memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 września 2016, 09:29
Zastanawiam się nad kupnem Multipli i przerobieniem jej w okręt.
Odpisz
2 września 2016, 23:52
@Krzyniu: Ciekawe... opowiadaj dalej
3 września 2016, 09:58
.
4 września 2016, 20:43
@Krzyniu: .
7 września 2016, 17:21
@Krzyniu: k
2 lipca 2018, 16:57
@Krzyniu: psst, jestem z przyszłości. ekipa topgear przerobiła równie brzydkiego ssangyonga na jacht, tak więc da się to zrobić
2 września 2016, 22:12
kiedy bardzo nie lubisz multipli...
2 września 2016, 22:48
@Michaszewski: To jest piękne...
2 września 2016, 23:09
@Michaszewski: Ale ma swoją wadę - wyciskał max. 7km/h.
2 września 2016, 23:17
@FuryGaming: Panie to francuskie... 7 km/h do przodu 30 do tyłu...
2 września 2016, 23:27
@Michaszewski: U Włochów takie powinni robić.
3 września 2016, 12:43
@FuryGaming: Fiat 3000.
3 września 2016, 00:01
szacun na dzielni (z multiplą)
2 września 2016, 12:40
na oko to kaliber 40mm działo ppanc
2 września 2016, 13:35
@miki322: Dokładniej 45 mm , chyba zis-5.
2 września 2016, 22:56
@FuryGaming: to nie ZiS-3 a raczej PaK 36
2 września 2016, 23:03
@kuubix: Nie, to jest radzieckie działo 45mm.
2 września 2016, 23:11
@kuubix: Ja mówię o zisie-5 , nie zisie-3 , a poza tym pak 36 miał o wiele dłuższą lufę , inną osłonę oraz hamulec wylotowy.
2 września 2016, 07:03
Skończyło się śmieszkowanie z Multipli.
2 września 2016, 22:02
@Skrzypo: *śmieszkuje z multipli*
2 września 2016, 06:14
Pi******* babok! >:C
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 września 2016, 09:29
Zastanawiam się nad kupnem Multipli i przerobieniem jej w okręt.
Odpisz
2 września 2016, 23:52
@Krzyniu: Ciekawe... opowiadaj dalej
Odpisz
3 września 2016, 09:58
.
Odpisz
4 września 2016, 20:43
@Krzyniu: .
Odpisz
7 września 2016, 17:21
@Krzyniu: k
Odpisz
2 lipca 2018, 16:57
@Krzyniu: psst, jestem z przyszłości. ekipa topgear przerobiła równie brzydkiego ssangyonga na jacht, tak więc da się to zrobić
Odpisz
2 września 2016, 22:12
kiedy bardzo nie lubisz multipli...
Odpisz
2 września 2016, 22:48
@Michaszewski: To jest piękne...
Odpisz
2 września 2016, 23:09
@Michaszewski: Ale ma swoją wadę - wyciskał max. 7km/h.
Odpisz
2 września 2016, 23:17
@FuryGaming: Panie to francuskie... 7 km/h do przodu 30 do tyłu...
Odpisz
2 września 2016, 23:27
@Michaszewski: U Włochów takie powinni robić.
Odpisz
3 września 2016, 12:43
@FuryGaming: Fiat 3000.
Odpisz
3 września 2016, 00:01
szacun na dzielni (z multiplą)
Odpisz
2 września 2016, 12:40
na oko to kaliber 40mm działo ppanc
Odpisz
2 września 2016, 13:35
@miki322: Dokładniej 45 mm , chyba zis-5.
Odpisz
2 września 2016, 22:56
@FuryGaming: to nie ZiS-3 a raczej PaK 36
Odpisz
2 września 2016, 23:03
@kuubix: Nie, to jest radzieckie działo 45mm.
Odpisz
2 września 2016, 23:11
@kuubix: Ja mówię o zisie-5 , nie zisie-3 , a poza tym pak 36 miał o wiele dłuższą lufę , inną osłonę oraz hamulec wylotowy.
Odpisz
2 września 2016, 07:03
Skończyło się śmieszkowanie z Multipli.
Odpisz
2 września 2016, 22:02
@Skrzypo: *śmieszkuje z multipli*
Odpisz
2 września 2016, 06:14
Pi******* babok! >:C
Odpisz