Zawsze jak piekę ciasteczka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Papierowa szkoła posting
Brawo za czujność!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Rel
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2012, 03:54
Foremki są po to, żeby nimi wykrawać, a nie lepić na ich podstawie ciasteczka...
Odpisz
14 grudnia 2012, 08:13
on nie lepił,wykroił,ale ciasto najprawdopodobniej było źle wykonane i ciasteczko się "rozlazło"
Odpisz
14 grudnia 2012, 13:16
@smoczka: albo urosło
Odpisz
14 grudnia 2012, 19:49
@Baca_online: na jedno wychodzi
Odpisz
14 grudnia 2012, 19:00
tak będziesz wygladał jak będziesz zaraz po szkole na kibel latac xD
Odpisz
14 grudnia 2012, 18:51
LOL ważne że smaczne
Odpisz
14 grudnia 2012, 17:50
Jest dobrze.
Odpisz