Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

14 marca 2022, 22:16

:)

Avatar D_DOmAK47

8 listopada 2016, 18:00

Avatar
Konto usunięte

10 października 2016, 19:34

Mewtwo Goldeen Mankey

Avatar pan_hejter

Edytowano - 6 września 2016, 17:21

Czy tylko dla mnie eevee wyglądają znacznie lepiej niż pikachu?

Avatar qaz123

6 września 2016, 17:49

@pan_hejter: Nie tylko. Eevee jest fajniejszy, a jego ewolucje są lepsze raichu.

Avatar TypowyPolak

7 września 2016, 16:16

@pan_hejter: Nie oszukujmy się...Pikachu jest jednym z gorszych pokemonów.

Avatar pan_hejter

7 września 2016, 16:53

@TypowyPolak: ogólniw jak dla mnie byłby idealnym srarterem bo można go wyewoluować tak jak potrzebujemy do naszego składu. I choć nie lubie mówić tego słowa to eevee jest słodki.

Avatar qaz123

7 września 2016, 17:41

@pan_hejter: Jest bardzo słodki. *płucze gardło* Vulpix też.

Avatar pan_hejter

7 września 2016, 20:29

@qaz123: i właśnie wpadłem na pomysł PBF o pokemonach. Ehh i tak by nikt nie grał i były by krzyki że wybijam się na hype.

Avatar MCAssassin

8 września 2016, 15:20

@pan_hejter: PBF? Co to?

Avatar qaz123

8 września 2016, 15:42

@MCAssassin: Tylko mi się wydaje że ten eevee ma za duże uszy?

Avatar
Konto usunięte

25 września 2016, 13:07

@qaz123: A i tak większość tych słodkich to bardzo słabe sztuki. Więc jeśli grasz w emerald jedynym ratunkiem jest pokerus

Avatar qaz123

25 września 2016, 13:11

Ninetales, ewolucje eevee i dużo innych jest słodkie i silne.

Avatar
Konto usunięte

25 września 2016, 13:19

@qaz123: Akurat tu masz rację. Vulpix zawsze był moim ulubionym pokemonem ale nigdy go nie mogłam wziąć do drużyny bo był za słaby, a ewoluowac go nie chcialam i mialam problem.

Avatar
Konto usunięte

18 września 2016, 15:26

Teraz przez ciebie autorze ta muzyczka gra mi w głowie!

Avatar SebastieX

15 września 2016, 22:44

ta animacja z pokemon go XD

Avatar Jatsekku

8 września 2016, 19:17

Lol akurat dzisiaj go złapałem

Avatar
Konto usunięte

8 września 2016, 19:12

KU*WA CUKRZYCA

Avatar
Konto usunięte

8 września 2016, 13:32

Bardziej pasuje Growlithe.

Avatar Dranazere

8 września 2016, 17:02

Jak już mowa o dopasowywaniu to bardziej Pyroar :)

Avatar Captain_Jack_Sparrow

8 września 2016, 14:19

eevee :D

Avatar
iqhawe

8 września 2016, 14:16

5 bo pokemon

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Husarz101
Dodane przez: Husarz101

Północne Węgry

Nie po oczach

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Rel

To by wystarczyło

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka