Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar revan21

14 października 2016, 23:14

Większość graczy mówi że zna się na pokemonach a zna tylko valor mistic i instinct ;_;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Kupahaha

19 października 2018, 14:31

lepiej nie

Avatar pieselbialy

Edytowano - 14 lipca 2021, 09:44

@revan21: Ja się znam tylko na 2 pierwszych generacjach bo te kolejne dosyć naciągane.A pokemon go i gry z pokemon te z fabułą to dwa różne światy. Gracze pokemon go często nawet nie widzieli nawet gry/serialu z normalnymi pokemonami. Pewnie ci co grają w PoGo najwyżej widzieli te nowe Sun and Moon czy coś z tych nowych,a tam mało się można dowiedzieć.

Avatar Adamaszczek

16 listopada 2016, 12:01

Ingeress. Pamiętamy [*]

Avatar adriangajon

9 września 2016, 22:07

gram w Ingress bo nie moge zrobic konta do pokemon go

Avatar
Konto usunięte

12 września 2016, 15:04

@adriangajon: enlightened czy resistance?

Avatar adriangajon

12 września 2016, 21:54

Enlightened

Avatar
Konto usunięte

13 września 2016, 14:34

@adriangajon: <Piona!>

Avatar adriangajon

13 września 2016, 19:48

dobra !

Avatar KoZaCzek3

6 września 2016, 21:44

Yeeey nareszcie ingress + jeja! O a kto jest w zielonych i mieszka w Sosnowcu chętnie pochodzę (nick: KoZaCzek) ;D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

8 września 2016, 20:20

@Chrzaszcz_Trzcinowy: Kozaczek...Po za tym, skąd wiesz ze nie znam nikogo z Sosnowca (akurat mam tam 3 kolegów, czego żałuję...Większych idiotów nie widziałem ;_;) i za co go hejtuje?

Avatar KoZaCzek3

8 września 2016, 22:11

Tu mnie masz... jestem idiotą :D

Avatar maks030707

8 września 2016, 13:39

A jeżeli gram w obie gry (mogę podesłać screeny na dowód)?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar bionic2000

8 września 2016, 19:51

@maks030707: A jak w mniejszości to szanuje i życzę powodzenia.

Avatar maks030707

8 września 2016, 21:40

@bionic2000: dzięki :D

Avatar witasek

8 września 2016, 21:29

ingres jej zaje...bisty

Avatar lorax12

8 września 2016, 18:41

Nie gram w żadną

Ale o co chodzi w drugiej?

Avatar
Konto usunięte

8 września 2016, 19:08

@lorax12: Tinder, też łapiesz tam stworki i trenujesz w rozszerzonej rzeczywistości, ale nie przesuwasz palca by złapać stworka od dołu do góry, tylko OD LEWEJ DO PRAWEJ!

Avatar trampkowiczka

8 września 2016, 15:56

ale powiedzmy że telefony w 2013 nie były tak popularne i tanie jak teraz więc trudno aby każdy znał grę z 2013

Avatar alpro

8 września 2016, 15:39

Wow teraz dopiero się do wiedzieliście, że (prawie) cały silnik pokemon go to inna gra Niantic ?! No to teraz wiecie.
Wystarczy dodać pokemony do swojej starej gry i dodać kolorową grafikę gotowe ! Zarabiasz miliony na starym projekcie ! ! !

Avatar
Konto usunięte

8 września 2016, 13:34

#Resistance

Avatar bionic2000

8 września 2016, 14:36

#kebabsmerfy

Avatar Rrtt1

8 września 2016, 15:07

#Resistance pjona!

Avatar
Konto usunięte

8 września 2016, 15:24

@Rrtt1: #Resistance pjona!

Avatar damian2500

8 września 2016, 15:03

Tak poza tym Ingres i Pokemon GO mają tych samych twórców.

Avatar tylko_ja_jestem_po_zerze

8 września 2016, 14:40

Najbardziej lubię gry RPG, ale nie grałem w Wiedźmina 1 (tak naprawdę to grałem, ale to przykład) to znaczy, że RPG nie jest moim ulubionym gatunkiem gier ?

Avatar bionic2000

8 września 2016, 14:42

@tylko_ja_jestem_po_zerze: To znaczy że mamy w dupie to w co grałeś, przynajmniej słyszałeś o wieśku 1.

Avatar tylko_ja_jestem_po_zerze

8 września 2016, 14:46

@bionic2000: Tak samo wszyscy mają w dupie czy ktoś grał w Ingrees przed Pokemonami, jeśli ktoś lubi jakiś gatunek, to nie musi grać w klasyki albo cokolwiek co było przedtem żeby nazwać się fanem gatunku .

Avatar bionic2000

8 września 2016, 14:57

@tylko_ja_jestem_po_zerze: Tylko tam wyżej jest "co to za gra?" a nie "słyszałem, ale jakoś mi się nie podoba"

Avatar andi12345

8 września 2016, 14:43

a ja chciałem grać w tą grę już w 2013 ale się rozmysliłem .

Avatar
Konto usunięte

8 września 2016, 13:02

Czyli, że jak ktoś nie wie czym jest Ingress nie ma prawa grać w Pokemon GO? XDDD
to jakby
"Masz wiedzieć ile dokładnie kalorii ma czekoladowe ciasto zrobione przez firmę X albo nie możesz jeść czekoladowego ciasta zrobionego przez firmę Y"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar pan_hejter

8 września 2016, 13:29

ten sam producent

Avatar bionic2000

8 września 2016, 14:36

@gulpin: Jedyny myślący.

Avatar kapitroll

8 września 2016, 13:43

ingrees

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Angielskie śmieszki

Co to takiego?

Młodzi gniewni

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka