Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kamiluniasiw

13 grudnia 2016, 21:45

Uub
Níže kochat a cie

Avatar Tony_Montana

5 września 2016, 22:34

No akurat w moim przypadku mama myślała, że tata ma gumkę, a tata myślał, że mama wzięła tabletki

Avatar StraikerPL

5 września 2016, 22:38

@Tony_Montana: Przynajmniej są z tobą szczerzy!

Avatar Tony_Montana

5 września 2016, 22:41

@StraikerPL: Nom. Szkoda, że nie doceniałem ich zanim zostawili mnie w domu dziecka

Avatar StraikerPL

5 września 2016, 22:42

@Tony_Montana: Zawsze mogli cie wyskrobać.

Avatar Tony_Montana

5 września 2016, 22:43

@StraikerPL: Parę razy nawet próbowali

Avatar StraikerPL

5 września 2016, 22:47

@Tony_Montana: Płód ze stali

Avatar Tony_Montana

5 września 2016, 22:49

@StraikerPL: Do szóstego miesiąca wydawało im się, że jestem kebsem. Potem już trudno usunąć.

Avatar StraikerPL

5 września 2016, 22:51

@Tony_Montana: Cóż kebs jest zajebisty więc może to miał być komplement?

Avatar Tony_Montana

5 września 2016, 23:02

@StraikerPL: Fajnie, że szukasz pozytywów. Dzięki

Avatar
Konto usunięte

5 września 2016, 23:46

@Tony_Montana: *gryzie* Nie smakujesz jak kebs.

Avatar Abbei_The_Toy_Maker

6 września 2016, 06:16

@Tony_Montana: <przynosi pozytywne ciasteczka> Poczęstuj się c:

Avatar Tony_Montana

6 września 2016, 08:59

@Abbei_The_Toy_Maker: Dziękuję

Avatar
Konto usunięte

6 września 2016, 09:42

@Abbei_The_Toy_Maker: *zjada ciastka* :v

Avatar
Konto usunięte

8 września 2016, 14:23

@Tony_Montana: A to na serio? ;___;

Avatar Tony_Montana

8 września 2016, 14:25

Avatar Tony_Montana

8 września 2016, 14:38

A ty najpierw zjadasz mnie a potem ciastka? Uspokój się!

Avatar
Konto usunięte

8 września 2016, 15:01

@Tony_Montana: Nie zjadłem cię, tylko ugryzłem ;-;

Avatar Tony_Montana

8 września 2016, 15:02

To prawie to samo

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 września 2016, 15:07

@Tony_Montana: Czyli dla ciebie strata np. Palca to śmierć?

Avatar Tony_Montana

8 września 2016, 15:08

Tak. Dziękuję koniec tematu

Avatar
Konto usunięte

8 września 2016, 15:12

@Tony_Montana: Jak wolisz :) A powiesz mi jak się czujesz?

Avatar Tony_Montana

8 września 2016, 15:15

Napisałbym, że martwy w środku ale to głupie. Poza tym od tego jest rozmowa prywatna

Avatar
Konto usunięte

8 września 2016, 15:23

@Tony_Montana: Znam to uczucie.

Avatar
Konto usunięte

6 września 2016, 08:08

Pewnie jeszcze nazywa się Wincenty... Zbyt późno wyjęty...

Avatar Henzej

5 września 2016, 22:49

I jeszcze się zrymowało :')

Avatar Patryk_Rozgwiazda

5 września 2016, 22:27

jakbym chciał poczytać wyznajemy poszedł bym na wyznajemy

Avatar matix044

5 września 2016, 22:30

@Patryk_Rozgwiazda: Ćśś! Dlaczego powiedziałeś wcale nie wiadomą informacje! Teraz wszyscy zginiemy! /s

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Najbardziej realistyczny spośród modów

Co za przypadek

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka