Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Racc00nGold

18 kwietnia 2022, 03:03

To chyba jakaś odmiana albinizmu albo leucyzm...

Avatar JakePies

8 stycznia 2019, 22:57

pora umierać skoro tak mówisz

Avatar
Konto usunięte

10 września 2016, 21:37

Widziałem wcześniej :p

Avatar DragonJuzik125

10 września 2016, 21:34

słodziak lepszy niż oryginal

Avatar
Konto usunięte

6 września 2016, 14:00

Fotoszop albo farbował

Avatar Absolutna_Mega_Absol

10 września 2016, 21:29

Badum tsss.

Avatar Takita6

10 września 2016, 20:45

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSo CCCCCCCCCCCCCCCCCCute!!!!

Avatar SpectraPhantom

10 września 2016, 20:37

jeżeli zobaczę jeszcze zdjęcie bpond niedzwiedzia to mogę umrzeć w spokoju

Avatar DragonJuzik125

10 września 2016, 21:35

@SpectraPhantom: jeśli jeszcze raz zobaczę bakugany w telewizji to wtedy mogę umrzeć :')

Avatar SpectraPhantom

10 września 2016, 21:36

@DragonJuzik125: przykro mi ja też liczyłem że się pojawi ale niestety nic z tego
"płacze"

Avatar DragonJuzik125

10 września 2016, 21:38

@SpectraPhantom: nooooooo gdyby nie bakugany moje życie byłoby bez sensu dlaczego nam to zrobili ;-;

Avatar SpectraPhantom

10 września 2016, 21:46

@DragonJuzik125: gdyby nie bakugany nigdy nie miałbym konta na jeja to przykre że się skończyły mogli by przynajmniej jakiś długi film o bakuganach zrobić

Avatar DragonJuzik125

10 września 2016, 21:50

@SpectraPhantom: tiaa ;-;

Avatar SpectraPhantom

10 września 2016, 21:51

@DragonJuzik125: fajnie się z tobą pisze myślałem że tylko ja tak kocham bakugany

Avatar DragonJuzik125

10 września 2016, 21:56

@SpectraPhantom: każdy gdzieś znajdzie osobę o podobnych polubieniach/zainsteresowaniach :3
jak się nazywasz na fb moze będziemy gadać na fb co ty na to?

Avatar SpectraPhantom

10 września 2016, 21:58

@SpectraPhantom: oglądałeś kiedyś inazuma eleven lub beyblade metel masters. według mnie obydwa są fajne ale o wiele lepsze jest inazuma eleven. nawet chyba niedługo zmienie sobie avatara na kogoś z inazumy. zakochałem się w tym anime jeszcze bardziej niż w bakuganach(sory z błędy jeśli są)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 10 września 2016, 20:22

it is i.jpg the frienchiest fry.jpg

Avatar Buras

10 września 2016, 19:57

Czas na żarty o blondynkach.

Avatar
iqhawe

10 września 2016, 19:19

*umieram w spokoju*

Avatar
Konto usunięte

6 września 2016, 08:58

Ta informacja odmieniła moje życie. Nic już nie będzie takie same. Z dniem dzisiejszym szop jest mym panem, a ja jestem jego wiernym sługą, gotowym umrzeć dla swojego pana.

Avatar Tony_Montana

6 września 2016, 15:09

Ja dzięki temu obrazowi postanowiłem zmienić gatunek

Avatar
Konto usunięte

10 września 2016, 19:06

@Tony_Montana: a ja dzięki temu obrazkowi zjadłam kebaba

Avatar Kosa_W_Nosa

6 września 2016, 11:34

Avatar Maly_modelarz15

6 września 2016, 11:04

Brawo...a ja widziałem rudą turaske

Avatar popek9001

6 września 2016, 15:22

@Maly_modelarz15: przeczytałem "Tereske"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Rel

To będzie bolało

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka