Tak powinno się cieszyć z prezentów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Żartownisie
Nigdy na to nie wpadną
Nieuczciwa ocena
Były nóżki, nie ma nóżek
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 marca 2016, 20:36
ja na urodziny dostałem Iphona 5S a moje Urodziny są w pierwszy dzień Wakacji xD
Odpisz
17 stycznia 2014, 16:40
ta jej mina
Odpisz
20 grudnia 2012, 09:18
ze szczęścia dostanie sraczki ehhehe
Odpisz
17 grudnia 2012, 16:06
KOTA W PREZENCIE ?! jak można w tym zamknąć zwierzę !
Odpisz
16 grudnia 2012, 17:25
Wg.mnie nie powinno się kupować żywych zwierząt dla małych dzieci(nie dotyczy to tej dziewczynki z gifu)Dlaczego?Otóż takie dziecko nie będzie wiedziało iż te zwierze czuje ból i że jest żywą istotą . Będzie myślało że to zabawka . A potem konsekwencje są następujące : ogon wykręcony , łapa złamana , a także podrapana twarz u dziecka .
Odpisz
14 grudnia 2012, 18:50
dno
Odpisz
14 grudnia 2012, 18:18
Ehhh pomyślcie co też musi przeżywać kotek siedząc w ciemnym małym pudle, dookoła słychać głosy, czasem nawet ludzie przenoszą pudło, szturchają, targają. Moim zdaniem: Trauma do końca życia.
Odpisz
14 grudnia 2012, 03:23
Może i tak,ale nie powinno się kupować zwierząt na prezent,chyba że cała rodzina jest przebadana alergologicznie,wtajemniczona w kupno zwierzaka i zadeklarowała opiekę nad nim.Jeśli któryś z elementów nie jest spełniony,lepiej oszczędzić zwierzęciu cierpień i od razu oddać je do sklepu/(jeśli odmówią)schroniska lub nie kupować w ogóle.Apeluję zwłaszcza teraz,zimą przed świętami:JEJOWICZE!MACIE ZBĘDNE JEDZENIE/WODĘ/KOCE-NIE WYRZUCAJCIE!ZWIERZĘTOM W SCHRONISKU PRZYDADZĄ SIĘ BARDZIEJ NIŻ KONTENEROWI NA ODPADY!I NIGDY,ALE TO NIGDY NIE KUPUJCIE ZWIERZĄT JAKO NIEPRZEMYŚLANY PREZENT!!!
Odpisz
14 grudnia 2012, 13:31
racja, nie powinno się tak robić i nie powinno się kupować prezentów dzieciom, bo im się podoba kot, który dorośnie juz się nie będzie podobał
Odpisz
14 grudnia 2012, 15:18
@Maks2603: Z tym się nie zgodzę, bo wiele dzieci łącznie ze mną, dostało kota gdy było jeszcze bardzo małe i dobrze się nim opiekuje. Dzieci lepiej się wychowują w towarzystwie zwierząt.
Odpisz
14 grudnia 2012, 16:58
@Gold123: nie mówię że wszystkie dzieci, tylko chodziło mi że rodzice kupują czasem zwierzątko a dziecko nie nadaję się do opieki albo ma ataki szału lub zacznie mu dokuczać
Odpisz
14 grudnia 2012, 17:21
Ahaha ktoś mnie ubiegł :D
Odpisz
14 grudnia 2012, 17:57
Dobrze gada, polać mu!
Odpisz
14 grudnia 2012, 15:20
ooooo tofik kto wie o co chodzi i nowy taniec gangnam styl XD
Odpisz
14 grudnia 2012, 15:01
LOL on wygląda jak mój kot :0
Odpisz
14 grudnia 2012, 14:45
Nie chodzi o obrażanie zwierząt.
Odpisz