W życiu nic Ci nie wyszło?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To się nie może nie udać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fajnie że odpowiedzieli
Wielka przygoda
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2016, 15:14
Je**ni imigranci
Odpisz
6 września 2016, 21:41
@pan_hejter: Trochę kultury.
No i przy okazji jakiejkolwiek umiejętności uzasadniania swojego zdania.
Czy to tak wiele?
Odpisz
6 września 2016, 22:05
@ZawiszaMikolow: Nowy na jeja.pl ?
Odpisz
6 września 2016, 22:12
@ZawiszaMikolow: Ludzie k*rwa mać. Przestańcie brać wszystko do siebie. Nabierzcie dystansu do tego zaje**nego świata. Bo ja nie mam na was siły, to jest takie dziecinne i głupie.
Odpisz
6 września 2016, 22:52
@pan_hejter: Nie kolego, dziecinny jest twój komentarz powyżej. A dystans to powinieneś mieć do informacja czytanych w internecie.
Odpisz
6 września 2016, 22:55
4 lata, więc raczej nie :)
Odpisz
6 września 2016, 23:12
@ZawiszaMikolow: Też jestem tu 4 lata a jakoś ogarniam że nie wszystko trzeba brać poważnie
Ps. To konto jest reinkarnacją innego starszego konto które jest reinkarnacją innego starszego konta
Odpisz
7 września 2016, 06:09
@ZawiszaMikolow: wiesz co? Wypieprzaj stąd i wróć jak przyniesziesz troche poczucia humoru. Jesteś dzieciakiem nie rozumiesz do k*rwy, że specjalnie naisałem "J**bani imigranci" żeby naśladować ludzi którzy bez jakiejkolwiek wiedzy wypowiadają się na temat mimo braku sensu ich wypowiedzi to jest taki twist. Co ja mam k*rwa wklejać pod każdym komentarzem broszurke tłumaczącą jego sens dla geniuszy tobie podobnych? Ile ty masz lat 12?
Odpisz
Edytowano - 7 września 2016, 14:01
@pan_hejter: 17
Po czym można stwierdzić, że twój komentarz jest ironią, a nie pisany na serio.
EDIT: A, no i mógłbyś się np. tak nie unosić i nie obrażać mnie, tak jak powyżej.
Odpisz
7 września 2016, 15:27
@ZawiszaMikolow: a nie mógłbyś się pie**olić? 20 strzałek w góre chyba każdy człowiek mądrzejszy od kamienia połapał się że to ironia.
Odpisz
7 września 2016, 19:53
@pan_hejter: Dalej mnie obrażasz, nie rozumiem po co.
20 strzałem nie dziwi, ksenofobia to dzisiaj w Polsce chleb powszedni.
Odpisz
7 września 2016, 20:00
@ZawiszaMikolow: idiota. Nie pisz już do mmnie bo przez ciebie ku*wicy dostaje. I że też w moim pokoleniu żyje takie bezmózgowie ten kraj nie ma przyszlości.
Odpisz
7 września 2016, 20:03
@pan_hejter: Nadal nie wiem, po co obrażasz osobę które w życiue nie widziałeś na oczy :)
No ale cóż. głoszenie poszło.
Odpisz
7 września 2016, 20:04
@ZawiszaMikolow: a niech leci nie obchodzi mnie to. Bedzie ban to se w pbf pogram
Odpisz
9 września 2016, 20:08
@pan_hejter: To masz tego bana czy nie?
Odpisz
22 czerwca 2018, 10:32
@ZawiszaMikolow: "Odejdź stąd i wychędóż się sam".
Odpisz
3 lipca 2020, 02:19
@Selkes: hehe
Gównoburza sprzed 4 lat
Odpisz
24 kwietnia 2017, 07:21
Mem w lewo idealnie tu pasuje...
W życiu kompletnie Ci nie wyszło?
Pan Achmed zapewni Ci wybuchową zabawę!
Odpisz
22 czerwca 2018, 10:27
będzie bombowo
Odpisz
Edytowano - 6 września 2016, 18:27
A co jeśli mi w życiu nie wychodzi bo imigrant wysadził mi dom i zgw*łcił żonę?
I tak wiem, że chodzi o Polaków w UK
Odpisz
7 września 2016, 20:08
@lorax12: To wtedy jesteś rasistą bo nazwałeś imigrantem a nie Niemcem
Odpisz
8 września 2016, 18:22
:D jej
Odpisz
8 września 2016, 21:37
@lorax12: :'D
Odpisz
9 września 2016, 21:49
:3
Odpisz
9 września 2016, 21:52
@lorax12: <°Ü°>
Odpisz
9 września 2016, 21:53
#*-*#
Odpisz
9 września 2016, 22:18
@lorax12: )☆¿☆(
Odpisz
9 września 2016, 22:24
:3
Odpisz
9 września 2016, 22:34
@lorax12: :/
Odpisz
12 września 2016, 13:27
@lorax12: Zgw*łcił żonę? Chyba męża Lorax...
Odpisz
12 września 2016, 20:16
@Palauball: Zamknij się c: *kosa pod żebra*
Odpisz
13 września 2016, 15:19
@lorax12: Mam tylko nadzieję że ktoś zobaczy mój kom... xD
Odpisz
13 września 2016, 21:12
@Palauball: nie
Odpisz
14 września 2016, 06:38
@lorax12: Tak ;)
Odpisz
14 września 2016, 21:19
@Palauball: nie
Odpisz
15 września 2016, 13:27
@lorax12: Tak
Odpisz
15 września 2016, 17:45
@Palauball: He he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he!
Odpisz
9 września 2016, 20:08
nie no żal po prostu. Chociaż jest pewien + takich obrazków. Nabieram dzięki temu coraz większej pogardy dla lewactwa.
Odpisz
6 września 2016, 15:37
Ale wy wiecie, że ten obrazek odnosi się do POLSKICH imigrantów w WIELKIEJ BRYTANI, a nie uchodźców z bliskiego wschodu, tak?
Odpisz
Edytowano - 6 września 2016, 15:41
@NieidealnieNiebanalna: A Ty wiesz, że Polacy wyjeżdzają do innych krajów głównie' po to żeby pracować i zarabiać, a brudasy jadą zrobić 8 bękartów i cisnąć na socjalu? Poza tym na obrazku polskich twarzy raczej nie widać :]
Odpisz
Edytowano - 6 września 2016, 15:46
@Shakrit: No tak, ale sądzę, że obrazek odnosi się do Polaków, bo od czasu informacji o wyjściu z UE UK, nastroje względem Brytyjczykami, a Polakami mieszkającymi w Anglii bardzo się pogorszyły. Anglicy bardzo często narzekają na Polaków itd.
Odpisz
6 września 2016, 16:10
@NieidealnieNiebanalna: Owi Angole są żałosnymi hipokrytami. Narzekają nawet, gdy niejeden Polak pracuje znacznie wydajniej niż ktokolwiek inny. Także aby kulturalnie temacik zakończyć...
JE*AĆ POPRAWNOŚĆ POLITYCZNĄ I POGLĄDY DZISIEJSZEJ EUROPY :>
Odpisz
6 września 2016, 20:54
@Shakrit: Taaaaaa. Bo przecież polaczki są TAK świetne że nie pobierają zasiłków, nie kradną, nie wszczynają burd i w ogóle to takie słodziaki są. Btw: Narzekamy na Ukraińców że nam prace zabierają a sami UK zalewamy :$
Odpisz
6 września 2016, 22:00
@bartus99: To teraz sobie porównaj procent brudasów w krajach europejskich na socjalu od Polaków na socjalu. Gwarantuję, że różnica będzie duża, także ten :V
Odpisz
7 września 2016, 16:38
@Shakrit: Heh. Ja bym to ujął inaczej. Procent polaczków jest niewielki wśród *ekhm* *ekhm* "brudasów". A dla twojej wiadomości polaków na socjalu za granicą jest całkiem sporo :3
Odpisz
30 sierpnia 2016, 16:45
Bait
Odpisz
6 września 2016, 22:06
@matiExtreme:
Odpisz
6 września 2016, 20:35
Bożydar maczał w tym palce?
Odpisz
6 września 2016, 20:31
słabe.
Odpisz
30 sierpnia 2016, 15:32
sniff sniff wyczuwam lewactwo
Odpisz
Edytowano - 4 września 2016, 11:04
I co z tego? Masz coś do lewakow?
Odpisz
6 września 2016, 15:04
@JTKX2: Do lewaków tak. Nie do osób umiarkowanie lewicowych :v
Odpisz
6 września 2016, 15:30
zdajesz sobie sprawę że odnosi się to także do wszystkich innych imigrantów, w tym Polaków.
Odpisz
6 września 2016, 19:38
@Brind: Słowo imigrant obecnie kojarzy się jednoznacznie :b
Odpisz
6 września 2016, 19:44
niestety, a przecież jest tylu porządnych imigrantów.
Odpisz
6 września 2016, 19:45
@Brind: :v
Odpisz
Edytowano - 6 września 2016, 19:17
Moje życie jest wystarczająco trudne nawet bez próbujących mnie zabić brudasów
Odpisz
6 września 2016, 15:08
Obrazek kompletnie ci nie wyszedł? Przerób go na obrazek broniący imigrantów którzy wcale nie gw**cą itd.
Odpisz
6 września 2016, 15:24
Bo nie gw**cą.
Odpisz
6 września 2016, 15:27
Imigrant=/= uchodźca
Tak samo Polacy są imigrantami dla takich Anglików.
Odpisz
Edytowano - 6 września 2016, 15:29
wiem i to nie jest błąd... powiedz mi może że wcale od czasu imigracji np. do Francji nie wzrosła liczba gwałtów. lel edit: chodzi mi o tych co gw**cą :v
Odpisz
6 września 2016, 15:33
A w obrazku nie chodzi o to.
Odpisz
6 września 2016, 16:36
@ZawiszaMikolow: Nie mogę z tego, że ci ludzie nadal myślą, że piszesz o imigrantach z Bliskiego Wschodu.
Odpisz
6 września 2016, 17:41
tylko że polscy imigranci nie gw**cą i nie robimy zamachów a oni tak
Odpisz
6 września 2016, 17:48
@WiktorT1: Ale tu nikt nie mówi o Muzułmanach xd
Odpisz
Edytowano - 6 września 2016, 15:53
jakim cudem to jest na głównej a ma ocenę 2.65?
Odpisz
6 września 2016, 17:31
@Nilciaxd: mogło to by nawet 1 mieć a jeśli by Bożydar chciał i tak by przeszło
Odpisz
6 września 2016, 16:54
gdyby nie Amerykańskie wojny, ci uchodźcy siedzieliby w domu!! Spieprzyli bliski wschód sku*wesyny, sami niech teraz przyjmują uchodźców. A wizy polakom nie dadzą, bo się boją zagrożenia terrorystycznego. Szkoda że zachodnie kraje Europy z większą liczbą potencjalnych terrorystów nie potrzebują wiz.
Odpisz
6 września 2016, 16:55
@blackjk: post scriptum, trzymajcie dystans do tego jak i do innych tego typu komentarzy, ja tylko wyrażam swoje zdanie
Odpisz
6 września 2016, 16:18
Jak tak patrzęci widzę takie Obrazki i cytat: „ocena obrazka nie może być Jedynym wyznacznikiem” (czy jakoś tak) to sobie myślę, że coś tu jest nie tak.
Odpisz
6 września 2016, 15:58
Nie spodziewałem się ze to przejdzie, ale się cieszę.
Odpisz