Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Nie zadzieraj z bobrami
Fergus
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2016, 12:07
Dobrze, że ziemniaków nie zlikwidowali <3
Odpisz
26 sierpnia 2016, 12:10
@ziemniakziemniak: XD
Odpisz
26 sierpnia 2016, 12:19
@KlaudiaRose: Jesteś pierwszą osobą, która mi odpisała. W nagrodę masz ode mnie ziemniaka <3
Odpisz
26 sierpnia 2016, 21:42
@ziemniakziemniak: Okay XD
Odpisz
26 sierpnia 2016, 22:00
@KlaudiaRose: <3
Odpisz
26 sierpnia 2016, 10:49
Do wszystkich co mówili że szóstoklasiści idą do 7klasy: Jeszcze nie wiadomo czy będą iść do 7czy do 1gimnazjum
Odpisz
26 sierpnia 2016, 11:05
@KlaudiaRose: Już wiadomo - pójdą do 1-szej gimnazjum
Odpisz
26 sierpnia 2016, 11:50
ja jako ostani rocznik ide do gimnazjum
Odpisz
26 sierpnia 2016, 12:05
@Mangle_the_FOX: ja też ;-;
Odpisz
26 sierpnia 2016, 14:49
@KlaudiaRose: A my? Ci którzy idą teraz do 6 klasy? ;-;
Odpisz
26 sierpnia 2016, 17:32
@Kivera: idziecie do 7 i 8
Odpisz
26 sierpnia 2016, 20:41
@Mangle_the_FOX: Idę się pociąć łyżeczką ;-;
Odpisz
26 sierpnia 2016, 21:39
@Kivera: Jeszcze nie wiadomo
Odpisz
26 sierpnia 2016, 21:41
@Mangle_the_FOX: Do Mangle the FOX: Mi napisałaś/łeś co innego
Odpisz
23 sierpnia 2016, 20:35
O co chodzi? przecież ponoć ci co teraz idą do 2 klasy podstawówki mają mieć 8 klas
Odpisz
25 sierpnia 2016, 21:05
Mówi się, że ci co idą do szóstej. Twoją wersje pierwszy raz słyszę, ale mogłoby tak być, nawet wolałabym żeby tak było. (idę do szóstej) :(
Odpisz
25 sierpnia 2016, 21:18
@Anielka999: same
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:07
@Anielka999: ja za tydzień idę do szóstej
i kurna będę przez 3 lata w najstarszej klasie w szkole
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:09
@daglasio: Chyba tylko rok.
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:11
6 7 i 8
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:11
@daglasio: A fakt, myślałem o czymś innym...
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:12
co za idiota przeciez 1 klasa gimnazjum nie wraca do podstawówki tylko kontynuuje gimnazjum a on mówil ze 3 lata bo 6,7i8 klasa
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:14
@Nexus59: ja to przed chwilą wytłumaczyłem, ale dziękuję za rozwinięcie :D (ku*wa)
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:16
@Nexus59:
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:17
@Nexus59: Co?!
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:19
nad tym obrazkiem jest @mateox czy inaczej?
#apka
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:20
@daglasio: Inaczej.
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:22
@Nexus59: ciekawostka: prawdopodobnie szóstoklasiści pójdą do 7 i 8 klasy, a pierwszoklasiści z gimnazjum mają skończyć swoją szkołę czyli 2 i 3 klasa, więc i 6 klasie z podstawówki brakuje 2 lat do liceum i 1 klasie z gimnazjum brakuje również dwóch lat do liceum oznacza to że te dwie klasy za kilka lat będą chodzić do tej klasy liceum (teoretycznie) a w liceum ma byc 4 lata nauki
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:24
@Nexus59: czyli teraz gimbazjaliści mają rok nauki więcej
f*ck yeah
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:24
@Nexus59: Gimnazjaliści automatycznie pójdą do drugiej klasy.
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:25
@daglasio: dokładnie a ja nim jestem w tym roku ide do 2 klasy
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:26
czyli
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:27
@Nexus59: Rocznik który poszedł do pierwszej klasy, po 3 latach Gimnazjum do 4 klasowego Liceum trafią jako drugo klasiści.
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:28
no tak
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:29
@daglasio: co za ulga
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:31
@Nexus59: smuteg
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:31
@Nexus59: bul
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:32
@Nexus59: haludzynadzie s niedoszyfienja
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:37
@daglasio: Nie spam. Bo nie ładnie.
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:39
to znaczy że jestem idiotą robiąc taki długi komentarz
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:39
przepraszam, już nie będę.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
żart
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:45
umiem zawiązać sobie warkocza na łoniakach
Odpisz
25 sierpnia 2016, 23:41
@UchihaSasuke_: Huehuehuehue. Przeskoczyłam 2 kl., więc idędo gimnazjum.
Odpisz
26 sierpnia 2016, 00:31
To nie tak. Wydaje mi się, że gimnazjaliści będą mieli, tak jak dotychczas, trzy lata liceum i zaczną od pierwszej do trzeciej i będą szli innym programem niż ci z systemu klasowego...
Odpisz
26 sierpnia 2016, 03:25
@daglasio: nie po prostu będą się edukować normalnie ci co idą do 6 jak słyszę to od nich dopiero będzie to i nikt nie będzie miał klasy więcej bo się wszystko wyrowna 6 3 i 3 w 8 i 4 w sumie ja się Cieszę że nie idę z tymi samymi osobami
Odpisz
26 sierpnia 2016, 07:48
@Nexus59: Ja idę teraz do szóstej klasy, a moja kuzynka do 1 gimnazjum. Ja skończę podstawówkę, ona gimnazjum i dojdzie co do czego to będziemy w jednej klasie liceum :/
Odpisz
26 sierpnia 2016, 07:48
@the_endrju: Jeżeli Liceum będzie czterokalsowe, to jeżeli Gimnazjaliści nie pójdą do Takiego Liceum, to dwa roczniki byłyby puste.
Odpisz
26 sierpnia 2016, 11:21
Ja myślę, że licea 3-klasowe i 4-klasowe zrobią osobno. Jeżeli w ogóle zrobią.
Odpisz
25 sierpnia 2016, 22:17
@bambusowapanda: 7 sekund
Odpisz
25 sierpnia 2016, 21:14
Ja bym się cieszył, bo moja klasa byłaby najstarsza.
Odpisz
23 sierpnia 2016, 20:34
Ja tak mam ;-;
Odpisz
23 sierpnia 2016, 22:48
Nie, ten rocznik, który teraz wchodzi, to podobno ostatni, który skończy gimnazjum
Odpisz
24 sierpnia 2016, 11:16
@the_endrju: Tak, ale będę kończył z młodszymi szkołę w moim mie... w mojej wiosce (;-;) w tym samym roku.
Odpisz
24 sierpnia 2016, 00:17
12 letnia**, telefon ;-;
Odpisz
23 sierpnia 2016, 20:58
kiedyś wszedłem do jednego z najlepszych polskich klanów w coc
.
.
.
.
po 2 tygodniach już go nie było
Odpisz
23 sierpnia 2016, 17:18
Mistrzu cenzury, ucz mię
Odpisz