Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CeeKay

28 sierpnia 2016, 12:51

To jest jaskinia jak się idzie do ligi Pokemon, a więc nie ma tam zubatow tylko są machoke'i i tylko tyle pamiętam. Ogólnie sa tam na wysokim poziomie pokemony

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2017, 11:50

@CeeKay: Pojawił mi się tam shiny charizard lvl56 samica z naturą brave

Avatar wombat_123

7 września 2021, 19:39

@CeeKay: a to nie jest dark cave? Btw panie od charizarda jesteś dzbanem

Avatar wombat_123

7 września 2021, 19:38

Najgorzej jak nie można było uciel ale w mieście cerulian koniczyło sie z bullnasaurem na 20 levlu

Avatar OskiBoski20055

25 kwietnia 2017, 20:22

Pokemon lg fr wspomnienia...
TE STRASZNE WSPOMNIENIA

Avatar
Konto usunięte

15 września 2016, 06:38

tru , nikt prawie tego nie pamięta , ostatnio ziomek grający w pokemon go nie wiedział że są inne niż go

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar
Konto usunięte

4 listopada 2016, 17:53

@arenak1111: trochę słaba fabuła

Avatar arenak1111

11 listopada 2016, 22:03

No

Avatar Sebzer

28 sierpnia 2016, 10:42

zawsze w tym momecie dechciewa mi sie grać

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

4 listopada 2016, 07:13

@arenak1111: Można zdobyć Startery przez wymianę.

Avatar arenak1111

4 listopada 2016, 14:10

Ano racja...szkoda że nikt poza mną nie ma GB w okolicy (i nigdy nie miał)

Avatar ghostarcher

Edytowano - 28 sierpnia 2016, 10:53

Ja co krok spotykam w jaskiniach Gravelery

Avatar arenak1111

3 listopada 2016, 23:45

@ghostarcher: Farciarz

Avatar lulul

31 sierpnia 2016, 14:17

W trakcie gry kupiłem mniej więcej 50 tych odstraszaczy na 300 kratek, nie pamiętam jak się nazywały :P

Avatar Xylpar

31 sierpnia 2016, 14:18

@lulul: Repel / Super repel / Max repel

Avatar TheGardenPL

31 sierpnia 2016, 15:42

@Xylpar: Repel jest na 150, super repel na 200 a max repel na 300 chyba.

Avatar arenak1111

3 listopada 2016, 23:39

@lulul: Repel

Avatar
Konto usunięte

2 września 2016, 16:19

Też tak to widzę :(
Gracze pokemon Go nie zrozumieją jak to jest nie chcieć spotkać pokemona, i jak cenny jest reapel.

Avatar Edward713

31 sierpnia 2016, 18:28

Wyjaśni ktoś?

Avatar Karol3333333

31 sierpnia 2016, 20:01

@Edward713: Pomokomony na gameboya. Jak weszło się do jaskini (chyba nic nie było widać, w dodatku co chwile respily się zubaty.

Avatar CoolSceleton95

31 sierpnia 2016, 20:47

@Karol3333333: dokładnie i geodudy i o ile zubaty były ok bo w moim teamie jeden ember i po sprawie to od geodudów a uciekam

Avatar MMmaciej

31 sierpnia 2016, 13:55

lol

Avatar Fenekin582

31 sierpnia 2016, 13:16

nie nie tylko nie one nie nigdy więcej nigdy więcej NIGDY

Avatar MLG2015

28 sierpnia 2016, 09:02

A ja widzę diglety.

Avatar FeedorMid1

28 sierpnia 2016, 17:08

@MLG2015: Nie ta jaskinia

Avatar Jumper112

31 sierpnia 2016, 13:34

@FeedorMid1: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar arenak1111

3 listopada 2016, 23:42

@MLG2015: A ja zawsze Arony (nadal nie ta jaskinia i gra ale ch*j)

Avatar Menek

28 sierpnia 2016, 11:15

Kiedyś używałem repelów, teraz incensów...co ze mnie wyrosło

Avatar unicorn_zuzu

28 sierpnia 2016, 09:59

Wystarczy po prostu użyć repela...

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2016, 08:17

A ja widzę jeszcze Machopy.

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2016, 08:34

gdzie

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2016, 08:35

Zawsze w jaskini są Machopy.

Avatar Czychacz

28 sierpnia 2016, 08:49

Parasy, Geodude'y

Avatar ToJeAmelinium

28 sierpnia 2016, 09:30

Onixy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Co za przypadek

Znak czasów

Totalnie

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka