Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SongManka510

19 grudnia 2018, 08:11

5/5

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2017, 07:35

za dużo Resident Evil 4

Avatar antekk5

1 września 2016, 19:33

Coś się zepsuło.

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2017, 18:12

@antekk5: i nie było mnie słychać

Avatar BorasStalkerSparty

2 września 2016, 14:31

resident evil

Avatar triad23

29 listopada 2016, 16:50

@BorasStalkerSparty: Waddaya buyin' ?

Avatar komixx102

11 września 2016, 17:13

Mam własnego

Avatar SansSkeleton

2 września 2016, 07:19

Avatar TenDebilZInternetuf

1 września 2016, 21:39

nie ma to jak dilować samym sobą...

Avatar lorax12

1 września 2016, 12:03

"-Pokaż mi swoje towary!
- Spi***alaj! "

Avatar
arbuziec

1 września 2016, 19:45

@lorax12: kiedyś tak powiedziałem do kobiety na targu XD
lubie gothica

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

1 września 2016, 21:10

Nie ty jeden.

Avatar lorax12

1 września 2016, 21:12

To oglądaj Wisnie

Avatar
Konto usunięte

1 września 2016, 21:22

@lorax12: Lub Elevena XD.

Avatar ShadowPie

1 września 2016, 20:35

Avatar ptasznik5

1 września 2016, 19:10

a to jest mem który powinien się dawno skończyć \_________/

Avatar
Konto usunięte

1 września 2016, 19:24

@ptasznik5: ...

Avatar DRparadox

1 września 2016, 19:57

Avatar TenDebilZInternetuf

1 września 2016, 21:39

memy o dudzie też są martwe i nie śmieszne dla normalnych memsterów

Avatar
Konto usunięte

1 września 2016, 23:28

@TenDebilZInternetuf: Wiem. Nie śmieszy mnie to.

Avatar ptasznik5

1 września 2016, 19:08

tak dla jasności to jest pepe

Avatar kamykPL

1 września 2016, 19:55

@ptasznik5: NEIN!

Avatar Absolutna_Mega_Absol

1 września 2016, 21:59

@kamykPL: SI!

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

Edytowano - 5 września 2016, 16:54

@ptasznik5: Njet lub Niet

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

1 września 2016, 19:05

To ta żaba! Dlaczego jesteś taki smutny?

Avatar PanZiemniak03

1 września 2016, 13:02

Czy tylko mnie te Pepe nudzą? ;-;

Avatar XxkillerxX

Edytowano - 1 września 2016, 15:37

@PanZiemniak03: Nie bo ni to śmieszne ni to ciekawe , tylko do żebrania

Avatar ptasznik5

1 września 2016, 19:04

@PanZiemniak03: mnie irytują i to od dawna

Avatar FoxyFox

1 września 2016, 17:47

ja Poproszę jedno dobre pomarańczowe

Avatar gozdrajder123

1 września 2016, 12:46

Ten memy są martwe jak Harambe.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Były nóżki, nie ma nóżek

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Papierowa szkoła posting

Pozdrawiam świetliki

Typowy NPC

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka