Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MatkaBoskaSowiecka

1 czerwca 2020, 20:52

Chłopak nie wygląda źle. Mister Univers z niego nie jest,ale w porównaniu z tą laską...

Avatar Zaspanymen33

15 grudnia 2017, 19:45

z początku myślałem że to face swap

Avatar bremu12

28 czerwca 2016, 12:52

wygląda jak maironetka lub lalka i kukła

Avatar ossek

23 grudnia 2013, 13:37

fotomontaż

Avatar KlauDusSia666

30 kwietnia 2013, 21:32

może po prostu tak się urodziła? to nie jej wina i nikogo nawet DNA to nie jest wina. Mnie to nie śmieszy...

Avatar Anon932

1 czerwca 2012, 20:51

Fotomontaż twarzy :<

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2011, 19:59

To na 100% fotomontaż
I to przykre tak naśmiewać się z ludzi ;(

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2011, 19:27

jeżeli to choroba to się nie śmieję :/ a z resztą - tak czy siak mnie to nie rozśmieszyło...

Ale popatrzcie na jej ciało, takie jakby "za ładne", a tu nagle taka twarz...

Avatar monalis5

10 stycznia 2011, 09:39

a moim zdaniem to może nie być fotomontaż, sama mam cerę twarzy w innym odcieniu (strasznie bladą), a poza tym jest taka choroba i to jest MOŻLIWE że ma nie proporcjonalne ciało, nie wiem dlaczego wam do śmiechu albo kogoś bierze na wymioty... odpowiedz sobie na pytanie jakbyś się czuł gdybyś sam tak wyglądał/ła... wymiotowałbyś za każdym razem gdybyś popatrzył do lustra??albo nie tolerował samego siebie lub znajomego o takim wyglądzie?żal mi was, mnie się podoba foto bo w komentarzach zawrzało i pokazało prawdziwą twarz ludzi jak reagują na mniej pięknych od siebie, 5/5

Avatar oski348

3 grudnia 2009, 21:57

obserwator wiem

Avatar Panna_Lovegood

26 października 2009, 20:56

fotomontaż, to nie możliwe, żeby miała taką nieproporcjonalną głowę (i nie tylko głowę! - uszy, usta itd.), za obrazek 1, bo wyśmiewa ludzi brzydkich

Avatar obserwator

25 października 2009, 16:01

to choroba, naprawde. nie wiem czy wiecie
(z wyjątkiem mm4ta, wannna, Aisha_13, xsnakexx,
adi342 i koniczynka446) że niektórzy tak wyglądają.
Ale widać, że potarfią się cieszyć życiem. To dobrze.
Ale jak widać, zazdrość nie radość? oski348 prawda?
Przykre to... taka "ułomna" a ma kogoś kto ją lubi...
A tu taka masa pięknych i mądrych i... nielubianych?

Avatar oski348

24 października 2009, 21:17

ja pie**le ale sie uśmiałem 5/5 i do ulu

Avatar SerScull

24 października 2009, 17:28

Fotomontaż, przecież widać. Chwalę się... Facet jeszcze nie taki zły, ale kto by widział babcię, która tak by się ubierała, miałaby taką małą głowę w innym odcieniu niż reszta ciała i jeszcze by ją ktoś chciał?

Avatar koniczynka446

23 października 2009, 20:31

Naprawdę żałosne i powierzchowne. Bez urazy, ale pewnie ktoś kto to dodawał jest brzydszy i żeby to zamaskować dodaje takie zdjęcia xD Ale to naprawdę jest do kitu. Wyglądu się przecież nie wybiera.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Fajnie że odpowiedzieli

Młodzi gniewni

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Frustrujące

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka