Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Co za przypadek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2016, 21:45
Uub
Níže kochat a cie
Odpisz
5 września 2016, 22:34
No akurat w moim przypadku mama myślała, że tata ma gumkę, a tata myślał, że mama wzięła tabletki
Odpisz
5 września 2016, 22:38
@Tony_Montana: Przynajmniej są z tobą szczerzy!
Odpisz
5 września 2016, 22:41
@StraikerPL: Nom. Szkoda, że nie doceniałem ich zanim zostawili mnie w domu dziecka
Odpisz
5 września 2016, 22:42
@Tony_Montana: Zawsze mogli cie wyskrobać.
Odpisz
5 września 2016, 22:43
@StraikerPL: Parę razy nawet próbowali
Odpisz
5 września 2016, 22:47
@Tony_Montana: Płód ze stali
Odpisz
5 września 2016, 22:49
@StraikerPL: Do szóstego miesiąca wydawało im się, że jestem kebsem. Potem już trudno usunąć.
Odpisz
5 września 2016, 22:51
@Tony_Montana: Cóż kebs jest zajebisty więc może to miał być komplement?
Odpisz
5 września 2016, 23:02
@StraikerPL: Fajnie, że szukasz pozytywów. Dzięki
Odpisz
5 września 2016, 23:46
@Tony_Montana: *gryzie* Nie smakujesz jak kebs.
Odpisz
6 września 2016, 06:16
@Tony_Montana: <przynosi pozytywne ciasteczka> Poczęstuj się c:
Odpisz
6 września 2016, 08:59
@Abbei_The_Toy_Maker: Dziękuję
Odpisz
6 września 2016, 09:42
@Abbei_The_Toy_Maker: *zjada ciastka* :v
Odpisz
8 września 2016, 14:23
@Tony_Montana: A to na serio? ;___;
Odpisz
8 września 2016, 14:25
Odpisz
8 września 2016, 14:38
A ty najpierw zjadasz mnie a potem ciastka? Uspokój się!
Odpisz
8 września 2016, 15:01
@Tony_Montana: Nie zjadłem cię, tylko ugryzłem ;-;
Odpisz
8 września 2016, 15:02
To prawie to samo
Odpisz
Edytowano - 8 września 2016, 15:07
@Tony_Montana: Czyli dla ciebie strata np. Palca to śmierć?
Odpisz
8 września 2016, 15:08
Tak. Dziękuję koniec tematu
Odpisz
8 września 2016, 15:12
@Tony_Montana: Jak wolisz :) A powiesz mi jak się czujesz?
Odpisz
8 września 2016, 15:15
Napisałbym, że martwy w środku ale to głupie. Poza tym od tego jest rozmowa prywatna
Odpisz
8 września 2016, 15:23
@Tony_Montana: Znam to uczucie.
Odpisz
6 września 2016, 08:08
Pewnie jeszcze nazywa się Wincenty... Zbyt późno wyjęty...
Odpisz
5 września 2016, 22:49
I jeszcze się zrymowało :')
Odpisz
5 września 2016, 22:27
jakbym chciał poczytać wyznajemy poszedł bym na wyznajemy
Odpisz
5 września 2016, 22:30
@Patryk_Rozgwiazda: Ćśś! Dlaczego powiedziałeś wcale nie wiadomą informacje! Teraz wszyscy zginiemy! /s
Odpisz