Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar chemiabla

14 marca 2020, 21:36

Ta de

Avatar YouVlog

28 sierpnia 2016, 16:25

Kiedy byłem w Radomiu ujrzałem dzieło geniuszy marketingu.
Biedronke na 9 piętrze w bloku.

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2016, 19:08

@YouVlog: Jakby nie patrzeć to sukces marketingowy. Jest na 9 piętrze, widać ją z daleka i spragnieni nowych doświadczeń radomianie będą chcieli takie cudo odwiedzić, więc marketing jak najbardziej na plus.

Avatar panlogin

28 sierpnia 2016, 19:27

@YouVlog: pewnie jego ludzie to budowali

Avatar YouVlog

29 sierpnia 2016, 07:30

Ten moment gdy piszesz odpowiedź na komentarz do osoby która siedzi obok przy jednym stole.

Avatar Ashio

29 sierpnia 2016, 07:41

@YouVlog: Kłamiesz mieszkam w Radomiu i nie ma biedronki na 9 piętrze ;-;

Avatar igor2605551

29 sierpnia 2016, 12:52

@Ashio: no ja też mieszkam i nie widziałem

Avatar YouVlog

30 sierpnia 2016, 09:27

@Ashio: Nie wiem równie dobrze Biedronka mogłabyć na parterze a logo na 9 piętrze aby przyciągnąć kupujących, a poza tym nie nawet jeśli taka jest to pewnie nie zwracałeś na nią zbyt dużej uwagi, w końcu mieszkasz w Radomiu, a Radom to Radom .

Avatar Ashio

31 sierpnia 2016, 07:29

@YouVlog: Mieszkam w Radomiu wystarczająco długo i byłam we wszystkich możliwych biedronkach ale żadnej na 9 piętrze nie ma jest najwyżej biedronka na dole bloku ale ten blok jest 4 piętrowy

Avatar YouVlog

4 września 2016, 14:06

@Ashio: yee

Avatar Kivera

28 sierpnia 2016, 15:05

O co chodzi z tym Radomiem?
Uprzedzam wszystkie pytania - nie, nie jestem nowa w internetach.

Avatar marcel22205

28 sierpnia 2016, 15:07

@Kivera: To chyba taki nowy sosnowiec (tak po prostu)

Avatar dustin2001

28 sierpnia 2016, 15:54

@marcel22205: Chodzi też o sprytną babę z Radomia...

Avatar marcel22205

28 sierpnia 2016, 23:56

@dustin2001: No "memiczność" i tyle :P

Avatar dustin2001

29 sierpnia 2016, 10:51

@marcel22205: Mniej więcej.

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2016, 22:11

To idealne rozmieszczenie nazw Państw.

Avatar YouVlog

29 sierpnia 2016, 07:29

Ale "P" trochę nachodzi na drogę i myślnik jest znacznie przesunięty w stronę Radomia.

Avatar Hermit

24 sierpnia 2016, 22:13

Pilnowanego przez specjalne drony, które pilnują, aby żaden mutant z Radomia nie przedostał się do Polski. Wówczas odpalają swoje lasery i strzelają nimi jak szturmowiec z Star Wars przez co dziś w Polsce zdołało schronić się kilka mutantów.

Avatar CityOfAngel

28 sierpnia 2016, 15:02

@Hermit: Lecz niestety mutanty jakimś cudem przejmują władzę na jeja nawet gdy my o tym nie wiemy!

Avatar Sebzer

28 sierpnia 2016, 17:16

@CityOfAngel: coś o tym wiesz? hymmm?

Avatar CeeKay

28 sierpnia 2016, 17:57

@Hermit: Ostatnio widziałem jak x wing patronolowal granice

Avatar MsCrazyAlex

28 sierpnia 2016, 16:38

moi kumple są z sosnowca

Avatar MsCrazyAlex

28 sierpnia 2016, 16:39

@MsCrazyAlex: w sumie z mysłowic

Avatar MsCrazyAlex

28 sierpnia 2016, 16:40

@MsCrazyAlex: po ch*ja o tym pisze

Avatar TerratorEK

28 sierpnia 2016, 17:13

@MsCrazyAlex: no właśnie?!

Avatar Galaktyczna

28 sierpnia 2016, 15:14

A ja myślałam, że Sosnowiec-Polska.

Avatar Wikta5

28 sierpnia 2016, 15:02

Jak dla mnie, to po lewej jest Sosnowiec.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Brawo za czujność!

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

To by wystarczyło

Typowy NPC

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka