Kiedy nowa nauczycielka mówi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Nigdy na to nie wpadną
Najbardziej realistyczny spośród modów
Powodzenia
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lutego 2020, 23:10
Hyh
Odpisz
8 września 2016, 14:32
No ta, lepiej nie słuchać i narzekać że pracuje się za najniższą krajową w maku. I koło się zamyka, hołota zdycha a elita tylko trochę narzeka że przez hołotę nie moze się uczyć. Nie szanuję nikogo kto zgadza się z OPem i go popiera; nie pozdrawiam tych idiotów.
Odpisz
8 września 2016, 14:48
@Polska_z4smazka: Popieram.
Odpisz
8 września 2016, 16:46
@Polska_z4smazka: A co z tymi, którzy nie są prymusami, ale hołotą też nie?
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2019, 10:52
@Polska_z4smazka: Myślisz, że to serio jest tak proste jak "dobrze będziesz się uczył, to dostaniesz dobrą pracę"? XD
Nie wspominając, że oceniasz mnie po memie, który nic nie znaczy. Szanuję nauczycieli i wchłaniam wiedzę jak gąbka, ale prawie żaden nauczyciel nie potrafi wprowadzić dyscypliny w klasie i wszyscy o tym wiemy.
Odpisz
15 września 2016, 17:25
Odpisz
8 września 2016, 19:54
kiedyś miałem taką panią co uczyła techniki, muzyki i plastyki która mówiła tak samo i po pół roku uczenia zrobiła roczny urlop i akurat takiego pecha miałem że w zastępstwie muzyki uczył kolega mojego taty
Odpisz
8 września 2016, 19:00
Jesteśmy najgorszą klasą w szkole.
Odpisz
5 września 2016, 16:02
U nasz też
Odpisz
8 września 2016, 14:03
@polandball1: nas*
Odpisz
8 września 2016, 15:31
Nie opłacało sie
Odpisz
8 września 2016, 16:49
@polandball1: mi owszem
Odpisz
8 września 2016, 14:38
W mojej klasie nie udaje się to od 5 lat....
Odpisz
8 września 2016, 14:44
@pysiowatosc: witaj w klubie
Odpisz
8 września 2016, 14:50
@pysiowatosc: 3 klasa gimnazjum, a dalej śmieszkują jak przedszkolaki.
Odpisz
8 września 2016, 15:31
Jakbyś mówił o mojej klasie..
Odpisz
8 września 2016, 15:18
Odpisz
8 września 2016, 14:58
Jaką dyscypline? Ściąganie na czas? Przekrzykiwanie się czy jakaś inna?
Odpisz
5 września 2016, 15:29
A po miesiącu idzie na urlop zdrowotny :v
Odpisz
5 września 2016, 15:33
@W_D_Gaster: Jedna u mnie po miesiącu zrezygnowała z pracy. Nie wiem, może przez nas, a może gdzie indziej lepiej płacili.
Odpisz
5 września 2016, 16:13
@kicius23: U nas klasa wyżej [już wyszła z gimby] miała od 4 klasy co roku innego wychowawcę, bo żaden nie wytrzymywał dłużej niż rok ;D
Odpisz
5 września 2016, 16:41
@Sayne33: My mieliśmy panią 2 lata jako wychowawczynie w gimnazjum, po tych 2 latach poszła do zakonu... :/
Odpisz
5 września 2016, 16:59
@W_D_Gaster: My na religi taki rozpie**ol (głównie chłopacy) zrobiliśmy że zakonnica się wyniosła xd
Odpisz
8 września 2016, 14:02
@W_D_Gaster: Nauczycielka techniki padla na zawal po 2 miesiacach nauki
Odpisz
Edytowano - 8 września 2016, 14:16
@Polak123pl: Padła, czyli umarła? :/
Odpisz
8 września 2016, 14:22
@Polak123pl: U mnie pani od polaka przeszła na emeryturę, bo jak tylko przychodziła do nas na lekcję to migrenę miała.
Odpisz
5 września 2016, 16:39
Tak wiele obiecują, a tak mało dają... Jak na wyborach... :D
Odpisz