 października 2017, 08:00
sorry ze tak pozno ale jakis down tak zalozul luzno gips ze komar na izi wleci
Odpisz
29 sierpnia 2016, 09:00
Ja złamałem sobie palec i babka mnie zagipsowała aż do łokcia, myślałem że ją tym gipsem walnę.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 10:04
@Gaiaphage: Miałem podobnie, tylko że zwichnąłem palec serdeczny... na szczęście po jakimś tygodniu miałem zdjęty gips i tylko usztywnienie na TEN JEDEN palec... nie można było tak od razu usztywnienie ? Ale nie ! Po co ! Daj gips aż po łokieć
Odpisz
30 sierpnia 2016, 00:10
@Gaiaphage: Ja złamałam gdzies w łokciu i mi zagipsował facet aż po kciuk :D
Odpisz
28 sierpnia 2016, 18:21
Złamana ręka i już do końca życia możesz przepowiadać pogodę (złamane miejsce boli, gdy zmienia się pogoda/ciśnienie).
Odpisz
28 sierpnia 2016, 18:26
@RozowaLandryna: To może jestem gorszy, bo nigdy nie bolało mnie miejsce złamania po zdjęciu gipsu.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 18:28
@RozowaLandryna: spadłem z mostu w wieku 4 lat i nie mam supermocy przewidywania pogody. Kuamiesz
Odpisz
28 sierpnia 2016, 23:13
@Nietypowy: cztery lata i już depresja? kappa
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2016, 23:16
@BOSS111: taki tam nieszczęśliwy wypadek. Próbowałem zepchnąć kolege który zaje**ł mi łopatkę i sam spadłem. Karma je**na zawsze wraca
Odpisz
29 sierpnia 2016, 19:22
@wiking101: W przyszłości zacznie.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 18:29
..więc zdejmujesz gips żeby wydłubać sobie oczy
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2016, 21:32
@Nietypowy: i transformujesz się w żadkiego pepe
Odpisz
29 sierpnia 2016, 00:54
@Ajgorak: rzadkiego* tak tylko piszę
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2016, 14:56
@baarts: autokorekta ssie
Odpisz
28 sierpnia 2016, 18:47
Gdy złamałeś głowę i swędzi cię mUzg.
Odpisz
28 sierpnia 2016, 20:32
@Venomoth: Gorzej jak go nie masz...
Odpisz
29 sierpnia 2016, 02:21
@xxxPaterrix03xxx: on/a może nie mieć mózgu ja za nad to mam dziurę w mózgu
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2016, 11:34
@Venomoth: Japie**ole 9 latki rzuciły się do komputera.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 02:19
ja tam nie miałam tak a miałam rękę i nogę w gipsie
Odpisz
28 sierpnia 2016, 23:34
Ja sobie poradziłem robiąc drapaczkę z LEGO
Odpisz
28 sierpnia 2016, 23:26
miałem tak 4 razy
Odpisz
28 sierpnia 2016, 21:46
Nie nawidzę błota
5 lat temu złamałem przez nie rękę w nadgarstku
:-(
Odpisz
28 sierpnia 2016, 23:11
@TheVixo: a ja nienawidzę rolek
Odpisz
28 sierpnia 2016, 18:58
trzeba bylo nie zlamywac reki
Odpisz
28 sierpnia 2016, 20:05
@CreeperekPL: Nie łamać
Odpisz
28 sierpnia 2016, 20:55
@CreeperekPL: Widzę że każdy ma avatar z Dudą... Dołączam się :D
Odpisz
22 sierpnia 2016, 22:57
tró
Odpisz
22 sierpnia 2016, 20:38
Znam to...
Odpisz
22 sierpnia 2016, 19:31
Wtedy łapiesz swoje oczy OBIEMA rękoma?
Odpisz
22 sierpnia 2016, 19:39
@FoxyFox: Może ma 3 ręce.
Odpisz
22 sierpnia 2016, 19:43
@Wilaa: To tylko taki przykład reakcji której nie możesz pokazać.Ale z nogą też tak może być
Odpisz