Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar YoLoPenDzeL

28 października 2017, 08:00

sorry ze tak pozno ale jakis down tak zalozul luzno gips ze komar na izi wleci

Avatar Gaiaphage

29 sierpnia 2016, 09:00

Ja złamałem sobie palec i babka mnie zagipsowała aż do łokcia, myślałem że ją tym gipsem walnę.

Avatar krzysiu03

29 sierpnia 2016, 10:04

@Gaiaphage: Miałem podobnie, tylko że zwichnąłem palec serdeczny... na szczęście po jakimś tygodniu miałem zdjęty gips i tylko usztywnienie na TEN JEDEN palec... nie można było tak od razu usztywnienie ? Ale nie ! Po co ! Daj gips aż po łokieć

Avatar SO_UGLY

30 sierpnia 2016, 00:10

@Gaiaphage: Ja złamałam gdzies w łokciu i mi zagipsował facet aż po kciuk :D

Avatar RozowaLandryna

28 sierpnia 2016, 18:21

Złamana ręka i już do końca życia możesz przepowiadać pogodę (złamane miejsce boli, gdy zmienia się pogoda/ciśnienie).

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Nietypowy

Edytowano - 28 sierpnia 2016, 23:16

@BOSS111: taki tam nieszczęśliwy wypadek. Próbowałem zepchnąć kolege który zaje**ł mi łopatkę i sam spadłem. Karma je**na zawsze wraca

Avatar RozowaLandryna

29 sierpnia 2016, 19:22

@wiking101: W przyszłości zacznie.

Avatar Nietypowy

28 sierpnia 2016, 18:29

..więc zdejmujesz gips żeby wydłubać sobie oczy

Avatar Ajgorak

Edytowano - 28 sierpnia 2016, 21:32

@Nietypowy: i transformujesz się w żadkiego pepe

Avatar baarts

29 sierpnia 2016, 00:54

@Ajgorak: rzadkiego* tak tylko piszę

Avatar Ajgorak

Edytowano - 29 sierpnia 2016, 14:56

@baarts: autokorekta ssie

Avatar Venomoth

28 sierpnia 2016, 18:47

Gdy złamałeś głowę i swędzi cię mUzg.

Avatar xxxPaterrix03xxx

28 sierpnia 2016, 20:32

@Venomoth: Gorzej jak go nie masz...

Avatar SusanSusanPL

29 sierpnia 2016, 02:21

@xxxPaterrix03xxx: on/a może nie mieć mózgu ja za nad to mam dziurę w mózgu

Avatar Venomoth

Edytowano - 29 sierpnia 2016, 11:34

@Venomoth: Japie**ole 9 latki rzuciły się do komputera.

Avatar SusanSusanPL

29 sierpnia 2016, 02:19

ja tam nie miałam tak a miałam rękę i nogę w gipsie

Avatar Zloty_Zloty

28 sierpnia 2016, 23:34

Ja sobie poradziłem robiąc drapaczkę z LEGO

Avatar viktor032003

28 sierpnia 2016, 23:26

miałem tak 4 razy

Avatar TheVixo

28 sierpnia 2016, 21:46

Nie nawidzę błota
5 lat temu złamałem przez nie rękę w nadgarstku
:-(

Avatar BOSS111

28 sierpnia 2016, 23:11

@TheVixo: a ja nienawidzę rolek

Avatar CreeperekPL

28 sierpnia 2016, 18:58

trzeba bylo nie zlamywac reki

Avatar KoffamKakalo

28 sierpnia 2016, 20:05

@CreeperekPL: Nie łamać

Avatar Wolfmer

28 sierpnia 2016, 20:55

@CreeperekPL: Widzę że każdy ma avatar z Dudą... Dołączam się :D

Avatar Szysza_

22 sierpnia 2016, 22:57

tró

Avatar smokeu

22 sierpnia 2016, 20:38

Znam to...

Avatar FoxyFox

22 sierpnia 2016, 19:31

Wtedy łapiesz swoje oczy OBIEMA rękoma?

Avatar Wilaa

22 sierpnia 2016, 19:39

@FoxyFox: Może ma 3 ręce.

Avatar mordek122

22 sierpnia 2016, 19:43

@Wilaa: To tylko taki przykład reakcji której nie możesz pokazać.Ale z nogą też tak może być

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar mordek122
Dodane przez: mordek122

Nie po oczach

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pozdrawiam świetliki

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka