Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zapraszamy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To się nie może nie udać
Fajnie że odpowiedzieli
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2020, 21:37
Przeczytałem
Fortnite Teller
Odpisz
2 września 2016, 14:25
Podsumowanie:
Nie chodź po środku ulicy.
Odpisz
2 września 2016, 18:40
@FoxyFox: Dobrze *chodzi po ulicy*
Odpisz
2 września 2016, 18:58
zabileś nas wszystkich
Odpisz
2 września 2016, 19:02
@Miguelp: Why? For glory of death of course!
Odpisz
2 września 2016, 19:24
Odpisz
2 września 2016, 19:42
@Miguelp:
Odpisz
2 września 2016, 20:40
Yas!
Odpisz
2 września 2016, 21:52
@FoxyFox: Let's spam begin! No.
Odpisz
2 września 2016, 22:28
Odpisz
2 września 2016, 22:56
@Miguelp:
Odpisz
2 września 2016, 23:02
@FoxyFox: Nie potrzebuje tlenu,lol
Odpisz
2 września 2016, 23:04
A kto powiedział, że umrzesz z powodu braku powietrza?
Odpisz
2 września 2016, 23:05
@FoxyFox: Ty!
Odpisz
2 września 2016, 23:07
Prawda!
Odpisz
2 września 2016, 23:07
@FoxyFox: Miałeś nie mówić!
Odpisz
2 września 2016, 23:08
@FoxyFox: ale on sam się dowiedział!
Odpisz
2 września 2016, 23:08
@FoxyFox: Nie ważne!
Odpisz
3 września 2016, 10:47
@FoxyFox: Rozdwojenie jaźni!
Odpisz
3 września 2016, 10:49
wcale nie!
Odpisz
3 września 2016, 10:50
@FoxyFox: a właśnie że tak!
Odpisz
2 września 2016, 20:35
A to stąd na drogach te przejechane króliki :V
Odpisz
1 września 2016, 13:35
Odpisz
2 września 2016, 00:05
@tobiaszg21: niema to jak obrazek z książki
Odpisz
2 września 2016, 14:05
@Absolutna_Mega_Absol: Nie ma to jak pisanie ''nie ma" razem.
Odpisz
2 września 2016, 14:50
@Kuno_von_Liechtenstein: Nie ma to jak poprawienie jakiegoś komentarza
Odpisz
2 września 2016, 14:59
@Jasnowidz: Nie ma to jak być Cyber-Pepe
Odpisz
2 września 2016, 15:17
@Kuno_von_Liechtenstein: Nie ma to jak zje**na klawoatura.
Odpisz
2 września 2016, 16:36
@Absolutna_Mega_Absol: ''klawoatura''
XD
Odpisz
2 września 2016, 16:41
@Kuno_von_Liechtenstein: A propos rozje**nej klawiatury. xD
Odpisz