Pakimanz: GloBALL Offensive
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Nie idź!
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zdeklasowani znowu
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 października 2016, 21:53
hahahahaha ale śmieszny filmik
Odpisz
13 października 2016, 20:10
@marktg: wyjdz
Odpisz
26 stycznia 2017, 19:27
nieśmieszne
Odpisz
25 września 2016, 21:57
Snorlax 2213cp Zen hedbutt i Hyper Beam 99% iv
Odpisz
31 sierpnia 2016, 00:02
Tarcza szmato
Odpisz
29 sierpnia 2016, 17:56
Kiedy ci ku*wa Pidgeye uciekają to znaczy, że szczęście wystarczająco cię nienawidzi.
Lub po prostu jesteś beznadziejny w tą grę.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 20:55
@TanecznyPaczek: Nic tu noe ma skill do tej gry.
Wszystko zalezy od lvlu szczęścia czystego przypadku.
Bo gdy łapię rattatate (z zielonym kółkiem) 125 cp i zużywam 7 pokebali poczym mi ucieka a potem łapię innego rzadkiego pokemona z 500 cp (czerwone kółeczko) za pierwszym razem to chyba beznadziejnym mnie nie nazwiesz?!!
Odpisz
30 sierpnia 2016, 23:51
@TanecznyPaczek: Tę grę*
Odpisz
30 sierpnia 2016, 22:14
Klata ze stali.
Odpisz
29 sierpnia 2016, 17:48
jak ci Pidgeye uciekają to jesteś naprawdę w tę grę beznadziejny ._.
ja rozumiem, Pidgeotto lub Pidgeot ale on?
Odpisz
29 sierpnia 2016, 19:24
właśnie najśmieszniejsze jest to, że pidgeye i weedle mi uciekają a scythery 800 cp nie
Odpisz
29 sierpnia 2016, 20:09
@lufca: Ja ma m Pinsiry po 500 cp
Odpisz
30 sierpnia 2016, 21:54
@Park_Jiminnie: Jeżeli twoje Pinsiry mają słabe IV, to mogą mieć i nawet 2000 CP, a z łatwością rozwali je Podgeot z nieco ponad tysiącem CP, ale z 90% IV.
Odpisz
30 sierpnia 2016, 23:27
@Park_Jiminnie: Lol ja mam z 3 pinsiry ponad 1k cp, nie masz się czym chwalic
Odpisz
31 sierpnia 2016, 08:09
@GamersUnited: Jeden jest pakerem, który ma 970 CP. Aha, mam jeszcze Flareona, który ma 1050 CP. I pokonał Victribella z 2573 CP
Odpisz
31 sierpnia 2016, 12:59
@Park_Jiminnie: To podchodzi pod chwalenie się statami, koleżko.
Odpisz
31 sierpnia 2016, 23:50
@Park_Jiminnie: Ja mam flareona 1502 cp, ember i fire blast i 96% iv, coś ci nie wychodzi to chwalenie się.
Odpisz