Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Przypałowo
Dobrze czasem się oderwać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Totalnie
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2015, 22:29
ale ta baletnica to może by się trochę ogoliła :D
Odpisz
19 listopada 2009, 21:52
Oj szkoda mi gościa skaczącego xD. Spójrzcie jak ten pierwszy po tej wodzie chodzi .
Odpisz
27 grudnia 2012, 17:36
@Mercy2009: tu jest woda nie lod oni obydwaj skoczyli spójrz na stope tego "chodzącego" dziura dookoła
Odpisz
26 października 2009, 20:50
dam 3 z łaski swojej :)
Odpisz
25 października 2009, 15:55
co to k... jest?
Odpisz
23 października 2009, 14:15
eeeeee...?
Odpisz
22 października 2009, 16:58
5
Odpisz
22 października 2009, 12:11
3
Odpisz
21 października 2009, 20:09
Biedaczki trochę się zmoczą 4/5
Odpisz
21 października 2009, 18:58
Daje 5/5 tylko dlatego że ten co skacze na główkę ma czarne gatki :D Dzisiaj mam dobry humor :D
Odpisz
21 października 2009, 18:41
Buahaha.
3/5
Odpisz
21 października 2009, 17:36
lol 3
Odpisz
21 października 2009, 16:41
4 xd
Odpisz
21 października 2009, 15:35
Jest ale raczej cienki 3/5
Odpisz
21 października 2009, 15:10
tam nie ma lodu
zobaczcie na piente tego "stojącego"
daje 3\5
Odpisz
21 października 2009, 15:03
1
Odpisz