Gdy palicie już drugie wiadro na domówce
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To musiało być męczące
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To by wystarczyło
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 sierpnia 2016, 16:27
Wiadro?
Odpisz
29 sierpnia 2016, 18:36
@Plu111: Takie bongo, tylko większe.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 18:45
@Plu111: Domowej roboty przyrząd do palenia
Odpisz
29 sierpnia 2016, 20:08
@Mid_Or_Feed: aha
Odpisz
29 sierpnia 2016, 18:08
Najlepiej żeby wszyscy zjarani poszli do drugiego pokoju. Jak sprawa ucichnie to wtedy wszyscy muszą się rozejść
Odpisz
26 sierpnia 2016, 15:26
Odpisz
29 sierpnia 2016, 15:17
I to "xD" na bagiecie
Odpisz
29 sierpnia 2016, 14:51
Odpisz
29 sierpnia 2016, 15:16
Patrz w dół
Odpisz
29 sierpnia 2016, 15:18
@Kylo_Ren: Fuckt
Odpisz
29 sierpnia 2016, 15:19
Troszku spóźnione :/
Odpisz
29 sierpnia 2016, 15:04
Dlaczego uciekają przed bagietami, przecież i tak potem będą mieć gastrofazę, nie lepiej skorzystać?
Odpisz
29 sierpnia 2016, 13:55
Żeby to zrozumieć trzeba mieć poczucie chumoru.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 14:50
@CodziennieNowyLennyFace: humoru*
Odpisz
29 sierpnia 2016, 15:00
Dzięki, poprawiłeś mi humor.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 15:02
@CodziennieNowyLennyFace: Poprawiłaś* :v
Odpisz
29 sierpnia 2016, 13:23
Odpisz
29 sierpnia 2016, 13:03
uciekacie jak gazele hahhahahha
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2016, 20:38
Można schować do skarpetek w pozycji pionowej, szkło raczej się nie zbije.
Odpisz
26 sierpnia 2016, 15:18
"Drugie wiadro" ;-;
Odpisz
26 sierpnia 2016, 16:28
@lorax12: cos jak bongo tylko lepsze
Odpisz
26 sierpnia 2016, 16:29
@FullPain: Mi chodzi o wiadro same w sobie ;_;
Odpisz